Şimdi Ara

5.000 civarı araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilk aracımı almayı düşünüyorum. Bütçem şu anda çok çok kısıtlı, motorumu satıp haliyle ufaktan büyütmeyi düşünmekteyim. Büyük ihtimalle "o fiyata araba alınmaz, sanayiden çıkartmaz" vs gibi yorumlar gelecektir, bu yorumlar yerine tavsiye alabilirsem ne mutlu. Şimdiden teşekkürler.

• Fiat 126 sulu bis al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

Fiat 126 sulu bis al

Hacım bis biraz ufak değil mi? Tavsiye nedenin nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baycall

quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

Fiat 126 sulu bis al

Hacım bis biraz ufak değil mi? Tavsiye nedenin nedir?

Hem hobi amaçlı hem de bu fiyata alınacak diğer araçlardan daha derli toplusu bulunabilir. 5000 e diğer araçların temizinden bulmak çok zor. Hırpalanmış uno falan bulunabilir belki.
  • Lada-favorit ?
  • Bilindiğin dısına çıkarsak parça vs paraları, elden çıkartmak zor olabilir.
  • Ford Taunus
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Ford Taunus

Arkadaşlar önerme nedeninizi de belirtirsek.. Konuyu açmak, anlam kazanır.
  • quote:

quote:

Ford Taunus

Yalıtım ve konfor konusunda 5bin lira civarına alınacak en iyi araçlardan biridir.
  • Skoda favorit, lada samara diyorum.. ford tanus birkaç arkadaşımda vardı.. her gün sanayi her gün sanayi..
  • işin zor. millet o paraya sunroof ekletiyor.
  • Skoda Favorit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90 model lancer bulabilirsiniz.merkezi kilit,4 cam ve elektrikli yan aynaları var. arıza çıkarmaz,lpg uyumlu ve konforludur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

işin zor. millet o paraya sunroof ekletiyor.

Haklısın hacım lamborghini ile samara arasında kaldım:D
  • quote:

quote:

Ford Taunus

Nam-ı diğer tank

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masum Gören Ufo Köylü

quote:

quote:

Ford Taunus

Nam-ı diğer tank

tanus?
  • Hocam motor kullanmaya devam etmek, 5000 liraya alınıp hergün sizi üzecek araçtan daha konforludur diye düşünüyorum. Şuan bir de yaz dönemi her aracın üzerinde ekstra fiyat var, eğer imkan varsa birkaç ay bir yandan para biriktirip, birkaç aydan sonra 10bin dolaylarında bir araba almak paranızın cebinizde kalmasını sağlayabilir. Bir de şu var, bu işler 5000 lira ile bitmeyecek. Notere para vermesi, aracın mevcut arızaları, bakımı, belli süre yetecek kadar yakıt (ki eski araçlar çok yakar) ekstradan para bulundurmanız gerekiyor araç alımlarında. Ben 2011 model aracımı sattım kazasız belasızdı ama 90 000 km de idi, triger bakımı gelmişti, baskı balata istiyordu ve yıllık yağ filtre bakımı da gelmişti. Alan adam ekstradan sırf servis işlerine yaklaşık 2000 TL ödedi. Allahtan başka bir arızası yoktu aracın ama 2. elde güven beklemek yanlış. Yani sizin marjinal riskleri göze alıp ona göre plan yapmanız lazım. Yoksa mekanik aksamında problemi olmayan motorunuzu satıp, yürüYEmeyen bir araç almanız olası. Kararınız her ne olursa olsun hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

• Bulanilirsen 90-93 model broadway, yada en azindam spring. Çünkü bir ariza durumunda usta usta gezmezsin, her usta tamirinden anlar. Parçası ucuzdur, ayrıca satmak istediginde kolayca zarar etmeden elinden cikarabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz bir lada samara alınabilir. Yakıtı uygundur, pek sorun çıkarmaz çünkü arabada kabin lastik ve motordan başka hiç bir şey yok :D Ama ciddi anlamda tavsiye ederim. Bir ara zorda kalmış ve alıp kullanmıştım. 90-94 model civarı bir şey gelir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.