Şimdi Ara

Bianchi Alto 26 105 KG Yİ TAŞIRMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Boy 1,70 kilo ise 105. Baktım gidiş pek hayra alamet değil, spora başladım artı düzgün beslenmeye
    Günlük kullanım için günde en fazla 5-6 kullanmayı düşünüyorum. Şehir içinde.
    Bianchi discovery 28" düşünüyordum ama Bianchi Retro 28, Bianchi Alto 26 görünüm olarak benzer ve fiyat olarak daha uygun olduğu içi bu ikisi cazip geldi.

Bu 3 model kilo sebebiyle beni yolda bırakır mı ki? Bir de kadro boyu olarak 49 - 52 - 54 hangisini önerirsiniz ?

http://www.hepsiburada.com/claud-butler-oxford-700-shimano-6-vites-erkek-sehir-bisikleti-p-SPORSALOXFORD-Y20

bunun da fiyatı fena değil gibi ama pek sağlam gibi durmuyor benim için.

Velhasıl benim gönlüm discovery den yana ama bianchi alto 26 da işimi görür mü acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melifkaya -- 27 Temmuz 2015; 1:19:39 >

• Bianchi taşır ama alttakinden emin değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProHookBlitz P kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Zaten tipi pek hoşuma gitmedi onun. Bianchi alto ile discovery arasında 300 tl fark var. Bu farkı verecek düzeyde kalite farkı var mı acabaP
  • quote:

Orijinalden alıntı: melifkaya

Eyvallah hocam. Zaten tipi pek hoşuma gitmedi onun. Bianchi alto ile discovery arasında 300 tl fark var. Bu farkı verecek düzeyde kalite farkı var mı acabaP

Hocam bende almayı düşünüyorumda altoyu. Ne yaptınız memnun musunuz ve hangi renk aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Orijinalden alıntı: melifkaya

Hocam bende almayı düşünüyorumda altoyu. Ne yaptınız memnun musunuz ve hangi renk aldınız?

Hocam kampanya ile carraro grande 702 aldım . alüminyum kadro olduğu için . daha yeni aldım. Baharda kullanacağım artık :)

• melifkaya kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız hocam ,Link var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 den aldım hocam 525 e malettim. Su an stok yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.