Şimdi Ara

LoL'e geri döndüm (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Pülka

Elise buff aldı, Rengar master yi tek atıyor rek sai gragas aynı durumda nidalee hala güçlü çok fantezi istiyorsan ekko tank jungle da güçlü

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lise 1'de oyun oynama her yıl oyna ama lisenin ilk yılında oynama. Temel yılın o. Sonra mezuna kalıp yinede boktan bir yere yerleşince anlarsın.

• exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    Yama notlarını oku.
  • Elise baya iyi durumda yeni as itemiyle shyv da baya iyi.Metada dürtme kompozisyonu genelde kazanıyo mid varus , ap ez , adc corki üzerinden dönmeye başladı shende var oynanmaya başlanan.

• Zaten lol hakkında herkes söyleyeceğini söylemiş bende lise tavsiyesi vereyim.
    Lisede dersleri aksatma :D
    Bu arada senin örümcek eskisinden çok daha iyi rünbıçak + liandry ile tek atıyor.
  • En hızlı yol yayın izlemek. Orman/Destek demişsin zaten bu yüzden NightBlue tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Lise 1 de oyun oynama." demişler. Tam tersi Lise 1-2-3 te oyna 4 te elini bile sürme. Lise nin en boş zamanları 1 ve 2. sınıf zaten. Keyifli oyunlar şimdiden.
  • bacım hoşgeldin foruma, oyuna..

tr gelme de ne yapıyorsan yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: legeallan

En hızlı yol yayın izlemek. Orman/Destek demişsin zaten bu yüzden NightBlue tavsiye ederim.

Nightblue en son Devourer ile oynanan junglerları deniyordu.

• h.g.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

"Lise 1 de oyun oynama." demişler. Tam tersi Lise 1-2-3 te oyna 4 te elini bile sürme. Lise nin en boş zamanları 1 ve 2. sınıf zaten. Keyifli oyunlar şimdiden.

Tam aksine lisede ortalamayi yuksek tutmaya bakin
    .oyununuzu gene oynayin birsey demiyorumda ortalama önemli.ben 9 10da hep oyun oynardim 11 12de akillandim ama biraz gec oldu.universite yerlestirme puanim lise ortalamam yüzünden 8 9 k geriye atti beni.:(

• quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

"Lise 1 de oyun oynama." demişler. Tam tersi Lise 1-2-3 te oyna 4 te elini bile sürme. Lise nin en boş zamanları 1 ve 2. sınıf zaten. Keyifli oyunlar şimdiden.

Tam aksine lisede ortalamayi yuksek tutmaya bakin
    .oyununuzu gene oynayin birsey demiyorumda ortalama önemli.ben 9 10da hep oyun oynardim 11 12de akillandim ama biraz gec oldu.universite yerlestirme puanim lise ortalamam yüzünden 8 9 k geriye atti beni.:(

Gece gündüz oyun oynayın demiyorum zaten ama ilk yıllarda kendini fazla kasmaya gerek yok. Dersleri pek aksatma ama oyununu da rahat rahat oyna. Hızlı koşan atın moku seyrek düşer. Lise 3 te de artık üni için kasmaya başlayabilirsin. Lafım sana değil genel olarak.

• Kaç puan yaptın SBS de!!!!!meta tank metası!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Barisbu

Kaç puan yaptın SBS de!!!!!meta tank metası!!!!!

485 ama özele (İnanç) gittim!!!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.