Şimdi Ara

Monitör Yardımı (Benq RL2755HM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benq rl2455hm monitörü almaya karar vermişken rl2755'i gördüm bu 2'sininde özellikleri aynıdır heralde biraz araştırdım büyük ihtimalle öyle sadece biri 27inch öbürü 24inch haklımıyım? Onun dışında arada 400tl gibi bir fark var vermeye değermi sizce birde hepsiburadadan alışveriş yapan varsa bu garanti işleri nasıl oluyor sıkıntı çıkınca orayamı yolluyoruz yoksa distribütör garanti flan varmı 2-3 gün içinde siparişimi vericem büyük olanmı kucuk olanmı aradaki farkda az bir şey değil özellikleri aynı ise farkıysa bilemem tabiki büyük olanın dış görünüşü(kasası) daha iyi keşke 144hz olaydı ama oc ile 75 oluyormuş 2 side her neyse önerilerinizi alayım zahmet olmassa ?
    birinde gtg yazıyor öbüründe yazmıyor ama araştırdım 2 side gtg hatta bir çok oyuncu monitörü asusvg248qe bile gtg griden griyemi ney öyle birşeymiş pek bilgim yok açıkcası

27inch:http://www.hepsiburada.com/benq-rl2755hm-27-1ms-gtg-analog-dvi-hdmi-full-hd-led-oyuncu-monitor-p-BD803435

24inch :http://www.hepsiburada.com/benq-rl2455hm-24-1ms-analog-dvi-2xhdmi-hoparlor-full-hd-led-oyuncu-monitor-pm-bd801342

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanyigit -- 26 Temmuz 2015; 20:49:45 >

• furkanyigit F kullanıcısına yanıt
    XL2411Z al onun yerine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onun fiyatı nedir acaba bir kaç yere baktım stok yok fiyatda yazmıyor o zaman
    Benq xl2411z gameekstrada stoklarda mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanyigit

onun fiyatı nedir acaba bir kaç yere baktım stok yok fiyatda yazmıyor o zaman

amazonda 279$ a satılan xl2411z benQ monitör (750tl) gameekstra da 1200TL :))) arkadaşlarla nasıl gülsek diye düşünüyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    teknofiyat.com'dan bak bir de. Ek olarak exa, webdenal ve hepsiburada'ya da bakarsın.

İkinci el düşünürsen, Asus VG248QE de alabilirsin. Bu ara ikinci el bölümünde çok var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sâwyer kullanıcısına yanıt
    Arkadaşların türkiyeye geldiğinde eklenen vergileri hesaplamayı unutmuş :) hocam 279 dolarlık monitör vergiler kargo dahil yaklaşık 1050 liraya denk geliyor ben bu monitörü gameekstra dan 1100 lirayken aldım. Doların biraz yükselmesiyle 100 lira daha eklemişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LykiaNx -- 7 Ağustos 2015; 15:27:00 >
  • konu kapanabilir arkadaşlar hepsiburadadan BenQ XL2411Z sipariş geçtim 1.117 tl ve 150tl de hediye çeki kazandım ama 50+50+50 kullanılcak şekilde orası biraz kötü ama nabalım bir şekilde değerlendiririz artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.