Şimdi Ara

2015/2016 Sezonu Fenerbahçe Kombine ve Bilet Devretme [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.336
Cevap
63
Favori
77.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, forumda bolca kombine ve bilet alan renktaşlarımız oluyor. Sezon içerisinde maçlara gidemeyecek olup devretmek isteyen ve bilet arayan kişiler için böyle bir konu bulunsun. Buradan haberleşir, kolayca devir işlemlerini yaparız.

Nasıl Devir İşlemi Yapılacağına Dair Video:

• Tatilde olup Shaktar maçında yeri boş kalmasın isteyen bir hayırsever varsa iletişime geçebilir.
  • Sezonun ilk haftasında muhtemelen tatilde olacağım :) ama salı günü stadtayız inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maraton üst de en üst sıradan maç izlenir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerden izlenir sıkıntı yok.

• Shakhtar maçı + ligin ilk maçı tatilde olmamdan sebep iki adet maraton üst kombinesi toplam kiralıktır. Shakhtar maçı için iki kombine 250 liradır.Karaborsa Amaçlı kiralayanlar (foruma yeni üye olanlar,ilk mesajını konuya yazanlar vb) boşuna pm atmasınlar.

• Shaktar maçı için elimde 1 adet Okul Açık D blok 17.sıra 24. koltuk kombine bulunmaktadır. Ben şehir dışında olacağım için bilet satış fiyatından devredicem. İlgilenen arkadaşlar bana DM yoluyla ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanuz

Shaktar maçı için elimde 1 adet Okul Açık D blok 17.sıra 24. koltuk kombine bulunmaktadır. Ben şehir dışında olacağım için bilet satış fiyatından devredicem. İlgilenen arkadaşlar bana DM yoluyla ulaşabilir.

Bilet devredilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackTheSurvivor

Maraton üst de en üst sıradan maç izlenir mi?

izlenir sıkıntı yok ama karşı tribünü göremezsin boruya denk geliyor.

• Migrostan alabildim pek iyi yer değil j blok ama olsun
  • Migros tribününden bir bilet arıyorum satmak isteyen olursa özelden ulaşabilir.
  • Okul açık b blok sıra: 19 bir adet kombine shaktar maçı için satılık.
    İlgilenen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşabilir.
  • Arkadaşım OKul Açık kombinesini devredecek ilgilenen olursa pm atsın numarasını veriyim görüşün
  • Migros tribününden bir adet bilet mevcut. Passolig sahibi olup ilgilenen varsa pm atabilir.
  • kombinen varsa bu maçı transfer eder misiniz o zmaan :)
  • YOK MU YAV MAÇA GİDEMEYECEK OLUPTA HESAPLI DEVİR YAPACAK BİRİSİİ :(
  • Eskisehir maci icin okul aciktan bir adet kombine mevcuttur.70 tl den devredilecektir.irtibat tel:+905068443782

• Tatilde Olmamdan Dolayı Atromitos ve Antalyaspor Maçlarının Biletlerini Satıyorum Maraton Üst A blok dadır Kombinem iki maçın toplam bilet fiyatı 220 liradır.tek Maçın bilet fiyati 120 liradır.Ciddi alıcılar lutfen irtibata gecsin.05353682460

• Arkadaşlar Antalyaspor maçına 2 adet bilet aramaktayız. Maça gitmeyi düşünmeyen arkadaşlar varsa pm ile bilgilendirebilirler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.