Şimdi Ara

Digiturk play LG TV uygulaması için yan cizdi, satın alırken bir daha dusunun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digiturk play LG TV için en pahalı paketi satın aldım, aldığım günden buyana ses önden gidiyor, yani izlenmiyor, internetim hızlı, notebooktan sorunsuz izliyorum, müşteri hizmetleri duzelicek diyodu, bugün aralığımda internetinizde ya da TV nizde sorun var dediler, notebooktan sorunsuz izledigimi söylediğimde, ozaman LG TV nizde sorun var bizde sorun yok dediler, TV im de yeni, web sitelerinde yazılan 2012 üstü şartını karşılıyor, boşu boşuna fazladan para ödemiş oldum, bir futbol zevkim var o da bu insanlarin elinde olduğu için ağız tadı ile izleyemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uyarı için teşekkürler , TV lerin smart uygulamalarına hiç güvenmiyorum.
  • Düzgün bir şekilde izleyebilenlere var mı acaba lg smartlarda
    Yoksa hepsi böylemi
    Var mı başka arkadaş sizin gibi
    Öyleyse durum vahim

• 2 senelik kutu üyeliğim boyunca attıkları yalanın haddi hesabı belli değil, birşey teklif etmek için aralıklarının hepsinde hile kandırmaca var, iptal edip bu şekilde az para kaptirayim dedim ama satın aldığım şey yine yalan cikti

• Bende formula1 izleyebilmek için 1 aylık premium paket aldım. Ses yaklaşık 10sn önden gidiyor. LG 42LS575S olması lazım modeli.

• sanırım bu birçok kişide var, çünkü ilk aradığımda durumdan haberleri vardı, sorun giderilecek diyolardı, baktılar düzelmiyecek, sorun sizde dediler, onca yaşadığım şeyden sonra bunlara diyecek birşey bulamıyorum, iptal edelim diyorum, olmaz taahhut felan diyolar yokuşa sürüyolar,
  • Bende 42LA660S var ne seste ne başka bir sorun var ilginç

• Mh ile görüştüm
    Sorun vardı doğrudur ama artık giderildi hiç bir şekilde artık sorun yok dediler
    Belki düzelmiştir. Bilmiyorum bir bakmakta fayda mı var
    Yoksa hala Sürüyor mu acaba

• Bende sirf lg den izleniyor diye alacaktim sorun duzeldi diye soylendi diyor arkadas olan arkadaslar rica etsem deneme sansiniz var mi?

Birde 1200k 1800k paket farkediyor mu?hani dusuk cozunurlukte sesin onde gitme sorunu yoksa ondan alalim.konuyu acan arkadasimiz en yuksek paket demis ama?

• Ozur dilerim tv den izlemek icin zaten 1800 k olmak zorundaymis sanirim baska bi konuda oyle yazmislar

• Bu haftasonu F1 izlemek için açtım. Aynı belirtilenler gibi ses 10-15 sn önden gidiyor. Ancak bu sorun daha önce yoktu. Önceki yarışları sorunsuz izlemiştim. Tv 49ub850v

• Bu haftasonu F1 izlemek için açtım. Aynı belirtilenler gibi ses 10-15 sn önden gidiyor. Ancak bu sorun daha önce yoktu. Önceki yarışları sorunsuz izlemiştim. Tv 49ub850v

• Lg 42lb580n tv aldım.. Telefona bir msj la bir kod geldi.. 3 ay ücretsiz lig tv izlemek için.. Kodu girdiğimizde mi başlıyor süre yoksa şimdiden başladı mı? Bilen bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim.. Tşkler

• laptop bağla izle en temizi, yapacak bir şey yok.
  • buldozer85 B kullanıcısına yanıt
    tv yi fabrika ayarlarına getirip deneyin. (denemekte fayda var) olmadı, sesini kapatıp izleyin (bunun adı paramla rezil olmak)
  • digiturkplay alanların aklından şüphe ederim. Geçen sene üyesiydim malesef. Kalite otomatik olarak değişiyor serverların yoğunluğuna göre bazen 240p gibi oluyor. Yayın 40 saniye geriden geliyor. dışarıdan goool sesi duyduktan sonra özet niyetine izliyordum. Güleceksiniz ama evdekiler tv kanallarını izlerken üstteki skor tabelasını elektirik bandı ile kapatıyordum. sonra internetinizin adil kullanm kotasını harcıyor. Ayrıca geçen sene trabzon fener derbisinde site çöktü. izleyemedik. Paranla rezil olmak istiyorsanız alın
  • uskumru kullanıcısına yanıt
    Her sene ben milleti uyarıyorum ama gelen tepki aynı.ee napalım hocam normal ligtv pahalı maçtan kopamıyoz.sonra maç günü geliyo site çöküyo ekran donuyo bişeyler oluyo allah belanı digitürk diye sövüyolar.cepteki parayı biraz mantıklı kullanmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Notebooktan izlerken sorun yok, geçen sene evde olmadigim zamanlar internetten izledim sorun yoktu, buna güvenerek satın aldım ama beklediğim gibi çıkmadı TV de, 3 gündür evde yokum izleyemiyorum bugece bir test edeyim bakalım duzelmismi ,zaten ilk actigimda normal bir sure sonra ses önden gitmeye başlıyor,bazı arkadaşlar ilk açtığı duruma bakıp kendinde sorun olmadığını dusunebilir, ama buna Digiturk çok iyi bir çözüm bulmuş, modemi kapaticakmisiz, biraz bekleyecekmisiz, sonra acicakmisiz, bu yaklaşık 15 dakika sürer, bir maçta 2 kere yapsak 30 dakika cope gitti,
    Digiturk un zaten hırsız olduğunu düşündüğüm için bunlara bisey diyemiyorum, bunun sorumlusu bunları başı boş bırakan insanlardır,

• Hala aynı, ses önden gidiyor

• 49ub850 var bende, 6 ay spor extra hediye edildi..
    Formula 1 olsun, diger yayinlar olsun, herhangi bir problem yasmadim ..internet superonline, akk doldugu icin genelde 3 mb ile nete giriyorum ,goruntu kalitesi sd ayarinda oluyor.. Hiz 25 mb oldugu zamanlar hd goruntu ile on numara, donma vs cok az da olsa oldu ama 1-2 saniyelik..genelde goruntu akici ve stabil.. Ses ve goruntude sorun yok..
    Digiplay smart tvler icn 1800k satis yapiyor ve normal satis fiyatindan daha pahali..,,

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.