Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Yozgat İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     ... ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 16 Eylül 2015; 18:49:08 >

• Vay be çocukluğum canlandı valla.
    Ultimate Mortal Kombat 3 -https://www.youtube.com/watch?v=OPemy3KrJ8s
    Wrestlemania -https://www.youtube.com/watch?v=j7I6V4UZfqI
    En çok bu iki oyunu oynardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: er1710

Klon cıhazdır oyun oynatmasında hıc bı sorun yoktur cihaz sıfır gıbı zaten.. yanında yenı aldıgım retro bıt marka orjınalın aynısı bir kol mevcut.

Fiyat son 80 tl önce havale.. referanslarıma bakınız
     ... ...

klon veya orjinal olduğu nasıl anlaşılıyor. zamanında almıştım ama klonmudur orjinalmidir bilmiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

quote:

Klon cıhazdır oyun oynatmasında hıc bı sorun yoktur cihaz sıfır gıbı zaten.. yanında yenı aldıgım retro bıt marka orjınalın aynısı bir kol mevcut.

... ...

klon veya orjinal olduğu nasıl anlaşılıyor. zamanında almıştım ama klonmudur orjinalmidir bilmiyordum

Hafifse ve yandaki açılan bölüm boşsa(slot yoksa yani) klondur. bi de cihazın altından anlarsın.. Anlayan kişi hemen farkeder zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

quote:

... ...

Hafifse ve yandaki açılan bölüm boşsa(slot yoksa yani) klondur. bi de cihazın altından anlarsın.. Anlayan kişi hemen farkeder zaten

evet bendekinde yandaki soket vardı. sega cd cihazı takılıyo demişlerdi tabiki gerçekte hiç görmedim.
    99 yılında 20milyona almıştım ne günlerdi be.

• hatıralar... =/ iss pro evo deluxe daha iyi be hocam =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

hatıralar... =/ iss pro evo deluxe daha iyi be hocam =)

Tabiki hocam, orjinal mega drive ve çok güzel oyunlarım var en nadidesi de iss deluxe'dür. 97 2000 arası az oynamadık bi arkadaş sürekli orta sahadan gol atardı :-) inşuut guud lob falan ,sonra winning elevene geçtik hâlâ ps1imde winning oynuyorum.

• quote:

quote:

Tabiki hocam, orjinal mega drive ve çok güzel oyunlarım var en nadidesi de iss deluxe'dür. 97 2000 arası az oynamadık bi arkadaş sürekli orta sahadan gol atardı :-) inşuut guud lob falan ,sonra winning elevene geçtik hâlâ ps1imde winning oynuyorum.

ben baya uzmanlaşmıştım iss de, 10 ar gol falan atıyorduk oyun bug doluydu ama çok zevkliydi... sonra dediğiniz gibi psx ile wining eleven 3 e başlamıştık sanırım,, hatta o psx imin sürücüsü bozuktu, yan falan tutuyorduk çalışsın die =) haan du sakka cikkiyu falan diodu introda =) ofsaido naayn falan da derdi oyun içinde =)) vayy be ne günlerdi.... o günler bitti ya hepimize geçmiş olsun... =/ neyse kafanızı şişirdim... hayırlı satışlar.... =)

• quote:

quote:

quote:

ben baya uzmanlaşmıştım iss de, 10 ar gol falan atıyorduk oyun bug doluydu ama çok zevkliydi... sonra dediğiniz gibi psx ile wining eleven 3 e başlamıştık sanırım,, hatta o psx imin sürücüsü bozuktu, yan falan tutuyorduk çalışsın die =) haan du sakka cikkiyu falan diodu introda =) ofsaido naayn falan da derdi oyun içinde =)) vayy be ne günlerdi.... o günler bitti ya hepimize geçmiş olsun... =/ neyse kafanızı şişirdim... hayırlı satışlar.... =)

Yoo çok güzel yazdınız, benim için bitmedi hala oynuyorum ve (onlar faal oynamasa da) arkadaşlarla oynuyorum. En son 15tatilde buluşup oynadık. O japonca cümleleri liste halinde bi sayfaya yazmıştım mesela ; koreva çikendo takkürü , siruu, kiipa fanbürü, otto koko koro şuuto, pasçiton, ciggun keyka vs :-) hep oynucam ps10 çıksa da

• Bende de vardı bu alet. Umk3... Hayatımın oyunu..
    Merak ettiğim bu cihazın yan tarafına ne takılıyor? Çok merak ediyordum zamanında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mega cd takiliyor
    bende hala aral ithalat orjinal japon kutusunda duruyor
    favori oyunum gunstar heroes mukemmel grafikleri vardi hey gidi ne günlerdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.