Şimdi Ara

Audigy2 zs 7.1 sahipleri bakar mı (düz versiyon a2zs)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu topicdehttp://forum.donanimhaber.com/m_10713783/mpage_1/key_//tm.htm#10833912 platinum pro modelinin marifetleri yazıyor ayrıca şu üç menüyehttp://resim.donanimhaber.com/upfiles/134917/C7848432C9F74CEA9B7001FE9A2E4031.jpg de sahip olduğu yazıyor, acaba düz a2zs'de de aynıları var mı, ve orada yazan efekt ve sesteki değiştirmeleri düz a2zs de aynen yapabiliyor mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniorx -- 6 Aralık 2006; 15:35:33 >

• kaedeşim büyük bir ihtimal var...neden diyeceksin???...ben de zs platınıum pro modelini kullandım....ses kartının üstünde a2zs ve decoderinde de a2zs yzıyordu...yane anlayacağın decoderi a2zs ile beraber vermek yerine platınıum pro diye başka bir üst model çıkartarak millete gagaladılar,bunlardan biri de benim...

zaten a2zs ile platınıum pro nun menüleri aynı...verdikleri cd de bile a2zs yazıyor...

platınıum pro hava civa anlayacağın...sadece optik ve coax bağlantıda ara aparat gerektirmeden kolay bağlantı olanağı sunuyor....bir kaç tane de ıvır zıvır özellik....

sen a2zs al rahat et....paran varsa x-fi extreme music al...yoksa kendi bütcene göre davran

hadi hayırlı akşamlar...

• kitsenagru kardeşim, valla utanıyorum söylemeye ama ben x-fi'ı yeni aldım, ama başka yerlerde dinlemiş ve beğenmiş olmama rağmen bende bir farklı oldu, nedense sesi beğenmedim ve acaba a2zs'ye geçsem mi diye düşünmeye başladım, sorum ondan kasıtla, bilemiyorum belki ilk gün denediğim için ayarları tam oturtamadım ondan ama bir süre daha x-fi'ı test edeceğim ondan sonra a2zs fiyatları biraz daha inerse belki almalıyım gibi düşünüyorum.
  • ama aklıma birşey talıkmadı değil, eğer aynıysa neden düz a2zs'de 1 numarayla işaretlediğim yerler gri iken a2zs platinum pro'daki 2 numaralı olarak işaretlediğim yerler kahverengi ve siyah,aynı olması gerekmez mi. ayrıca başka farklılıkları da belirttim şekilde.

Audigy2 zs 7.1 sahipleri bakar mı (düz versiyon a2zs)
  • sadece skin değişik ne varki bunda

sen rahat ol x-fi ayarlarını hoparlor ayarlarını kurcala bı yerde yanlıs yapıyorsun x-fi ya kotu dıyen bence muzık dınlemesın
  • yaaa, ayıptır söylemesi gerçi hala içime tam sinmedi ama galiba ben bu pecmurdeliğin sebebini buldum, az önce 192 kbps ile dinlediğim parça hala kulaklarımın içinde yankılanıyor, müthişti. kilit noktaya gelirsek az önce denediğim parçaları dün topluca explorer sayfasından direkt indirdim, paylaşımdan değil yani, dolayısıyla bit rate görünmüyor, az önce bi gözüme çarptı, meğer "teribıl" ötesi 64 kbps imiş, oha falan oldum. amaaaaaa, bakın hala a2zs için merakım sürüyor, onun için olan sorularıma yanıt verin, zira hala ciddi olarak düşünüyorum, çünkü bu x-fi çok kapalı bi kutu, denetim olanakları yok denecek kadar az, eax kısıtlı, bağımsız hoparlör desteği yok, yukarıdaki menülerden yoksun, vs. vs... onun için siz yine bi bakın bakiim şu menülere, emin olun aldırmayın bana boşuna düz a2zs, hatta biri üç menüyü de düz a2zs'den fotolayıp koysa makbule geçer...

• audgy 2 plantinum kullanıyorum. Platinum seçme nedenim kulaklıkla da gece müzik, oyun vs de kullanıyorum. Platinumdan bu nedenle vazgeçemem. bazen de kasa önü bağlantılar işe yarıyor. Ama kesinlikle 5.25 yuvaya giren platinumdan olmalı diğeri kablo karmaşasından başka bir şey değil.

Tabi ki herkes kendi gözü ve ihtiyaçları ile bakar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAGOPA-KAJMER

sadece skin değişik ne varki bunda

sen rahat ol x-fi ayarlarını hoparlor ayarlarını kurcala bı yerde yanlıs yapıyorsun x-fi ya kotu dıyen bence muzık dınlemesın

kardeşim arkadaş burda çok iyi açıklamış....internetten güncellemeleri yaparsan senin skin görünümünde böle olur veya renk seçeneklerinde belki ayar yapmıştır arkadaş....

eğer x-fi aldıysan bi daha masraf yapıp a2zs alma...ses bölümünde affanın x-fi incelemesi var ordan veya x-fi kullananlar topic açmış ....araştırıp kendi ayarlamalarını yapabilirsin...senin gibi heves edip x-fi alan ve ilk başlarda hüsrana uğrayan arkadaşlar mevcut,o yüzden araştırıp ayarlarını istediğin düzeye getirebilirsin...

bu arada internetten güncellemerini yap...paşa paşa kullan...

hadi hayırlı geceler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.