Şimdi Ara

TTnet tahattut bitti hangi hizmete geçmeliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 yıl önce aldıgımız aknden sonra utorrentte en fazla 800kb hız gösteren tarifemiz bitti ve 2 gun içerisinde yeni bir tarife bulup geçmeyi dusunuyoruz. Sizce hangi paket uygundur.

https://www.superonline.net/kampanyalar/3-ay-bedava-kampanyalari/yalin-adsl-yaz-firsati-kampanyasi burdan 16mbpsli paketi düşünüyorum. torrent hızı ne olur. Seedi yuksek şeyler indiriyorum.

istediğim özellikler
    şimdiki indirmemden hızlı olsun.
    kesintisiz olsun.
    online oyunlarda ping düşük olsun.
    upload hızıda iyi olsun.

130 liralık bir asus modemimiz var onunla devam edeceğiz ayriyetten teşekkürler.

• ugru123333 kullanıcısına yanıt
    pingi sorun etmesen uydçunet iyidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnette bile dota lol ibi oyunlarda 70 ping ustune çıkmıyor eger ping sorunu varsa direk eleyeceğim
  • Yaklaşık 6 aydır superonline fiber kullanıyorum ve şimdiye kadar problemle karşılaşmadım. Önceden TTNet kullanırdım ve bir çok kez müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalmıştım. Dediğim gibi eğer bir İSS tavsiye etmem gerekirse bu kesinlikle superonline olur...
  • Fiber alt yapı varsa hiç düşünmeden superonlineye geçebilirsin. Hız olsun müşteri hizmetleri olsun adamlar çalışıyorlar gerçekten.
  • Birde sunu sorayım bu gece tahattut suresi bitiyor sonra nolcak bu 00.00dan sonra internet m ikesilcek yoksa kullanım ucreti mi alınacak?
  • ugru123333 kullanıcısına yanıt
    bugün iptal ettir yoksa bu ayda aynı tarifeden devam edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugru123333

2-3 yıl önce aldıgımız aknden sonra utorrentte en fazla 800kb hız gösteren tarifemiz bitti ve 2 gun içerisinde yeni bir tarife bulup geçmeyi dusunuyoruz. Sizce hangi paket uygundur.

http://www.superonline.net/kampanyalar/3-ay-bedava-kampanyalari/yalin-adsl-yaz-firsati-kampanyasi burdan 16mbpsli paketi düşünüyorum. torrent hızı ne olur. Seedi yuksek şeyler indiriyorum.

istediğim özellikler
    şimdiki indirmemden hızlı olsun.
    kesintisiz olsun.
    online oyunlarda ping düşük olsun.
    upload hızıda iyi olsun.

130 liralık bir asus modemimiz var onunla devam edeceğiz ayriyetten teşekkürler.

ben udunet 25mbps 50gb akn kullanıyorum gayet uygun geliyor teledünya ile birlikte tv yayınlarıda gayet kaliteli lol westte 70-75 arası ping seviyesi oluyor bi sorun yaşamadım gayet memnunum alt yapı varsa yakınında kullananlara bir danış derim fiyat performans olarak çok güzel

• Superonline iyidir
  • Şimdiye kadar ttnet ve superonline kullandım. Aralarındaki fark gerçekten uçurum. Fiber konusuna zaten girmiyorum da, müsteri hizmetleri ve hız bakımında da oldukça fark var arada. Superonlineyi kesinlikle tavsiye edebilirim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.