Şimdi Ara

Satılık Jtag'lı Xbox 360 Slim 250gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya İlan Türü #Satılık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün Jtag'lı Xbox360 250gb Slim kasa + 1 kol + Çakma 1 kol + hdmi kablo + geri kalan tüm kutu ekipmanları (Kulaklık, av kablosu vs...)
    Kozmetik açısından bir sıkıntısı yok. Kutusu yok ama güzelce kutulanıp yollanacaktır.

Kütahya içi isteyenler hemen pm atsın, diğer illere Önce eft sonra kargo.
    Xbox360un yanında rock band bateri setide mevcut, bateri/davul seti isteyene onuda yollayabilirim.
    Kargo alıcıya aittir.

Xbox 360 fiyatı: 550 Tl
    Bateri setin fiyatı: 130 TL

Satılık Jtag'lı Xbox 360 Slim 250gb Satılık Jtag'lı Xbox 360 Slim 250gb Satılık Jtag'lı Xbox 360 Slim 250gb

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin430 -- 18 Ağustos 2016; 23:34:28 >

• hocam iyi günler elimde bi ps3 var slim 160 gb kırdırılamayan yani en azından istanbul'da 3-5 yere sordum kırılamadı. 1b sürüm. konsolun hiç bir sıkıntısı yok orjinal,çalışıyor. gamepadları kuzenime hediye etmiştim sadece adaptör ve konsol var. oyun olarakta şu an evde olmadığım için bilemiyorum ama uncharted 3,Fifa Street gibi oyunlar var. orjinal hepsi. bende bu tarz bi cihaz arıyodum kırdırılmış,takaslık,üstüne para koyabileceğim vs vs vs.
  • Ozel mesaj ile cevapladim.

Takas yapmak isteyenler mesaj yollayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin430 -- 29 Temmuz 2015; 12:24:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat??

• heart snick kullanıcısına yanıt
    pm ile cevapladım

ciddi alıcılar lütfen özel mesaj yolu ile soru sorsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin430 -- 1 Ağustos 2015; 12:27:57 >
  • Lütfen aynı anda kargo ile yollama seçeneği ile mesaj yazmayın arkadaşlar rica ediyorum.
  • Ankaraya yolunuz düşerse ps3 ile takas edebiliriz

• Bardeos B kullanıcısına yanıt
    İnşallah :D Sizde Kütahya'ya yolunuz düşerse takas ederiz :)
  • Yav arkadaş referansi ne olursa olsun once o gonderir urunu diyorsunda referransi olan adam bunu kale alir sanki,hem referansiniz yok hem referansli adama atar yapiyorsunuz,bu arada ilanini her turlu yoruma kapat
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    ben öncelik olarak kütahya içi arıyorum, acelem yok o yüzden risk almak istemem, istemeyen yazmaz zaten bu yorumu yazacak kadar niye sinirleniyosun anlamış değilim.
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayoldas67

pm

Cevaplandı Ps4 alacağım için takas düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.