Şimdi Ara

600-1500 Lira Civarında Uzun Ömürlü Şehir Bisikleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba değerli Bisikletçiler. İzninizle direkt konuya atlıyorum:

6 senelik eğitimim boyunca beni yarı yolda bırakmayacak, hemen hemen her gün kullanacağım; günde de ortalama 10km civarı(tahminen) yol yapacağım biir bisiklet aramaktayım.

Hız vs. konusu benim için problem değil; aradığım en önemli kriter beni 6 sene boyunca (tabii temiz kullanımla ve sürekli bakımla) götürebilecek, sağlam ve 2 pedal çevirmeyle terletmeyecek bir bisiklet.

Yaklaşık 6 yaşımdan beri bisiklet kullanırım ancak henüz hiç kaliteli bir bisikletim olmadı; bu yüzden biraz titiz davranıyorum diyebilirim. Daha önce tahminen 15-20bin kmnin üzerinde bisiklet kullanmışımdır. Ayrıca iyi bir yüzücü olduğumdan, aradığım bisiklet ağır vs. olabilir. (Kabul bunları hava atmak için yazdım.)

Şaka bir yana şehir Antalya. Antalya'da bir bayiden almayı düşünüyorum. Ancak temiz 2.ellere de açığım. Bu arada, arada Alanya gibi mesafelere gidebilirim. Bu açıdan beni uzun yollarda da yarıda bırakmayacak bir şey istiyorum.

Eylül-Ekim gibi alırım tahminen. Benim hem burada, hem de BF'de araştırmalarım sürecek; ancak sizin değerli yardımlarınız da hiç fena olmazdı. :)

Baldırlarınıza sağlık, iyi pedallamalar!

• Disk fren mi V fren mi düşünürsün ?
  • Carraro SPORTIVE 327 ve Sportive 227
    227 disk frenli ve amortisorlü maşaya sahip 327 sabit maşa ve v fren
    bence gerek yok disk fren ve amortisore boşuna 1kg antalya şehir içi kullanım sonucta dağlık bir yere girmiyorsunuz

üstüne de kask eldiven ışık alırsınız bir de portbagaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pekbiumursanmaz -- 26 Temmuz 2015; 3:15:05 >
  • V fren düşünüyorum. Disk fren şimdi kullandığım bisiklette mevcut, 7 aydır bir problem çıkmadı ancak okuduğum yorumlarda çabuk bozulabildiğini görmüştüm.

Öneriler için teşekkürler. Sportive serisini ben de düşünüyorum.

CityFun modelleri nasıl olur?
  • Ng 350 tek geçer :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.