Şimdi Ara

Boyum kısa diye fitness'ı bıraktım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda troll olduğumu düşünenler var sürekli konu açıyorum diye.Boyum 177 ama 170 adamla aynı gibi duruyorum, 183 adamdan 6 cm kısayım.Kaçım bilmiyorum ama kaç olursam olayım 7-8 cm uzamak istiyorum.Ailem uzun genetiğim düzgün yani tek tek boylarını yazmıcam.Boy uzatmak için her türlü acıya katlanırım gider çalışırım.Zayıftım kilo aldım 4-5 kilo civarında.Yani şişmanların şişman olma sebebi üşengeçlik, spora gitmediklerinden.Ama bu boyun çözümü yok sanırım.Baskette oynarım, beslenmemde düzgün.Yaş 16.Boyumu uzatmak için ne yapıcam bi kaç konuda yeterince çalışmıyorsun yeterince çalışırsan istediğinw ulaşırsın dediler.Ne yapıcam peki? Şişmanın ilacı nedir spora gitmek, az yemek.Benim ilacım ne peki? Ne yapıyımda boyum uzasın çok kararlıyım söyleyin hemen yapayım ama söyledikeriniz zaten yapıyorum.Bu konuyu gerçekten çok kafama takıyorum ciddiye alırsanız memnun kalırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir turlu anlamadin onemli olan boyu degil islevi

• bela mısın olm sen başlayacam boyuna

• Ben de 160 civari biri sandim girdim belki faydali olur bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nick'e bakin ve konuyu yavaşça terk edin

• quote:

Orijinalden alıntı: TechR

Forumda troll olduğumu düşünenler var sürekli konu açıyorum diye.Boyum 177 ama 170 adamla aynı gibi duruyorum, 183 adamdan 6 cm kısayım.Kaçım bilmiyorum ama kaç olursam olayım 7-8 cm uzamak istiyorum.Ailem uzun genetiğim düzgün yani tek tek boylarını yazmıcam.Boy uzatmak için her türlü acıya katlanırım gider çalışırım.Zayıftım kilo aldım 4-5 kilo civarında.Yani şişmanların şişman olma sebebi üşengeçlik, spora gitmediklerinden.Ama bu boyun çözümü yok sanırım.Baskette oynarım, beslenmemde düzgün.Yaş 16.Boyumu uzatmak için ne yapıcam bi kaç konuda yeterince çalışmıyorsun yeterince çalışırsan istediğinw ulaşırsın dediler.Ne yapıcam peki? Şişmanın ilacı nedir spora gitmek, az yemek.Benim ilacım ne peki? Ne yapıyımda boyum uzasın çok kararlıyım söyleyin hemen yapayım ama söyledikeriniz zaten yapıyorum.Bu konuyu gerçekten çok kafama takıyorum ciddiye alırsanız memnun kalırım.

Hocam tabani kalin ayakkabi giy 1.83 sun

• görende 1.50 zannedecek haline şükret
  • Yaş 16ysa uzarsin daha. Zamana bırak

• boy 1.70 biz ölek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

Yaş 16ysa uzarsin daha. Zamana bırak

3 yıl olucak boyum 175-177 arası.Uzamıyor boyum.

• TechR diye gelenler eksilesin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

Yaş 16ysa uzarsin daha. Zamana bırak

3 yıl olucak boyum 175-177 arası.Uzamıyor boyum.

Uzar 17de bence

• Kardeşim v.gelistirmek,ayak kası calismak boy uzamasını engellemez!.1.77 mışsin kerem bursin 1.78.sen arastırmadan sormadan edersen olan parana olur.netde herkes prof.kaybetmeye mahkumsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeraltı Peygamberi -- 26 Temmuz 2015; 1:04:35 >
  • Havasından mıdır suyundan mıdır bilmem ülkemin manyağı bile daha bi değişik oluyor.

Oğlum benim boy 170. Orta okul veletleri arasında benden uzunlar var. Birçok kişiye aşağıdan bakıyorum. Sen ortalamanın üstünde iken neyin tribindesin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yeraltı Peygamberi

Kardeşim v.gelistirmek,ayak kası calismak boy uzamasını engellemez!.1.77 mışsin kerem bursin 1.78.sen arastırmadan sormadan edersen olan parana olur.netde herkes prof.kaybetmeye mahkumsun

Bacak çalışmıyorum, vücut geliştirmeyide kilo almak ve fit olmak adına yapıyordum kendimi zorlamadan, formda kalmak için.Hem 3-4 ay olmuştu fazla değildi.Hadi fitnessa gittim diye uzamam durdu diyelim geçen 2.5-3 boyunca niçin uzayamadım ki

• 1.80 altı uğraşmayın kesin bileklerinizi bütün çabalarınız boşuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExeLium22

1.80 altı uğraşmayın kesin bileklerinizi bütün çabalarınız boşuna

bileklerimi kestim şimdi ölüyorum çok sağol

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yeraltı Peygamberi

Kardeşim v.gelistirmek,ayak kası calismak boy uzamasını engellemez!.1.77 mışsin kerem bursin 1.78.sen arastırmadan sormadan edersen olan parana olur.netde herkes prof.kaybetmeye mahkumsun

Bacak çalışmıyorum, vücut geliştirmeyide kilo almak ve fit olmak adına yapıyordum kendimi zorlamadan, formda kalmak için.Hem 3-4 ay olmuştu fazla değildi.Hadi fitnessa gittim diye uzamam durdu diyelim geçen 2.5-3 boyunca niçin uzayamadım ki

Sen git bacak calıs.buyuksehirdeysen fitnessın yanında havuzda olsun.sulalede en uzun benim.eger genlerde varsa caba gosterip uzayabilisin.ben sınıfın en kısasıydım.

• TechR olm boyun1.77 ve hala burda durman hata eger 190 sarisin ve kasli degilsen dh da yerin yok ...

• 177 diyor la o kadar konu bunun için miydi anasını satayım ben 175 im mikimde değil boyum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.