Şimdi Ara

360. Donem Acemi B. - KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU / KASTAMONU / KASTAMONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
2.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Acemi birliği buraya çıkan arkadaşların hem bilgi alması hemde askerliğini burada yapan arkadaşların bilgi vermesi açısından başlık açtım.

Benim esas birliğim: Erzurum il jandarma komutanlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@rza -- 24 Temmuz 2015; 14:45:31 >

• Benim de acemi ayni
    Asil birlik erzincan il jnd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski konulardaki yazılanları okudum, birkaç kişi ile pm den konustum ve bir arkadaşımda burada acemilik yaptı. Genel intiba, birliğin kötü olmadığı standart durumda olduğudur. Bizler de hayırlısıyla gidip göreceğiz.
  • Benimde eğitim birliği Kastamonu . Esas birlik Erzurum
  • Benim acemilik de burada. Usta birliği Diyarbakır Jandarma Hava Grup Komutanlığı. Diğer başlıklarda kod: donanımhaber diye bi fikir atılmıştı ortaya. Kulanılmalı derim :)
  • Benim de Kastamonu 5.j.egt.//Erzurum İl jandarma.hayirlisi olsun hepimiz icin kardeslerim.

• esas birlik İL J.K.LIĞI/VAN / VAN / VAN
    acemi kastamonu jandarma

• Eğitim 5. J. EĞT.A. K.LIĞI Esas birlik Ankara il J. K.LIĞI
    2. celp gidiyorum. sevk tarihi 30.09.2015 yazıyor. Arakdaşım da Kastamonuda yapmıştı. Genel olarak iyi dedi.
    ulaşmak isteyen twitter.com/melhyaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackness88 -- 27 Temmuz 2015; 10:00:12 >
  • Merhaba arkadaşlar ben kastamonu 5.J.Eğt A.K.lığı Askeri malzeme hediyelik eşya ve foto film mağazası yoneticisiyim her türlü konu hakkında soru sorabilirsiniz.

Ayrıca facebook sayfamızda vardır.

Şimşekoğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şimşekoğlu -- 27 Temmuz 2015; 18:37:11 >
  • https://www.facebook.com/groups/1670473616519160/

Kastamonu 5.J.Eğt A.K.lığı hakkında bilmek istediğiniz herşey burda

• Beyler 1. Dönem olup da birliğe teslim olmadan kastamonuda belli bir yerde toplanalım mı ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Chngr87

Beyler 1. Dönem olup da birliğe teslim olmadan kastamonuda belli bir yerde toplanalım mı ne dersiniz

kimse kastamonuyu bilmiyor ki, o iş zor olur
  • Benim bi akrabam varmış kastamonuda önce tlfnla snra da oraya gidince görüşeceğim kısmetse, ona sorarım merkezde ya da bölüğe yakın bi semtte cafe ismi versin bize. isteyen oraya gelsin, tek gitmezsek hem tanışırız hem heyecan azalır, hem de aynı bölüğe düşme ihtimalimz var

• Arkadaşlar denizliden giden arkadaşlar var mı ağustos 1. Dönem

• Asıl birlik sivas benim

• 2. celp giden yok mu ?
  • 2. celp Eğitim Kastamonu Usta Muğla

Tekirdağ
  • 359/1 ksd olarak kastamonuda acemiligimi tamamladim usta birligim bursa cikti. Kastamonu icin soyleyebilecegim tek sey mukemmel bir acemilik sizi bekliyor. Keske altini ciziyorum keske usta birligimde kastamonu olsaydi diyeceksiniz usta birligine katilinca. Bunu acemilik bitince anlamiyorsunuz. Ben ustabirligine katildiim kurami cektim ilceye gittim. Arabadan indigim an dedim. Ben nereye geldim. Nasil askerler bunlar diye. Onun icin diyecegim o ki kastamonudaki uzmanlar astekler asbler subaylar hepsi onnumara insanlardir. Allah onlar gibi komutanlari TSK da cogaltsin.
    Sormak istediginiz herseye ozeldende burdanda sorabilirsiniz.
    Not: 1. Tabur 1. Boluk teydim. Fatih komutan,ayhan komutan,halil komutan,ferhat komutan ve tabiki krallarin krali kudret komutanim(yeri bende ayridir) iste bu komutanlar super komutanlardir. Oraya giderseniz 359/1 lerin selamlarini iletin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevk işlemini yapabilen var mı? ben yapamıyorum da..

360. Donem Acemi B. - KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU / KASTAMONU / KASTAMONU

asal sevk başvurusu yap diyorum aşağıdaki sayfa çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackness88 -- 24 Ağustos 2015; 14:54:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.