Şimdi Ara

GeForce GTX 750 Ti ekran kartında fiyat inidirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GeForce GTX 750 Ti ekran kartında fiyat inidirimi 

Nvidia'nın Maxwell 1.0 mimarisini kullanıcılarla buluşturduğu ilk ekran kartı olan GeForce GTX 750 Ti, bayrak teslimine hazırlıyor. Önümüzdeki ay lanse edilecek GeForce GTX 950 ile birlikte gündemden düşecek kart için, stokların temizlenebilmesi adına fiyat indirimine gidiliyor.

Resmi herhangi bir açıklama yapılmış olmasa da, piyasadaki fiyat hareketleri Avrupa bölgesinde 15-20 Avro, diğer coğrafyalarda ise 15-20 dolar seviyesinde bir indirime işaret ediyor. Yapılan değişiklik sonrasında örneğin Fransa'da kartı 120-130 Avro'dan bulabilmek mümkün.

Ülkemizdei fiyatlara baktığımızda ise, üreticiye ve kartın tasarımına göre değişmekle birlikte 440TL seviyesinden başlayan fiyatlarla GeForce GTX 750 Ti sahibi olabilmek mümkün. Bu indirim sonrasında AMD'nin R7 360 modeline karşı, 750 Ti'ın rekabet şansı da artmış oldu.

GeForce GTX 750 Ti, Nvidia'nın GM107 GPU'sunu kullanıyor. 640 adet paralel işlem birimine, 40 doku ünitesine, 16 ROP birimine ve 128-bit bellek veri yoluna sahip olan ekran kartı, üretici firmanın tercihine göre  1GB ya da 2GB GDDR5 ve farklı soğutucu seçenekleriyle sunulabiliyor.

• 750ti fiyatına göre baya iyi iş çıkarıyo

• Türkiyede yeni ürün fazlasıyla şişirilmiş fiyattan giriyor adamlar yıllarca fiyat indirme gereği duymuyor. Belki amazonda 100 doların altına düşüp vergisiz getirilebilirse iyi fırsat olabilir.

• rekabet, yeni ürün gamı güzel şeyler :D

• Bir gtx 760 kullanıcısı olarak yeni kart alacak arkadaşlara tavsiyem 1080p oyun oynamak için bütçelerinin el verdiği kadar 760'dan daha iyi kartlara yönelmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exent4246o -- 25 Temmuz 2015; 11:48:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

Bir gtx 760 kullanıcısı olarak yeni kart alacak arkadaşlara tavsiyem 1080p oyun oynamak için bütçelerinin el verdiği kadar 760'dan daha iyi kartlara yönelmesi.

bana göre biri gtx 660 dan ve ya 760 da daha üst bir karta geçmek isterse alıcağı tek kart en az gtx 970 olmalıdır
  • Zamanında ben 1080p içn 780Ti aldığımda millet neredeyse sovuyordu o kart 1080p için fazla diye.
    Simdi hicte fazla olmadığını görüyoruz hatta 1080p de adam gibi oynamak icin şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aga asagidaki karta 10-20 dolar indirim yetmez kazigin alasi 600 liraya satiyorlardi daha bir iki hafta once.

http://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx750-ti-ftw-acx-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx112-ekran-karti.html

asagidaki kart 400 lira olursa o zaman olur 750 ti'nin hakki 400 liradir.dolar ucmus beni baglamaz alirken 2.75'ten mi almis cakallar az kar etsinler nasilsa yenisi gelmeyecekmis stok yenilemek gibi dertleri yok deli indirimler yapabilirler.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx750-ti-strix-oc-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html

• Yurtdışından 500 liraya GTX 960 almak varken kim TR'den 750Ti alır ki ?

Hemde EVGA ürünler uluslararası garantiye sahipken.
  • E şükür yani. 1,5 yıl oldu kart çıkalı. Daha yeni mi indirim görüyor? İndirimli hali de 120-130 euro! Çok inmiş. Gerçi bu 750ti'ın kendi denginde bir rakibi de olmadı hiç. Nvidia "sülalem rahat panpa" modunda yaslıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 25 Temmuz 2015; 20:50:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

aga asagidaki karta 10-20 dolar indirim yetmez kazigin alasi 600 liraya satiyorlardi daha bir iki hafta once.

http://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx750-ti-ftw-acx-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx112-ekran-karti.html

asagidaki kart 400 lira olursa o zaman olur 750 ti'nin hakki 400 liradir.dolar ucmus beni baglamaz alirken 2.75'ten mi almis cakallar az kar etsinler nasilsa yenisi gelmeyecekmis stok yenilemek gibi dertleri yok deli indirimler yapabilirler.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx750-ti-strix-oc-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html

+ 10^6
    Forumda bir ara 480 liraya 750ti öneriyorlardı deli oluyordum.Laf da anlatılamıyor bazı arkadaşlara... 400 lira bile çok bence o karta.380 lira civarına sıfır 260X,525TL'ye R9 270 alınabiliyorken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 25 Temmuz 2015; 13:47:06 >

• R9 Nano'yu bekleyin. Bu kadar güçsüz kartlara hiç bulaşmayın.

• Yerin dibine batırmışsınız geçen sene 400'e aldım Full HD için yeterli bir kart gtx750ti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Yurtdışından 500 liraya GTX 960 almak varken kim TRden 750Ti alır ki ? Hemde EVGA ürünler uluslararası garantiye sahipken.

yurt dışına çıkma olanağı olmayan biri mesela ?

• bu saatten sonra almak mantık işi değil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Yerin dibine batırmışsınız geçen sene 400'e aldım Full HD için yeterli bir kart gtx750ti

yerin dibine batirmiyoruz gecen sene ciktiginda mantikli bir kartti ama dolar vs diye 500-550 liraya dayamislar alinir mi sence?sen 400'e aldigin icin sana guzel geliyor biz de zaten max 400 lira olsun diyoruz hatta mumkunse 380 yani o konuda arkadasa katiliyorum.
  • Tam ben bugün alacakken indirim denk geldi. İyi oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Yurtdışından 500 liraya GTX 960 almak varken kim TRden 750Ti alır ki ? Hemde EVGA ürünler uluslararası garantiye sahipken.

link var mı ?

• dandik pc sektörünü en son takip ettiğimde uyduruk 750ti lar vardı hala varmış. indirimle falan 200-250tl ye inmediyse hiç bulaşmayın bu tokat sektörüne. daha fazla kazıklanmayın gidin paranızla spora yazılın kas yapın birşey yapın kendinize yatırım yapın 3 gün sonra modası geçip hurdalığa gidecek çöplere para kaptırmayın tokatçılara yem olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 26 Temmuz 2015; 1:57:14 >
  • Okadar iyi bir kart değil 960 alın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.