Şimdi Ara

Çinliler hangi marka telefon kullanıyor, ne istiyor? DH Çin'de özel video (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
10
Favori
8.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iletişim dışında bir şey yapmayan ve çok para vermek isteyen tabii ki ayfon ister

• Hepsini dahil etmiyorum buna ancak yanıt verenlerin birçoğu sanırım Apple'ı toplumun değer yargıları için kullanıyor. Tıpkı ülkemizde olduğu gibi. Katılacağım nokta kapüşonlu elemanın söylediği Google Play'in uygulama güvenliği konusunda App Store'dan geride olması.

Düzenleme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaCenta -- 26 Temmuz 2015; 13:49:34 >
  • VİDEO DAN ANLADIGIM ÇİNLİLER apple seviyor ve sebeplerine göre kendınce de haklılar ,

video sonundaki bayanın bılgılsıne hayran kaldım

• Hiç objektif bir video olmamış.Tamamiyle ülkeyi yanlış tanıtmışsınız.1,5 milyar nüfuslu fakir bir ülkenin en zengin bölgelerinden birinde teknolojinin göbeğinde , hatta mağazanın önünde yapılan bir röpörtaj o ülkeyi ne kadar yansıtabilir.
  • bende adana versiyonunu çekeyim ozaman
  • Korkusuz Üye kullanıcısına yanıt
    Gayri safi milli hasılası, 1,5 milyar nüfusuna rağmen kişi başına 8.100 dolara, ülke çapında 11.2 trilyon dolara ulaşmış bir ülke nasıl fakir olabilir? O ülkede ne kadar fakir varsa bir o kadar da zengin insan var. Ki burada amaç fakir kesimi yansıtmak değil, telefon alabilecek durumları olan kitleleri yansıtmak, sizin kastettiklerinizin zaten tercih yapabilecek lüksleri olmuyor.
    Sizin amacınız da gelip burada boş boş konuşmak olmalı.
  • Editör arkadaşa çalışmalarının ve başarılarının devamını diliyorum. Henüz yeni olduğun için elbette eksiklerin ve hataların olacaktır bu gayet normal bir şey. Umarım sende zaman içerisinde Mesut ve Erdi kıvamına gelirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

Hiç objektif bir video olmamış.Tamamiyle ülkeyi yanlış tanıtmışsınız.1,5 milyar nüfuslu fakir bir ülkenin en zengin bölgelerinden birinde teknolojinin göbeğinde , hatta mağazanın önünde yapılan bir röpörtaj o ülkeyi ne kadar yansıtabilir.

Oldu köy köy, şehir şehir gezip röportaj yapsın senin gönlünü alsın.

• gayet başarılı eline diline ayağına sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone düşmanları hemen videoya, editöre, katılımcılara vermiş veriştirmiş.
    Katılımcılar sebebi ne olursa olsun iphone'u tercih etmiş. Fanatizmin ne gereği var?
    Biraz saygılı ve mantıklı olun.

• Ben küstüm
    blackberry'den hiç bahsetmedi

Güvenlikten bahsediyolar bi de..

(z10 var)

Kız aman aman bişey demiyor neyine hayran kaldınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 26 Temmuz 2015; 15:29:43 >
  • agizlarindan lafin cimbizla cikmasi iletisim sorunlarindan mi yoksa biraz mongol oldiklari icin mi?

• Bolumsonucanavari bölümüne işini bilmeyen elemanlar alacağınıza, şöyle değişik projelere yatırım yapsanız donanimhaber şirketi ve kullanıcıların daha yararına olur diye düşünüyorum. İphonedo röpörtajı hariç ne zamandır standart programlar(2si 1 gibi), incelemeler ve kılıf incelemelerinden başka bir şey göremedik çünkü.

• Spikerimiz bir berbere gidip sacini sakalini duzelttirsin. Isid militani gibi.

Cinlilere laf atanlara da sadece guluyorum. Eminim ki uzay istasyonundan bize bakan Cinli astronotlari da guluyorlardir.

Video iPhone virali gibi olmus. :) Fakat Note 1 2 3 4 serisi kullanmis birisi olarak sunu rahatlikla soyleyebilirim ki Apple'in malzeme kalitesi piyasanin acik ara en iyisi.

Cinli kullanicilarin Android telefonlardaki guvenlik takintilari nereden kaynaklaniyor merak ettim.

• Kız Sui Chan diyince orda bekledim Sui chane yılan dokunmazmış demeni
  • 6.50'deki kız..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

Arkadas agir apple fanboyu cok acik,kullanıcılara sorup apple cevabi alinca super falan.reklam kokan hareketler mayk.

Saat farkindanmi bilemem gozalti cok mor,dikkat etsin yedigine içtiğine uykusuna.

Oneplusone cindede bilinmior bunu anladik tezgahtar kiz o ne dedi resmen.

Birde hepsi guvenlik falan zirvalamis ezberden herkes mit mustesari sanki,ne konusup yazabilirsinki cep telefonunda en.fazla ozel hayatin,onuda kim napsin,gecen yil gorduk elma.armutun guvenligini hollywood starlarinin icindeki cevherlerle birlikte.icloud androidin.sanki pehh.

Senin ülkende üretilen vestel i almaman için verdiğin gerekçeler de zırvalama o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çinliler bile kendi ülkesinin ürettiği telefonları tercih etmiyor,bi ara forumda çin telefonu furyası vardı hala var mı bilmiyorum.Güzel bir röportaj olduğunu düşünüyorum bu zamana kadar böyle bir içerik sunan forum görmedim,beğenmeyen arkadaşlara da saygı duymak lazım herkes fikrini açıkca söylesin ki eksiklikler düzeltilsin.Devamını bekliyoruz tebrikler
  • sen vestelın telefonları burda uretılıyor dıye kabul edıyorsan daha cok yolun basındasın be ustad,daha cok fırın ekmek yemen lazım.
  • iphone ve samsung ıki buyuk marka. Çinlilerin iphone demesinin bir anlamı yok cunku Cinin Samsung, lg, htc, sony gibi dünya çapında olan bir markaları yok. Güney Korede, Japonyada, Tayvanda yapılması lazım böyle bir roportajın.

Ayrıca adamlar o kadar para verip iphone alıyorlar ama yaptıkları sey genelde mesajlasmak, en dandik android telefonla bile mesajlaşmada bir skıntı yasamazsın. Roportaj yapılan kisilerin cep telefonları hakkında bu forumdakiler kadar teknik bilgi sahibi olduğunu düşünmüyorum. Bizim millet nasıl marka algısından dolayı samsung ve iphone alıyorsa bunlar da aynı sebeple iphonecular.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.