Şimdi Ara

30 liralık bir kulaklıka 70 liralık arasındaki fark ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babam diyorki ne olacak ne farkı olabilirki sadece güzel duruyor diyor (snopy rampage sn-r5).Alalım 50 liraya bi philps(SHL3000BL/00) diyor aradaki farklar nedir babamı nasıl ikna edebilirim

• Çabuk bozulur, kötü malzemesi ve kötü dizaynı yüzünden kulağını rahatsız eder ve ses kalitesi diğer pahalı ürünlere göre düşük kalır. Paranı kötü ürüne verirsen bozulunca tekrar alacaksın sonra daha fazla zarara gireceksin gerek yok. Adam gibi bir şey al bir kere al.
  • ben bunu pek anlamadım ._.
    1-2 çanta dolusu kafamda kırılan 20-40 lira arası kulaklıklar var
    şuanda philips'in eski bir kablosuz kulaklığını kullanıyorum ve sanırım en uzun dayanan kulaklığım bu oldu (internetten bakınca fiyatını 120 tl civarında gördüm ama benim kullandığım kaça alındı bilmiyorum)
    100 liralık 20 liralıktan dayanıklı olabilir
    peki 1000 lira ve üstü kulaklıklar ne oluyor?
    kulağın içine girip sesi direkt sinirlerden mi iletiyor?
  • 30 Liraya Sennheiser'ın kulakiçi kulaklığını aldım. Allaha şükür gayette memnunum. Bazı pahalı kulaklık markalarının sadece görünümü var içinde bir numara yok.
  • Snopy Rampage sn-r5 bilgisayar kulaklığıdır ve 2 tane çıkışı vardır. biri mikrofon birisi ses, Philips SHL3000BL/00 müzik kulaklığıdır. aralarındaki fark budur. Bilgisayarda kullanıcaksan snopy sn r5 gerçekden çok güzel kulaklıkdır. Ses, Mikrofon, malzeme kalitesi ve kulakları rahatsız etmemesi ön planda olan bir kulaklıktır. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

30 Liraya Sennheiser'ın kulakiçi kulaklığını aldım. Allaha şükür gayette memnunum. Bazı pahalı kulaklık markalarının sadece görünümü var içinde bir numara yok.

Aynen öyle mesela urbanears,urbanrevolt,beats gibi markalar buna örnek olabilir

Bence 10-70 tl sekmentindeki iki kulaklık arasında dağlar kadar fark yoktur asıl fark 150-200 tl çizgisinden sonra başlar.Halkımız genelde malesef teknik değerlere değil de hangisinin tasarımı daha güzel hangisi popüler diye belirliyor alacağı kulaklığı.

Bana göre şu markalardan şaşmamak lazım(TR pazarı)

Üst sekment:Audio Technica,AKG,Bose,Pioneer(belirli ürünleri),Yamaha ve Sennheiser

Orta Sekment:Sony,Pioneer,Xiaomi,LG

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Livemau5

quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

30 Liraya Sennheiser'ın kulakiçi kulaklığını aldım. Allaha şükür gayette memnunum. Bazı pahalı kulaklık markalarının sadece görünümü var içinde bir numara yok.

Aynen öyle mesela urbanears,urbanrevolt,beats gibi markalar buna örnek olabilir

Bence 10-70 tl sekmentindeki iki kulaklık arasında dağlar kadar fark yoktur asıl fark 150-200 tl çizgisinden sonra başlar.Halkımız genelde malesef teknik değerlere değil de hangisinin tasarımı daha güzel hangisi popüler diye belirliyor alacağı kulaklığı.

Bana göre şu markalardan şaşmamak lazım(TR pazarı)

Üst sekment:Audio Technica,AKG,Bose,Pioneer(belirli ürünleri),Yamaha ve Sennheiser

Orta Sekment:Sony,Pioneer,Xiaomi,LG

Aynen hocam özellikle Sony ve Sennheiser uzun süre çok iyi iş görüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.