Şimdi Ara

tomtom navigasyon cihazı ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ustalar tomtom marka bir navigasyon cihazı var bir akrabam taksi de kullanacak taktık ama sokak adları harita falan milattan önce kalma gibi eski içindeki bölümde bunlar yazıyor

cihaz AU3303T00559 (0) (20.3)
    uygulama 12.040.1030488.74 (0) (2025, 8.8.2012)
    işletim sistemi 981015
    GPS 2.18.903 127792,ön yükleme 865401,yedekleme 1030488
    harita:'turkey' s.895.4441, sürüm tarihi:8/2012
    dil:türkçe

şimdi ben bunu bikere fabrika ayarlarına alıp sonra temiz bir güncelleme yapmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: huduhudu

ustalar tomtom marka bir navigasyon cihazı var bir akrabam taksi de kullanacak taktık ama sokak adları harita falan milattan önce kalma gibi eski içindeki bölümde bunlar yazıyor

cihaz AU3303T00559 (0) (20.3)
    uygulama 12.040.1030488.74 (0) (2025, 8.8.2012)
    işletim sistemi 981015
    GPS 2.18.903 127792,ön yükleme 865401,yedekleme 1030488
    harita:'turkey' s.895.4441, sürüm tarihi:8/2012
    dil:türkçe

şimdi ben bunu bikere fabrika ayarlarına alıp sonra temiz bir güncelleme yapmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba?

Sizde Ağustos 2012'ye ait eski bir harita var. Cihazınız ve kutusu ile ile bir bilgisayar başına geçin, 0212 356 9707 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri'ni arayın. Adım adım size yardımcı olacaklardır.

• NavigationKing kullanıcısına yanıt
    aradım cihazın hiç güncelleme almadığını söylediler seri numarasından eğer kutusu var ise elimizde içindeki bir kod sayesinde 2 yıl güncelleme alabilirmiş ücretsiz eğer yok ise ki yok bulamadım yıllık 80 tl imiş haritanın güncelleme olayı bende çöpe atacam cihazı sağolun yol gösterdiğiniz için.
  • quote:

aradım cihazın hiç güncelleme almadığını söylediler seri numarasından eğer kutusu var ise elimizde içindeki bir kod sayesinde 2 yıl güncelleme alabilirmiş ücretsiz eğer yok ise ki yok bulamadım yıllık 80 tl imiş haritanın güncelleme olayı bende çöpe atacam cihazı sağolun yol gösterdiğiniz için.

Musteri Hizmetleri size ucretsiz guncelleme hakkinizin oldugunu soyluyor, nasil yapabileceginiz konusunda yol gosteriyor ve bunun ustune siz cihazi cope atmaktan bahsediyorsaniz; bence bir kere daha zorlayin. Faturaya gore de islem yapiyorlar TomTom'da.

Cihazi guncel harita ile kullandiktan sonra -2012 ve 2015 haritasini goz onune alarak- daha da memnun kalacaginizi dusunuyorum. Fatura da olmadi, su anda ekstra kampanya ile 60 liraya 1 sene icinde 5 harita indirebilirsiniz. Bu ne demek; 1 harita 12 liraya denk geliyor (60 / 5). Ya da 1 sene icinde ayda sadece 5 lira (60 /12) veriyorsunuz.

Siz bunu bir deneyin, karsiliginda guzel cihaz - iyi harita - kaliteli musteri hizmetleri birlesmesi ile islerinizin nasil da rast gittigini gorun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: NavigationKing

quote:

Musteri Hizmetleri size ucretsiz guncelleme hakkinizin oldugunu soyluyor, nasil yapabileceginiz konusunda yol gosteriyor ve bunun ustune siz cihazi cope atmaktan bahsediyorsaniz; bence bir kere daha zorlayin. Faturaya gore de islem yapiyorlar TomTom'da.

Cihazi guncel harita ile kullandiktan sonra -2012 ve 2015 haritasini goz onune alarak- daha da memnun kalacaginizi dusunuyorum. Fatura da olmadi, su anda ekstra kampanya ile 60 liraya 1 sene icinde 5 harita indirebilirsiniz. Bu ne demek; 1 harita 12 liraya denk geliyor (60 / 5). Ya da 1 sene icinde ayda sadece 5 lira (60 /12) veriyorsunuz.

Siz bunu bir deneyin, karsiliginda guzel cihaz - iyi harita - kaliteli musteri hizmetleri birlesmesi ile islerinizin nasil da rast gittigini gorun :)

1 yıl içinde 5 güncelleme mi çıkaracakmış ki? Benim yeni tomtom navigasyonun içinde 2013 haritası var, en son harita buymuş adamlarda, başarsofttan çok farklı, daha önce plaj yazardım, eczane yazardım, her şeyi bulurdu, bu hiçbir şey bulamıyor.

• Orijinalden alıntı: alifatih
    1 yıl içinde 5 güncelleme mi çıkaracakmış ki? Benim yeni tomtom navigasyonun içinde 2013 haritası var, en son harita buymuş adamlarda, başarsofttan çok farklı, daha önce plaj yazardım, eczane yazardım, her şeyi bulurdu, bu hiçbir şey bulamıyor.

Sizin cihazınızda 2013 haritası varsa, bu çok eski bir harita. 2014 yılında 4 harita çıktı, 2015 yılında 3 harita daha çıktı.https://www.tomtom.com/tr_tr/drive/maps-services/maps/selector/ linkinde harita detayı görebilirsiniz; hatta ek olarak buraya da ekliyorum. İlgi Çekici nokta sayısı 731.000'i geçmiş durumda.
    Sizin güncelleme hakkınızın bittiğini anlıyorum; şu anda güncelleme servisi satın alırsanız en son haritayı + 1 sene içinde çıkacak 4 haritayı cihazınıza indirebilirsiniz.
     tomtom navigasyon cihazı ile ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NavigationKing -- 18 Ağustos 2015; 17:27:16 >

• NavigationKing kullanıcısına yanıt
    Hocam hakkım nasıl biter, arabayı aldığım gün işlem yaptım, önce araç usb'sinden flash belleğe bir şeyler atıyor, onu bilgisayara takınca navigasyon cihazı takmış gibi algılıyor, cihazınız güncel diyor, araç servisine de sordum, güncel dediler, zaten araba 2015 model, daha yeni bir harita olsa yüklerlerdi heralde, bu nasıl iş anlamadım.
  • konuyu ben açtım ama cihazı çoktan çöpe attım öyle yada böyle işime gelmedi işime yaramadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alifatih

Hocam hakkım nasıl biter, arabayı aldığım gün işlem yaptım, önce araç usb'sinden flash belleğe bir şeyler atıyor, onu bilgisayara takınca navigasyon cihazı takmış gibi algılıyor, cihazınız güncel diyor, araç servisine de sordum, güncel dediler, zaten araba 2015 model, daha yeni bir harita olsa yüklerlerdi heralde, bu nasıl iş anlamadım.

Anladığım kadarı ile sizde @alifatih Fiat UConnect mevcut.
    www.tomtom.com/18877 linkinde bu model için detaylı açıklama mevcut;

"Harita için güncelleştirme almanın 2 yolu vardır.
    1- En Son Harita Garantisi'ni kullanarak, sisteminizi ilk kez kullanmanızdan itibaren 90 gün içinde sisteminiz için yeni bir harita kullanıma sunulursa bu haritayı bir defalığına ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
    2- Harita Güncellemesi'ni kullanarak sisteminiz için haritanın yeni bir sürümünü satın alabilirsiniz."

UConnect için de yeni harita çıktı, yukarıdaki hangi kategoriye giriyorsanız, ücretsiz ya da ücretli olarak harita güncellemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

• Evet oraları okudum uyguladım ama güncel diyor. Neyse sizi yormayayım. İlginiz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.