Şimdi Ara

YouTube, 360 derece reklam videoları göstermeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YouTube, 360 derece reklam videoları göstermeye başladı 

Dünyanın en büyük video ağı YouTube için reklamlar çok büyük bir önem taşıyor. İçerik üreticiler ile sunucu masraflarına ödenen giderleri oldukça fazla olan servis, bu nedenle de sürekli olarak reklamları daha ilginç hale getirmenin yollarını artıyor.

YouTube'un yeni hayata geçirdiği süreç ise işte tam bu noktada bulunuyor. Artık YouTube'un iOS, Android ve Chrome sürümlerinde kullanıcıların karşısına 360 derece reklam videoları da çıkıyor. Bu video reklamlar içerisinde mobil cihazlarda dahili sensörler, masaüstü sürümlerde ise fare yardımıyla gezilebiliyor ve böylece daha ilgi çekici içerikler elde edilebiliyor.

Geçtiğimiz Mart ayında 360 derece video desteğini getiren YouTube, görünüşe bakılırsan sanal gerçeklik dünyasına da reklamları dahil etmeyi planlıyor. 

• Keşke örnek bir link paylaşsaydınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Keşke örnek bir link paylaşsaydınız..

Kaynak linkte var buraya koymamışlarhttps://youtu.be/D-Wl9jAB45Q

• Oha lan baya güzelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gözlükle nasıl oluyor bilmiyorum ama gozluksuz mouse cevirmek kullanışlı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

gözlükle nasıl oluyor bilmiyorum ama gozluksuz mouse cevirmek kullanışlı değil

klavyeden wasd tuşları ile daha rahat kontrol edebilirsin.
  • cep telefonu ile açtığınızda sensörler sayesinde nereye dönerseniz o tarafa dönüyor video

• Çıkalı aylar oldu

• Hakikaten çok iyiymiş yaa.. böyle film çevrilebilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Hakikaten çok iyiymiş yaa.. böyle film çevrilebilir mi acaba?

aynen bu teknikle filmler gayet güzel olur
  • iyiymiş ya bu
  • 360 derece AdBlock var

• quote:

Orijinalden alıntı: Parallel Killer

360 derece **** var

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni bir oyun kanalı yapım aşamasındayım çoğu şey daha rayına oturmadı gidişhatıyla ilgili bi kaç yorum almak istedim izlenme oranı çok çok düşük çok başında olduğum için kendi kendime demlenicem işte diğer gaymerları geçme gibi bi kaygımda yok her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır demişler.Altta link bırakıyorum bi yorumlayın görüşlerinizi almak isterim destek olmak isteyenlerde ayrıca sevindirir.
    http://youtu.be/nateDbI8VJg

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.