Şimdi Ara

Bronz eloda günün fotoğrafı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlkokullular bile drop atmayı öğrenmiş, yazık. Zaten beceremedi ama, neyse. İşte size klasik bir bronz elo maçı. Bu arada reklamımı da yapayım, gümüş1'e kadar adc arıyorum, bir türlü buralarda bulamadım golda kasmak için

İstediğiniz sayfaya yayınlanması için atabilirsiniz herhangi birini, yayınlarlar büyük ihtimal.

Challenger smurfu Lee sin, Jungle itemini sadece nooblar alır dedi. Avcı palasıyla oynadı arkadaş 20 dakika zaten büyük ihtimal o drop atmıştır itiraf da etmişti oyun sonu ekranında, onun ss ini alamadım malesef
     Bronz eloda günün fotoğrafı Bronz eloda günün fotoğrafı Bronz eloda günün fotoğrafı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurlukheykeli -- 27 Temmuz 2015; 0:39:15 >

• Challenger smurfu çok iddalı bir lafmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MKJOGO Ban sebebidir
  • Bende bronzdum sezon 4'ü gümüş tamamladım Bronzda işler çok karışık şimdi gold olduk ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytar_selo

MKJOGO Ban sebebidir

Düşük sistemlerde inanılmaz fps artışı sağlıyor.

• Mkjogo kullanıp da skin kullanmayanıda ilk defa görüyorum dürüst insan.Bu arada ss i alıp ticket atsalar üzülürüm .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmesherXXL -- 27 Temmuz 2015; 1:14:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmesherXXL

Mkjogo kullanıp da skin kullanmayanıda ilk defa görüyorum dürüst insan.

Sadece fiyepsi için demiştim jg timer açık kalmış qnq

• AFAİFİ,KS,İK daha demin başıma ne geldi anlatsam inanmazsınız bey efendi lig erimemek için otelin wirelessinden lole girmiş oyun başlar başlamaz afk kaldı gg wp 20 sur diamond elo.
  • Güzel nick

• quote:

Orijinalden alıntı: Lich Madon

quote:

Orijinalden alıntı: BONZAI OR FEED

quote:

Orijinalden alıntı: Lich Madon

west silver = tr plat deyip kendini platlık sanan low

Beyin kullanma seviyeni önce challenger yap sonra millete laf at bence

affet abi sen westte silverdın dimi çok prosun be abi bizede öret

105 mesajinin 100u Low ile bitiyor.

• Riota ticket attim hesabina elveda diyebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ot Tüttüren Zenci

Riota ticket attim hesabina elveda diyebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ot Tüttüren Zenci

Riota ticket attim hesabina elveda diyebilirsin

2 tane hesabım daha olduğundan dolayı, riot binasını bile basabilirsin sıkıntı yok

• Engelledim lee sin i ,Allah düşmanima vermesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda bile günlerce konusu açıldı program adı verdi bi adam nasıl yapılacağını anlattı vs.
  • Her yer drop her yer script.

• quote:

İlkokullular bile drop atmayı öğrenmiş, yazık. Zaten beceremedi ama, neyse. İşte size klasik bir bronz elo maçı. Bu arada reklamımı da yapayım, gümüş1'e kadar adc arıyorum, bir türlü buralarda bulamadım golda kasmak için

İstediğiniz sayfaya yayınlanması için atabilirsiniz herhangi birini, yayınlarlar büyük ihtimal.

Challenger smurfu Lee sin, Jungle itemini sadece nooblar alır dedi. Avcı palasıyla oynadı arkadaş 20 dakika zaten büyük ihtimal o drop atmıştır itiraf da etmişti oyun sonu ekranında, onun ss ini alamadım malesef
     Bronz eloda günün fotoğrafı Bronz eloda günün fotoğrafı Bronz eloda günün fotoğrafı

Riot'a ticket atıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: OLUMNEDİYON

quote:

İlkokullular bile drop atmayı öğrenmiş, yazık. Zaten beceremedi ama, neyse. İşte size klasik bir bronz elo maçı. Bu arada reklamımı da yapayım, gümüş1'e kadar adc arıyorum, bir türlü buralarda bulamadım golda kasmak için

Riot'a ticket atıldı

Peki

• QQ gibi duruyor
  • zaten bronz elodaymışsın niye bu kadar ağladın?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.