Şimdi Ara

500 TL bütçe ile SimCard destekli tablet alabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, telefon kullanmayı hiç sevmem fakat günümüzde illaki ihtiyaç duyuyoruz. Ayrıca bir telefon alsam da benim ihtiyaçlarımı pek karşılayacağını sanmıyorum.. O yüzden simcard destekli tablet almaya karar verdim fakat tabletler hakkında hiçbir bilgim yok. En fazla 500-550 TL bütçe ayırabilirim? Sizce nasıl bi tablet almalıyım, yardımcı olabilir misiniz?

Unutmadan ekranın boyutu benim için çok önemli.. Ekran boyutu ne kadar büyük o kadar işime yarar diyebilirim.. Ayrıca yurt dışından sipariş edebiliyor muyuz tabletleri? En son öğrendiğim kadarıyla telefonları yurt dışından getirmek yasaklamış. Tabletlerde yasak mı? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi borç bilirim

• Aynen simkartli da olur olmazsa bu fiyatlarda hangi tableti tavsiye edersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simkart takılan hiçbir ürün yurtdışından getirtrilemiyor maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnkpnr58

Simkart takılan hiçbir ürün yurtdışından getirtrilemiyor maalesef

Hadi yaa, Türkiye'den almak zorunda kalacağız desene..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevkelade1i

quote:

Orijinalden alıntı: cnkpnr58

Simkart takılan hiçbir ürün yurtdışından getirtrilemiyor maalesef

Hadi yaa, Türkiye'den almak zorunda kalacağız desene..

Evet maalesef

• 500 liraya adam akıllı telefon bile yokken SIM kart destekli tablet bulman imkansız. Bulsan bile nasıl taşıyacaksın ki onu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raides

500 liraya adam akıllı telefon bile yokken SIM kart destekli tablet bulman imkansız. Bulsan bile nasıl taşıyacaksın ki onu?

Cahillik işte, bulamayacamı öğrendiğimden PC nin özelliklerini yükseltmeye karar verdim. Yada biraz daha bütçe yapıp bi telefon alacam.. Konuya kilit koyulabiliyomuydu burada?
  • quote:

quote:

500 liraya adam akıllı telefon bile yokken SIM kart destekli tablet bulman imkansız. Bulsan bile nasıl taşıyacaksın ki onu?

Cahillik işte, bulamayacamı öğrendiğimden PC nin özelliklerini yükseltmeye karar verdim. Yada biraz daha bütçe yapıp bi telefon alacam.. Konuya kilit koyulabiliyomuydu burada?

Konuları kilitlemiyorlar hocam. Telefonla fazla işiniz olmuyorsa sisteminizi yükseltmenizi öneririm, yeni oyunları ultra high oynamak çok keyifli.

• quote:

quote:

quote:

Konuları kilitlemiyorlar hocam. Telefonla fazla işiniz olmuyorsa sisteminizi yükseltmenizi öneririm, yeni oyunları ultra high oynamak çok keyifli.

Telefonla pek bi işim yok! Sistemimi yükseltecem atrık, öylesi daha mantıklı gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonla pek bi işim yok! Sistemimi yükseltecem atrık, öylesi daha mantıklı gibi

Tamamdır hocam, sistem önerileri bölümüne kesinlikle göz atın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.