Şimdi Ara

TTnet AKK Otomatik Doluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ttnet AKK Günde 7 gb Kendi kendine Girmesem bile doluyor Başkasının kullanmadığına eminim 75 GB Hakkım var ama 10 12 güne otomatik doluyor 3mbs 24 mbps Kullanamıyorum bile Hiç bir şey indirmiyorum Başka bu sorunu yaşayan ve çözen varmı Netim 24 mbps Ttnet Sınırsız Hipernet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnesDenizz11 -- 27 Temmuz 2015; 14:25:13 >

• modeminin arayüzüne gir bak bir senin tanımadıgın cihaz baglımı diye eger baglı degilse pc güncelleme yapıyor olabilir arasıra
  • O kadar guncelleme yapmaz windows sifreyi degistir bak gor o zaman farki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynısı sanki bende de oluyor. Ayın 15ine gelmeden 75gbyi geçiyor. Bir türlü çözemedim nedenini.
  • 212.94 GB
    En fazla 60 yada 70 gb dizi bölümü indirmişimdir.
    10 20 gb de Flim...
    Artık gerisi nasıl doluyorsa...
  • Merhaba, ben de iki aydır 3 MB. ile bağlanıyorum. TTNET'in işgüzarlığına gelmişiz. Bir ara hattımı kapattırdım sonra ikna kampanyası ile açtırdım. Bana hızımın 16 mb. olacağını söylediler ama hem hız düştü hem de ücret %100 arttı. AKK. hiç sıfırlanmıyor. Tekrar kapatmaya gidiyorum.
  • Arkadaşlar güncelleme ne yapacak sanki her gün 7 gb ay sonu 150 200 gb her gün güncellememi yapacak olmaz öyle bir şey ki 7 gb güncellemede yapmaz ve kimsenin girmediğine eminim ben mac adresini eklemeden bağlanamaz wifi me izinsiz. mac filtreleme var.
  • Abicim artık sorgulamıyorum ben sonuçta ttnet işte ne yaparsın. Geçen sene hızım neden her ay başı güncellenmiyor diye aramıştım, güncelleme yaptılar 1 ay boyunca internetim gelmedi.
  • başka bilgisayarların girmediğine eminseniz ki mac filtreleme var diyorsunuz ,

bilgisayarınızda arka planda güncelleme yapan , sürekli birşey indiren yada trojan vb programlar internetinizi sömüren bir programcık olması gerekir.

TTnet özellikle kişilerin internet kotasını yükseltmez ya da böyle bir hata olma olasılığı çok azdır çünkü data transferini ölçen script türkiyenin her yerinde kullanılan ile aynı.

muhtemelen sizin bilgisayarınızdan kaynaklı bir durum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.