Şimdi Ara

LG G2 HARD BRICK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Telefona custom rom yuklerken bozuldu. Lg logosunda kaldi. Ne download moda girebiliyorum ne de twrp ye. Lutfen yardim edin. Lg g2 kullanıcıları kulübüne yazsaydin diyeceksiniz ama oraya yazinca arada kayniyor kimse takmiyor o yuzden konu actim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Malasef donanım haberin kötü yönlerinden birisi o. Sen konuya telefonla ilgili sorununu yazarsın ordakilerin hiç biri takmaz uğraşmakta istemez üstünede sohbet eder gibi mesaj atıp senin yazdığın yazı diğer sayfada kalır görüp yardım edecek varsada o sanşın yok olur. Yoksa donanım habei zevkle takip ediyorum kötülemedim sadece eleştirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaseka61

Selamun aleykum arkadaşlar
    Telefona custom rom yuklerken bozuldu. Lg logosunda kaldi. Ne download moda girebiliyorum ne de twrp ye. Lutfen yardim edin. Lg g2 kullanıcıları kulübüne yazsaydin diyeceksiniz ama oraya yazinca arada kayniyor kimse takmiyor o yuzden konu actim

Dostum TOT yüklemeyi dene diyeceğim ama ne twrp nede dowload moda girilememiş ama yinede Tot yükleme reberini aşağıya atıcam merak etme . Önünde 3 tane yöntem var biri servis ben lg g3 yolladığımda 1 haftada yapıp yolladılar. Yada jtag yapılmalı eğer garanti bittiyse güvenilir telefoncuya götür yaptır. Ama garanti devam ediyorsa direk servise yolla yada kendin birşeyler yapmalısın kullanabileceğin 2 konu var 2 sinide alta linklerini attım 2 sinide dene eğer olmaz ise ver servise. Servise verirken güncelerken oldu falan de ne root nede twrp bahset ben böyle garantide tamir ettirdim umarım başarırsın bol şans
    Bu arada bilgisayar telefonu görüyorsa nasıl görüyor söyleyebilir misin ?
    Bir de telefonu bilgisayara bağlayınca birsürü disk ortaya çıkıyor mu ?

Eğer yapabilirim diyor isen
    http://forum.donanimhaber.com/m_92836689/tm.htm ToT yüklemeyi deneyebilirsin

Eğer telefon fastboot moda giriyor ise sana vericeğim konuda ne yapman gerektiği yazıyor. Eğer fastboot moda nasıl giricem dersen merak etme oda yazıyor
    http://forum.donanimhaber.com/m_103635167/tm.htm konu bu.

Bol şans dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungorce -- 23 Temmuz 2015; 18:19:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.