Şimdi Ara

2015/2016 Sezonu Fenerbahçe Kombine ve Bilet Devretme [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.335
Cevap
63
Favori
77.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uygun fiyata bir bilet alabilirim gişe fiyatı diyenler bosuna mesaj atmasınlar lütfen
  • Arkadaşlar 38 bin kombine satıldı. okul açık tamamen kombine bilet ile dolmuş durumda oraya bilet satışı artık yok. migros tarafı ise az biraz bilet kaldı. yani herhangi bir maça bilet almak için maraton ve fenerium dan alabilirsiniz. bir de kombinesi olup devreden arkadaşlardan alabilirsiniz. o yüzeden gayet iyi bir başlık.
    şimdi gelelim ana konuya :)) antalya maçı için migros e blok biletimi devredeceğim. iş nedeniyle gidemiyorum. gişe fiyatından bırakırım. ilgilenenler pm atsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airhan

Atromitos maçına Migros K Blok'taki bir adet kombinemi devrediyorum, fiyat 70 tl...

Son fiyat 50 tl, hemen devir yapılır. Ilgilenenler pm...
  • 50 TL OKUL AÇIK ANINDA DEVRİ YAPILIR.
  • Migros 1 adet bilet mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NEREDE FENERBAHÇE'NİN BÜYÜK TARAFTARI?

Stad boş kalmasın,deviri yapın,banyomu yapayım,maça doğru yol alayım işte,hadi anam saat geçiyor!!!

Elinizde kalacağına,sevap işleyin mübarekler.

Sesim 10 oktavdır,tek başıma bir tribünüm.
  • Hay Allah sizi davul etsin emi,sizin yüzünüzden tribünler boş kalıyorum,umarım bir kural gelirde senede 3 maça gitmeyen taraftarların kombineleri iptal edilir.
  • Ben maca gideyim bari kimse gitmiyoo sanki tribunler bos kalmasin arkadas...

• Maraton Ust I blok henuz satilmadi , alicaklara duyrulur
  • 30 TL okul açık

• Antalya maçına da şehir dışında olacağındam gidemeyeceğim ilgilenenler özel mesaj atabilirler

• E-bilet bilginiz: Ref:FEN1210778 FENERBAHCE A.S. 2015/2016 FB SUKRU SARACOGLU OKUL ACIK TRIBUNU BLOK: OKUL ACIK O BLOK SIRA: 18 KOLTUK: 16 KAPI: 17,20,21,22,23

FENERBAHÇE - ANTALYA 60TL
  • antalyaspor macına 40 tl verilir
  • migros e blok antalya maçına 1 adet bilet devredilecektir. iş nedeniyle gidemiyorum. bilet fiyatı 60 tl. eski üyelere için hemen aktarım para sonra yeni üyelere para önce sonra aktarım. ilgilenenler pm atsınlar
  • Kombine satış bitti mi, devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Neuchatel

Kombine satış bitti mi, devam ediyor mu?

Bitti
  • antalya maçı için 1 adet okul açık kombinesi mevcuttur.ilgilenenler pm.gişe fiyatının 10 lira altına vereceğim..
  • Antalyaspor maçına Maraton Üst F, G, H veya I bloklarından bilet aramaktayım. Benim F'de kombinem var ama bu maça kardeşimi de götürmem gerekiyor. PM'leri bekliyorum.
  • antalya maçına okul açığa bilet arıyorum uygun fiyata verebilecekler pm atsın ..
  • Antalya maçı için okul açık tarafına bilet arıyorum, mesaj atabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.