Şimdi Ara

ÇALINAN ARABAM HK. YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA
    FORUMA YENİ KATILDIM
    ÇALINAN ARABAM İÇİN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
    14 TEMMUZ 2015 TARİHİNDE
    İSTANBUL FINDIKZADE'DE
    34 SLT 05 PLAKALI
    GRİ RENKLİ FİAT UNO
    MARKA ARABAM ÇALINMIŞTIR
    TEK TESELLİM KASAPLARIN ELİNE DÜŞMEMİŞ OLMASIDIR ŞİMDİLİK
    EĞER ARANIZDA GÖREN OLURSA
    ÇALINAN ARABALARI GENELDE ŞURADA TERKEDİYORLAR GİBİ BİLGİSİ OLAN VARSA
    BANA YARDIMCI OLABİLİRMİ
    İSTANBUL KAZAN BEN KEPÇE 10 GÜNDÜR ARIYORUM
    EĞER ARANIZDA ARABASI ÇALINAN VARSA (İNŞALLAH YOKTUR) PLAKASINI BU BAŞLIK ALTIN PAYLAŞABİLİR BELKİ BENİMDE BİR YARDIMIM OLUR
    TEL NUMARAM: 05325438244
    TWİTTER ADRESİM: twitter.com/gokmenovic
    ALLAH KİMSENİN BAŞINA BÖYLE Bİ OLAY GETİRMESİN
    SANKİ BENİMLE BERABER ÇALIŞTILARDA ARABAYI ÇALDILAR

• Gecmis olsun umarim en kisa zamanda bulunur.Aracin bir resmi varsa paylasin daha akilda kalir.
  • ALLAH yardimciniz olsun cok gecmis olsun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun
    zaman kaybetmeden sağlam bulursunuz umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. Bir süre üst konu olarak kalsın. Belki faydası olur.
  • Geçmiş olsun hocam.Öncelikle tavsiyem aracın HGSsine bakın.Otoban ya da köprü geçişi olmuş mu? Olmamış mı?
    HGS'de geçiş olmuşssa ya da ceza yemiş ise 2 ihtimal olabilir.Ya aracı Anadolu'ya kaçırıp pert bir Uno bulup Change yapacaklar.Ya da aracı Kartal,Maltepe,Sultangazi,Esentepe Oto Sanayi Sitelerinden birinde parçalarına ayıracaklar şayet satmak amaçlı çalındıysa.

Şu da olabilir.Aracı çalıp suç işleyip.Örneğin; Soygun,adam yaralama vs. bırakıp gidebilirler.Bu da bir seçenek.Bir diğer ihtimalde son günlerdeki terör olaylarını duyuyorsunuz.Her hangi bir terör olayında kullanmak için çalmış olabilir.

Size tavsiyem varsa aracınızın fotoğraflarını paylaşın.Bunun yanı sıra bulunduğunuz bölge ve çevredeki ilçelerin forumlarının sosyal medya hesaplarına aracınızın fotoğraflarını atın.

Bu kadar eski model aracı çalma sebepleri hırsızlıktan ziyade suç kullanımı olabilir gibi geliyor.

• Bu arada forumda biri çalınan aracını Kağıthane'de Gültepe'de terk edilmiş halde bulmuştu.Bu da konusu ona bir danışın derim:

http://forum.donanimhaber.com/m_87702523/mpage_3/tm.htm
  • ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR GÜZEL DİKLERİNİZ İÇİN
    ARABANIN 1 TANE RESMİ MEVCUT MESAJIMDA PAYLAŞABİLDİYSEM GÖRÜNECEKTİR
    ARABA KÖPRÜDEN HGS İLE GEÇMEMİŞ SORDURTTUK AMA BAYRAM DOLAYISIYLA ÜCRETSİZ GEÇİŞLER SIRASINDA GEÇMİŞ OLABİLİR
    KASAPLARA SORDURTTUK ARACIM ELLERİNE GEÇMEMİŞ
    ŞU ANA KADAR ARAÇ HERHANGİ BİR OLAYA KAZAYA KARIŞTI DİYE BİLGİSİ GELMEDİ
    POLİSE BİLDİRDİK
    POLİSİN DEDİĞİ KULLANIP BIRAKIRLAR ARTIK NE ZAMAN BULURSAK

[simage]
     ÇALINAN ARABAM HK. YARDIM
    [/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: Huka Sampos

Geçmiş olsun. Bir süre üst konu olarak kalsın. Belki faydası olur.

COK TEŞEKKÜR EDERİM İNŞALLAH

• Aracınızın akıbeti nedir acaba bir gelişme oldu mu umarım bulmuşsunuzdur. Ne yazıkki memlekette kansız çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetD*

Aracınızın akıbeti nedir acaba bir gelişme oldu mu umarım bulmuşsunuzdur. Ne yazıkki memlekette kansız çok.

MALESEF HENÜZ HABER YOK UMUDUMDA TÜKENİYOR HER GEÇEN GÜN

• Arkadaşım 2002 de Beşiktaştan kardeşimin metalik füme 1 yaşında doğanı çalındı....Çalanlar , çaldıranlar 0 km arabayı spot diye 4 bin lira ucuz satın aldığımız Esenyurttaki satıcılar..Kendi anahtarıyla kapıdan alıp gidiyorlar...Uzun süre aradım izlerini buldum...Hiç bir şey isbat edecek durumda değildim...Telefonlarını polise verdim..Epeyce bir çalıntı araba çetesi yakalandı..Tv larda seyrettik...Aylarca sürdü.... Konuya geleyim...Bizim araba 15 gün sonra Kemerburgaz da ormanlık alanda iskelet halinde terkedilmiş olarak bulundu...Koltukları bile sökülmüştü... Seninki inş aynı akıbete uğramaz...Kolay gelsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Arkadaşım 2002 de Beşiktaştan kardeşimin metalik füme 1 yaşında doğanı çalındı....Çalanlar , çaldıranlar 0 km arabayı spot diye 4 bin lira ucuz satın aldığımız Esenyurttaki satıcılar..Kendi anahtarıyla kapıdan alıp gidiyorlar...Uzun süre aradım izlerini buldum...Hiç bir şey isbat edecek durumda değildim...Telefonlarını polise verdim..Epeyce bir çalıntı araba çetesi yakalandı..Tv larda seyrettik...Aylarca sürdü.... Konuya geleyim...Bizim araba 15 gün sonra Kemerburgaz da ormanlık alanda iskelet halinde terkedilmiş olarak bulundu...Koltukları bile sökülmüştü... Seninki inş aynı akıbete uğramaz...Kolay gelsin..

AÇIKÇA SÖYLEMEK GEREKİRSE BENDE ARACIMI O ŞEKİLDE BULACAM GİBİ GELİYOR 2 HAFTA OLDU İŞTEN FIRSAT BULDUKÇA GEZİP BAKIYORUM HERGÜN KARAKOLA GİDİYORUM Bİ GELİŞME YOK EN SON ÜSKÜDAR ÇAVUŞDEREDE BENZER Bİ ARAÇ GÖRÜLDÜ İHBARI GELDİ GİDİP BAKTIK ASILSIZ ÇIKTI

• Geçmiş olsun inşallah kısa surede bulunur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Geçmiş olsun inşallah kısa surede bulunur.

INSALLAH TEŞEKKÜR EDERİM

• İnşallah kısa sürede bulursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendWarrior

İnşallah kısa sürede bulursunuz

İNSALLAH TEŞEKKÜRLER

• Geçmiş olsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Geçmiş olsun hocam.

EYVALLAH TEŞEKKÜRLER

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.