Şimdi Ara

xperia z3 Su Geçirme/Arka Cam Kırılma/Ön Ekran Kalkma Problemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıkta belirtmiş olduğum bütün problemleri Sony xperia z3 de yaşamış bulunmaktayım.

Önce havuza girdim Hoparlör kısmından içeri su aldı ve bozuldu Kvk spotta olsa da sıfır cihaz verdi.

Daha sonra günlük kullanımda Spot cihaz olduğundan sanırım ön ekranı kalktı ve telefonu konuşurken hoparlör e aldığımda ses gitmiyordu. Yine kvk ya gönderdim Ekranı pilini ve bir çok parçasını değiştirdiler.

En son telefonu şarj ederken çok ısınmasından kaynaklı arka camı kendiliğinden çatladı.

İşin Kötü tarafı telefonu bütün sıkıntıları yaşamış olmam. İşin güzel tarafı KVK bütün sorunlarıma bir bilemedin iki gün gibi bir sürede çözüm bulmuş olması.

Kvk nın Müşteri memnuniyeti gerçekten çok iyiymiş.

Dip Not. Telefonu 1.5 metre havuzda denizde heryerde kullandım Telefonu alma amacım zaten suda kullanmaktı.

Son olarak şuan yaşadığım sıkıntı telefon güneş altında 4 k değil normal video şekimi yaptığımda sıcaklıktan video yu kapatıyor.

• geçmiş olsun hocam bu durumlar talihsizlik mi? yoksa bu telefon gerçekten de bu kadar sorunlu mu?
  • şarj ederken ekran çatlaması kronik problemi diye biliyorum.

Fakat diğerleri beni bulmuş olabilir
  • Gene iyi sıfır telefon vermişler.Bana vermemişlerdi yenisini kasko vardı Allahtan.Kronik sorunlu cihaz.Telefonun kasayı değiştirip su geçirme olayından vazgeçseler daha çok satış yaparlar.Kasa kalitesi çok kötü
  • Nisandan beri kullanıyorum suya da sokuyorum böyle problemler yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • an itibariyle benim de başıma geldi.
    1 yıldır kullandığım Z3 ön ekran ve arkada kalkmalar meydana geldi.
    birkaç gündür de sesi az çıkmaya başladı. Demek sebebi buydu.
    zaten 3-5 ay önce suya koydum kamerada buharlaşma oldu ondan sonra korktum suya koymadım bir daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acedia -- 21 Ağustos 2016; 16:47:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.