Şimdi Ara

D veya E Segmenti Araç Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar. 130.000 Tl civarı sıfır D segmenti veya E segmenti araç olarak bana ne önerebilirsiniz? Fiyatını hakkederse 20-30 daha yukarılara çıkablirim. Şimdilik aklımda Vw Passat 1.6 DSG Highline Highline, Volvo S60 D2 Advance, Bmw 520i, Mercedes E180 ve Audi A4 var. Yorumlarınızı bekliyorum.

• Merso varken passat kimmiş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakıt ve kaliteyi göz önüne alırsak volvoyu seçerdim. her ne kadar bu kadar para verip yakıtı düşünmemek lazım gibi düşünülse de bmw ve mersoyu yürütmesi adamı sıkar. benzini içerler.
  • Mercedes e serisi dururken diğerlerine bakmazdım ben olsam

• O paraya e segment arac yok gibi. D segmentte en mantikli bmw f30 gibi duruyor
    Dizel olsun dersen s60 var r design

• S80 diyeceğim de o fiyata boşu var sanırım sıfır olarak
  • Mercedes e yazdığına göre ikinci el fark etmiyor. 130 bine e180 zor, O zaman s80 öneririm. Seçeneklerden en zayıfı passat.

•  D veya E Segmenti Araç Önerisi
  • Orada passat komik duruyor. Passat haric herhangi biri alinabilir. secenekler arasina bmw f30 da eklenebilir. 130 bin ve uzeri para verip premium olmayan bir arac almak, kazik yemektir benim gozumde.

• Passat, Mercedes E ve BMW-5'ten daha iyidir diyenler gelmeden şuraya kıvrılayım ben...
  • +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğiniz araçların hepsini inceledim, bence mazda 6, subaru outback volvo s60 ı icelemenizi öneririm. Mazda 6 nın içi çok hoş olmuş. Kullanılan malzeme baya kaliteli. Aynı özelliklerde bmw nin 3 serisi almaya kalksanız 200 bin felan. 1.6 tdi s line paket A3 ün 172 bine satıldığı ülkede audi mercedes ve bmw'nin 150 binlik araçlarında ki kalite gerçekten çok kötü. İncelerseniz sizde farkı görebilirsiniz. iyi donanımlarda fiyatlar 200 binin üstüne çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

Yakıt ve kaliteyi göz önüne alırsak volvoyu seçerdim. her ne kadar bu kadar para verip yakıtı düşünmemek lazım gibi düşünülse de bmw ve mersoyu yürütmesi adamı sıkar. benzini içerler.

Yani işin yürütme kısmını hesaplamak gerek cidden.
    Beni kıytırık mazda 3 ün sol ayna elektrikli katlama bozuldu. Tamiri yok değişim dediler. Peki ne kadar?

950 lira!

Mersoyu BMW yi düşünemiyorum bile.

Keşkr sadece almakla kalsa.

Atıyorum passata bin lira kasko çıkarsa mersoya 2-3 çıkar.
    Birinin p.bakımı 500 ise birinin bindir falan filan.

Not: amma merso alma fırsatım ve imkanım varken alırmıyım.?? elbelette evet.

Aklıma geldi.
    Tilkiye sormuşlar tavuk severmisin, tiklide gülmekten cevap verememiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugo -- 27 Temmuz 2015; 10:14:24 >

• Hocam E180 yada 520İ öneririm. Hangisinin tipi ve markası daha çekiçi geliyorsa onu tercih edin. D segmentte ise 3 serisi yada C serisi...
  • ugo U kullanıcısına yanıt
    Aracınıza kiytirik diye yakıştırmayın. Çünkü guvenlik ekipmanları konusunda bmw mercodan parçakonusunda daha pahali olabilir.

Herseyin bir bedeli var. Aracın fiyatinin % 10 kadarı cebinizde olmaliki yürütme işini dusunmeyeceksin.

Yoksa ucu ucuna araba almak hele 2. El tam
    Bomba

• seçeneklerden bence estetik ve performans açısından 520i.ona alternatif E180 ama ikisi de sizin bütçenin üstünde kalıyor.o yüzden 318i,320i ya da C180 de olabilir.3 serisi bmw iç hacim olarak C serisinden geniştir.

audi söylemememin sebebi 1.8lt motor kullanması vergi yönünden dezavantaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 27 Temmuz 2015; 11:49:58 >
  • Mercedes e ve 5 i yürütmek zor olur.
    O kadar para verip benzinli almak mantıklı değil, bir de çok km yapıyorsanız....

• Utku* U kullanıcısına yanıt
    520i alınabilir.
  • Az çok alabilecekleriniz belli 0 3 serisi benzinli,C serisi benzin,biraz daha zorlanırsa c200d,520i,ikinci el 3.20d ,E,Volvo S80

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.