Şimdi Ara

2015/2016 Sezonu Fenerbahçe Kombine ve Bilet Devretme [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.336
Cevap
63
Favori
77.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerium üst b blok çok uyguna 2 adet kombine, daha önce de forum da sattım. İlgilenenler pm lütfen
  • 2 adet bilet arıyorum ikisi için 80₺ verebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30-35 liradan satan varsa alabilirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okul açık kombinemi ben de devretmek istiyorum. 35 liraya bırakırım. Topaca 50 yazmıştım ama baktım ki o fiyata fenerium var ben de indirdim. Stat boş kalmasın son fiyat 30 lira ilk gelen alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Okul açık kombinemi ben de devretmek istiyorum. 35 liraya bırakırım. Topaca 50 yazmıştım ama baktım ki o fiyata fenerium var ben de indirdim. Stat boş kalmasın son fiyat 30 lira ilk gelen alır.

Arkadaşlar Monster98 rumuzlu üyeye Satıldı.....
  • Biletler airhan rumuzlu üyeden alınmıştır. Teşekkür ederim
  • Okul açık acil bilet alıcam cardfinans işbank teb hesabına hemen hale edilir

• 30 liralik mac degildi soyliyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mdkmdk

30 liralik mac degildi soyliyim :)

Valla bazen kombine almadığıma şükrediyorum :) böyle taraftara bu oyun hiç yakmıyor.
  • Beyler daha erken ama biletler 1 eylülde çıkmış, şimdi ajax maçı için kale arkası bilet kalmamış gösteriyor, gişe 100müş, 130 a kadar verecek varsa alabilirim.

• Fenerbahçe-Akhisar maçına 2 adet bilet arıyorum arkadaşlar devredecek olan arsa dönerse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 17_eddy

quote:

Valla bazen kombine almadığıma şükrediyorum :) böyle taraftara bu oyun hiç yakmıyor.

Arkadaşım orada takıma değil kombine alıp biletini 30 liraya satana laf söylüyorum. Gecen senenin son 2 maci da dahil gittigim en zevkli maçtı. Klavye şövalye liğine gerek yok.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşım orada takıma değil kombine alıp biletini 30 liraya satana laf söylüyorum. Gecen senenin son 2 maci da dahil gittigim en zevkli maçtı. Klavye şövalye liğine gerek yok.

Bayrama denk geldi herkes şehir dışına gitti ondan böyle oldu yoksa Bursa maçına bu kadar kolay ucuza bilet bulunmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

quote:

quote:

quote:

Bayrama denk geldi herkes şehir dışına gitti ondan böyle oldu yoksa Bursa maçına bu kadar kolay ucuza bilet bulunmaz

Bununda etkisi vardir tabiki. Ama bence 3 gun once molde macinda 3 golle yenilmesininde etkisi var. Bir macta yenildik diye takima kysmemek lazim. Bu takim oturursa %90 sampiyon olur. Bize dusen cilginca desteklemek. Benimde gidemedigim mac oldu ama milyonlarca kisinin takip ettigi bir forumda takimimin biletini 30 liraya dustu dedirtmek istemem. 30 liraya verecegime bir ogrenciye ucretsiz veririm daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ajax maçına 1 adet kombinemiz var. Gişe fiyatından devrediyoruz.

Akhisar maçına da 3 adet kombinemiz var. 85 liradan devredeceğiz.

• Ajax maçına bilet gerekli.mesaj atabilirsiniz

• akhisar maçına 2 adet okul açık 50 tl e devredilir...
  • Akhisar maçına okul açık tribünü k blok 2 adet yanyana kombinemi devir ediyorum. Fiyat uygundur.

• Akhisar maçına okul açık tribünü k blok 2 adet yanyana kombinemi devir ediyorum. Fiyat uygundur.

• Akhisar maçına 1 adet okul açık arıyorum,uygun fiyata devredebilecek olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.