Şimdi Ara

bu tarife nasıl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi 25 mb akk siz 100tl ama 2 yıl taahhüt istiyor sizce bu tarifeye girilir mi 1 yıl sonra internet hızları nasıl olur acaba çıkmak istedin mi yüklü bir cezası var çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SCWS -- 24 Temmuz 2015; 1:05:18 >

• 25 mbps hız gayet yeterli bir hız..
    bence 2 yıl kapatmam diyorsan ideal...

ttnet altyapısı kullanıyorlar...

ttnet fiber hızı keşfet kampanyasına yeni üye oldum 2 yıllık... şu an çok memnunum....
    istersem 95 liraya akksiz tarifeye geçebileceğim..
  • toz-koparan kullanıcısına yanıt
    ttnet!in sitesinde akk siz tarifeleri göremedim hangi tarife bu acaba nereden bakabilirim
  • toz-koparan kullanıcısına yanıt
    Süper online sadece adsl kısmında ttnet dahil tüm servis sağlayıcılar gibi türk telekom alt yapısını kullanıyor.

Arkadaşın bahsettiği kampanya tam limitsiz ve süper online fiber olan her yerde kullanıma açıktır.

TTnet hızı keşfet kampanyasında akk'siz paket bulunmamaktadır.
  • Evet bu fiber yani Ttnet altyapısını kullanmıyor. Bence gece kuşu tarifesi daha iyi ve ucuz.
  • bir sorum daha olacak son zamanlarda ortalıkta bir sürü küçük servis sağlayıcısı türedi yok göknet, goonet,binet vb bu firmalar daha ucuz fiyata daha yüksek hız vaat ediyorlar ve büyük ihtimal türk telekom alt yapısını kullanıyorlar ve çoğu tarifelerinde akk yok bu sebepten bu firmalar cazip geliyor tavsiye eder misiniz mesela superonline 25 mb akk siz 100tl , göknet 35 mb akk siz 100 tl siz olsanız hangisini tercih edersiniz birinin adı var bilinmiş firma diğeri hızlı ama ya problem çıkarsa uğraş dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SCWS -- 24 Temmuz 2015; 18:07:20 >
  • Binanızda süperonline'ın "fiber" hizmeti var ise 1. olarak onu tercih etmenizi tavsiye ederim.

2. olarak TTnet dahil tüm firmalar aracı hepsi sizden şikayet kaytdı alır, türk telekom sorunu çözümler.

Kendi taahhüdüm biter bitmez göknet 35mbps akk'siz pakete geçeceğim. BTK türk telekom a al sat paket fiyatlarını ve tarifelerini belirliyor fakat ismi nam yapmış TTnet akk'siz paketleri satışa sunmuyor.

Bunun yerine daha üst paketler satarak daha fazla kâr elde ediyor. Yani göknet fixnet ...... net hangi sağlayıcı olursa olsun hepsinin lisansı var ve btk'nın kullanıma açtığı telekomun alt yapı sağladığı yer yere her paketi alt yapı türüne göre işletmecik yapıyorlar.

kısacası güvenle bu sağlayıcılardan erişim alabilirsiniz. Yanlızca dikkat etmeniz gereken bölge alt yapı hızı ve sözleşmede absürt bi madde olmaması.
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    göknet en son ankara dışına hizmet vermiyordu benin bildiğim istanbula geldiğinden emin misiniz
  • Ben telekom alt yapısı olan tüm bölgeri kapsıyor biliyorum. Fixnet ile görüşmüştüm istanbul da hizmetleri var.

Göknet'den net bi bilgi için iletişime geçin ayrıca yalın veriyorlarmı sayfalarında yok eğer yalın desteğiı olmayan servis sağlayıcı tercih ederseniz, telefon hattı da bağlatmak gerekecek.
  • Ttnet, superonline (fiber) ve uydunet haricinde hicbir şirketi tavsiye etmem. Superonline fiber var ise direk ona geçin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Süper online sadece adsl kısmında ttnet dahil tüm servis sağlayıcılar gibi türk telekom alt yapısını kullanıyor.

Arkadaşın bahsettiği kampanya tam limitsiz ve süper online fiber olan her yerde kullanıma açıktır.

TTnet hızı keşfet kampanyasında akk'siz paket bulunmamaktadır.

Hızı Keşfet kampanyasında hepsi akk li tabi

ancak üst pakete geçebilirsiniz..
    gene 24 ay taahütlü kotasız 24mbps 95 lira.
    online işlemlerde buna benzer üst paketler var yükseltebiliyorsunuz..
  • ttnet'in fiber alt yapısı yok mu fiber diye sunduğu şey vdsl mi yoksa
  • guzel ideal bir tarife degerlendirilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiber hat VDSL diye geçiyor olması lazım...

bana verilen modem VDSL2 ve hattım fiber.
    fiber altyapı yoksa ADSL oluyor yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.