Şimdi Ara

360. Kısa Dönem İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / HATAY (2. celp dönemi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. İSKENDERUN/HATAY

Acemi ve usta birliği aynı yere çıkan arkadaşlar bu konu altında yorumlarını paylaşabilirler, ayrıca daha önce burada askerliğini yapan kardeşlerimiz bizi bilgilendirirse çok memnun olurum.

TeamSpeak3 programı kullanan arkadaşlar 94.23.171.172:3726 no'lu ip den girip takılabilirler, sesli konuşarak muhabbet edebiliriz. Şimdiden hayırlı tezkereler devrelerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hero- -- 24 Temmuz 2015; 15:51:11 >

• acemide ustada İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    2 grup :)
    ;
    https://www.facebook.com/yunus.huday

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timeless1907 -- 26 Temmuz 2015; 13:28:53 >
  • timeless1907 T kullanıcısına yanıt
    Facebook profil linkini at kardeşim ekleyeyim.
  • acemi ve usta aynı yer değil beyler, oraya aldanmayın.
    2. haftanın sonunda cuma günü veya 3. haftanın başında pazartesi günü yerleriniz belli olur.

357. dönem iskenderun da yaptım bende. Usta birliği de iskenderun gözüküyordu ancak başka yere gönderdiler. Gideceğiniz yerler batı olacak zaten. Marmara çoğunlukta, sonra ege, sonra karadeniz.

Sorularınız varsa cevaplarım, herkese hayırlı görevler.
  • felipemassa F kullanıcısına yanıt
    Sende de acemi ve usta aynı yer mi gözüküyordu kardeşim? Sonradan değişti diyorsun?
  • evet, yukarıda yazdım zaten.

Ben demiyorum hep öyle oluyor zaten, bizden önce de usta birliği sonradan belli oluyordu bizde de öyle oldu, sonrada öyle olacak. Tabi usta birlikleri içerisinde Hatay'dan bazı birliklerde var ancak %90 batı illerine gönderileceksiniz.

Edevlet sayfasında usta birliğinin yazması birşey değiştirmiyor. Hatay ve İzmir'de iki tane denizci acemi birliği vardır. DENKOM kendi içerisinde ihtiyaca göre birliklere dağıtıyor.

Ek olarak fazla birşey getirmeye gerek yok, bir sürü saçma sapan kıyafet veriyorlar zaten. İçeride askeri malzeme kantini var istediğin şeyi bulabilirsin. Temel ihtiyaçlarını karşılayacak şeyler alsan yeter, internette dolaşan ayrıntılı listeleri alman gereksiz yük olur.
  • Kac kisi olduk suan:) baslik sahibi arkadas keske nicklerimizi ilk msja editlese:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sevk başvurusu yapmak istediğimde aşağıdaki şekilde hata alıyorum, sorun sadece bende midir yoksa başarılı bir şekilde yapan var mıdır?

Teşekkürler.

Sistemde kayıtlı sevk bilginiz bulunmamaktadır.Lütfen en yakın askerlik şubesine müracaat ediniz.
  • gkfk G kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle yazıyor bir kaç gün daha bekleyelim, yine olmazsa şubeye gideriz artık.
  • Eğitim Birliği : İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Esas Birliği : İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Kuvvet : DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Celp Grubu : 2
    Sınıf : Muhafız

hayırlı olsun hepimize. bir şekilde iletişime geçelim, facebook kapalı grup olur, vs.
    bu arada sorularım var. sınıf herhalde herkesin muhafız olarak görünüyor. bu değişir mi ? yoksa tüm kd lere nöbet mi kitlenmiş oluyor? en kötüsü bile en iyi karacıdan iyidir diyorlar doğru mudur ?

edir : bu arada iletişim için facebook profil linkim : https://www.facebook.com/ege.c.yildirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InTheNameOfGod -- 25 Temmuz 2015; 12:02:36 >

• az gibiyiz bu kadarmı ya :)
  • Whatsap grubu kurduk 50 kisiden fazlayiz.orda olmayan varsa telefon noyu ozelden yazabilir.

• Merhaba arkadaslar,bende 30 eylul 2015 de iskenderun kd.dz. er egitim alayindalayinda askerlik yapicam.eyapicam.esas birlikgim de iskenderun

• Arkadaşlar benim de iskenderun kd.dz. er egitim alayı 2.grup haberleselim

• Beyler facede veya watsappda grup var mı.bende hatay İskenderun 2.celp esas birlikte hatay

• quote:

Orijinalden alıntı: timeless1907

az gibiyiz bu kadarmı ya :)

Azsiniz sayisi az olan sanslilardansiniz kebap bi siniftasiniz asker bile sayilmazsiniz bir topcu veya komando yaninda

• mehmedd57 M kullanıcısına yanıt
    Faceook gurubu varhttps://www.facebook.com/groups/708381712624843/?fref=nf whatsapp da var, facebook sayfası üzerinden numaranı yazabilirsin ilgili bölüme eklerler.
  • Eğitim Birliği İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Celp Grubu 2
    Kuvvet SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI
    Statü KISA_DÖNEM ER
    Sınıf MUHAFIZ
    Sevk Başlangıç 30/09/2015

ankara'dan gidecek olan var mı?
  • asd2594 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim facebook grubuna yazabilirsin hem oradan whatsapp grubu için de numaranı yazabilirsin.
  • slm arkadaşlar iskenderun dz.üs k. er eğitim alay k./iskenderun gidecek olan arkadaşlar varmı burdan haberleşelim en azından ortam kuralım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.