Şimdi Ara

SOUND BAR TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hali hazırda ev sinema sistemi olarak kullanmakta olduğum 90lı yıllardan kalma(hala taş gibi) pioneer stereo hifi setim var. Subwoofer olmadığı için elektronik şarkılar dinlerken haliyle fazla tatmin etmiyor. Bir de odada biraz yer açmak istiyorum. Bunun için sound bar en mantıklı çözüm gibi duruyor. 1500 tl'ye kadar bütçe ayırabilirim. Aslında Samsung düşünüyordum ama Samsung'un ürünlerini incelediğimde malzeme kalitesi pek hoşuma gitmedi. LG hiç aklımda olmadığı halde malzeme kalitesi çok hoşuma gitti. Mağazada o kadar gürültü içinde 2.1 LG sound bar modellerinden birini deneme fırsatı buldum ve ses ortama rağmen çok berrak geldi. Kafamı tek kurcalayan hifi sisteminden sound bara geçince ses kalitesinde bir düşüş hisseder miyim. Mağazada tatmin edici geldi ancak tasarımların daha minimalist olması ses kalitesinden ödün verecekmiş gibi hissettiriyor. Bu konuda bilgisi olan ve sound bar kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Şu anda aklımda şu model var:

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-las750m-soundbar-ev-sinema-sistemi-360w-41-kanal-hdmi-usb-bluetooh.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.