Şimdi Ara

Handsfree konuşma ve trafik bilgisi özellikli navigasyon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi cihazın kesinlikle handsfree özelliği olmalı mümkünse trafiğide gösterirse çok iyi olur. Aslında navigasyon cihazi almamın asıl amacı handsfree arama yapmak ve cevaplamak bu yüzden handsfree özelliği başarılı olmalı yardım edebilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar,

Bluetooth olan cihazların hemen hepsi handsfree desteklerler. Bluetooth olan cihazlara bakın öncelikle. Bütçe belirtmemişsiniz; yerli, yabancı vs öneride bulunamıyorum.

İyi geceler
  • Bu tip cihazların hiç birinin bu özelliği ( Handsfree konuşma) sizi memnun etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

Bluetooth olan cihazların hemen hepsi handsfree desteklerler. Bluetooth olan cihazlara bakın öncelikle. Bütçe belirtmemişsiniz; yerli, yabancı vs öneride bulunamıyorum.

İyi geceler

Teşekkürler bütçem 600 700 tl civarında. Dediğiniz gibi bir çok cihazda görüyorum bluetooth ama kalitesi beni şüpheye düşürüyor o yüzden kullanan kisilerden öneri almak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Bu tip cihazların hiç birinin bu özelliği ( Handsfree konuşma) sizi memnun etmez

Bu yorumu kullanan ve memnun kalmayan biri olarak mı yapıyorsunuz acaba ?

• peruwasa P kullanıcısına yanıt
    Bu yorumu (tomtom ve garmin hariç) Çin de üretilen pnd cihazların Tüm modellerini kullanmış test etmiş biri olarak yapıyorum.Yani eko önleyici vs gibi tüm yazılanlar biraz üfürme bu tip cihazların bahsettiğiniz özelliği sizi tatmin etmez.Yani verimli ,net,düzgün bir görüşme yapamazsınız.Ben sizin yerinize olsam ki öyle yapıyorum bu iş için BT kit alır telefon olayını öyle çözerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 26 Temmuz 2015; 10:12:32 >
  • Peki BT kit tavsiyesinde bulunabilir misiniz

• Ürünün fiyatı sorun değilde ben malesef android kullanıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: peruwasa

Başlıkta belirttiğim gibi cihazın kesinlikle handsfree özelliği olmalı mümkünse trafiğide gösterirse çok iyi olur. Aslında navigasyon cihazi almamın asıl amacı handsfree arama yapmak ve cevaplamak bu yüzden handsfree özelliği başarılı olmalı yardım edebilirseniz sevinirim.

TomTom VIA modellerinde Bluetooth aracılığı ile handsfree konuşabilirsiniz (ses oldukça açık ve nettir), ama trafik bilgisi alamazsınız.
    TomTom GO modellerinde Bluetooth ile trafik bilgisi alırsınız ancak handsfree konuşamazsınız

:)
  • bende garmin 2589 cihaz var hem bluetooth hemde telefondan canlı trafik bilgisi alma olayı mevcut hatta ekstra o kadar güzel özellikler varki. Sizin aradığınız cihaz bence bu. konuşma ve mikrofon yani karşı tarafa giden ses çok net. Telefon defteri vs sıkıntısız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.