Şimdi Ara

Renekton nasıl oynanmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    latede 0 dmg
    ne biçim hero bu ya?

• O kadar tank metasında alınmadıysa zaten Koreliler oynamadıysa boşver kardeş oynanmaz zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü çok daha iyi tercihleri var yeni şampiyonlar Çeşitlilik katılıkları için ve yeni çarp metasında birlikte demekten yerlere olmaya başladı o Yüzden alma boşver

• Tek mi yiyor omg lol lel

• full tank renektonun tek yedigini ilk senden duydum. oynanıs konusunda agresif oynamalısın lane bully bi hero cünkü pantheon gibi düşünebilirsin ya ignite alıp o lane'i dibine kadar yarıcaksın yada teleport alıp lane'i kazandıgında roamlara baslayıp takımını sırtlayacaksın renekton late de düsmüyor aslında sadece oldugu yerde sayıyor skillseti itibari ile ad kasmadan skillerinin çok güçlendigi söylenemez latede de tanklıgı önplanda useless diyemezsin sadece diğer herolara göre biraz yerinde sayıyor diyelim. build ise ben botrk bc gerisi tank gidiyorum
  • tek nasıl yiyor merak ettim full tank iken .d
  • Hangi heroymus o oyle full tank renektona tek atan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş tek yiyor derken diğer tank herolara oranla yeterince dayanıklı değil demek istemiş bazı ileri zekalar hemen başlamış ne tek yemesi falan diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn13579

Arkadaş tek yiyor derken diğer tank herolara oranla yeterince dayanıklı değil demek istemiş bazı ileri zekalar hemen başlamış ne tek yemesi falan diye

* Kardeş sen arkadaşın ruh eşimisin, yan hesabı mısın, avukatımsın, uzman mısın... nesin dostum sen lop diye naçiz bedenini hunharca konunun ortasına atıyorsun.

* "Full tank buildle bile tek yiyor, latede 0 dmg" yazmış adam belliki yeni almış ve oynamayı bilmiyor Renekton'u sana noli olum kendince atarlanıyon millete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

quote:

Orijinalden alıntı: srcn13579

Arkadaş tek yiyor derken diğer tank herolara oranla yeterince dayanıklı değil demek istemiş bazı ileri zekalar hemen başlamış ne tek yemesi falan diye

* Kardeş sen arkadaşın ruh eşimisin, yan hesabı mısın, avukatımsın, uzman mısın... nesin dostum sen lop diye naçiz bedenini hunharca konunun ortasına atıyorsun.

* "Full tank buildle bile tek yiyor, latede 0 dmg" yazmış adam belliki yeni almış ve oynamayı bilmiyor Renekton'u sana noli olum kendince atarlanıyon millete.

tek atan zed

evet latede fazla vuramıyor

• Renekton gerçekten latede çok düşüyor ve takım oyunu yok.Onun yerine al bi rumble bas ultiyi team fightı alıyorsunuz.Veya maokai oyun sonu hiper tank.Veya naut vs varken renekton çok bencil bir champ.Ama lanebully olduğu için lane kazanman kolay.

• Renekton mu kaldı en son sezon 3 sonlarına doğru oynanırdı iyi cocukdu kendisi zamanında
  • Renekton biraz daha lane bully bi şampiyon. Koridor safhasında agresif başlayıp koridoru kazanıp oyununu kartopu etkisine çevirmen lazım. Geriye düştüğünde çünkü jungle Nidalee gibi tekrar toparlaması biraz daha zor bir şampiyon. Team ranked'a göre soloq için daha mantıklı bir tercih ama yine de şu an metada olan şampiyonlara karşı malesef güçlü olduğu söylenemez. Bir de şampiyonun çok özel bir yetenek seti olmadığından ne yapabileceği neredeyse herkes tarafından tahmin edilebiliyor. Çok playz'i olan bir şampiyon değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwaM -- 28 Temmuz 2015; 3:44:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NormanOsborn

full tank build olsa bile tek yiyor
    latede 0 dmg
    ne biçim hero bu ya?

Silk road yada knight online tarzı adama atlayıpta 1 vs 1 yapmayacaksın e ile gidip w atıp q basıp hemen e ile gerçi kaçacaksın bir kaç kez bunu yaptıktan sonra adama ignite at o ölmeden base çek sen base geldiğinde o ölmüş oalcaktır. Ama paldır küldür klavye kırarak full hp bi karaktere karşı savaşırsan alma ihtimalin biraz düşük özelliklede early gamede isen. Late ise tank olursun ölmezsin öldüremezsin ama süründürürsün.
  • Açılın ben doktorum.

Botrk alıp tank kasın. İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LOL OBA -- 28 Temmuz 2015; 17:22:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOL OBA

Açılın ben doktorum.

Her durumda mı , youmu kardeş
    editleme : imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 28 Temmuz 2015; 17:28:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

quote:

Orijinalden alıntı: LOL OBA

Açılın ben doktorum.

Her durumda mı youmu kardeş

Bu bizim Botrk youmuu ? He işte onu alacaz. Hemide her zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LOL OBA -- 28 Temmuz 2015; 17:26:44 >
  • beğenmiyorsan oynama kardeş
  • Kim tek atıyor full tank heroya

• quote:

Orijinalden alıntı: Hiçlik Çekirgesi

Kim tek atıyor full tank heroya

zed
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.