Şimdi Ara

Yeni GoPro mobil uygulaması geniş olanaklar sunacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni GoPro mobil uygulaması geniş olanaklar sunacak 

Geçtiğimiz gün yeni video lisanlama servisini duyuran aksiyon kamerası pazarının yıldız ismi GoPro, son bilgilere göre gelişmiş olanaklar getirecek olan yeni mobil uygulama üzerinde de çalışma gösteriyor.

Bildiğiniz üzere birçok GoPro modeli akıllı cihazlar ile GoPro'nun uygulaması üzerinden iletişim kurabiliyor ancak bu uygulama beklenen özellikleri kullanıcılarına sunamıyor. GoPro'dan gelen son bilgilere göreyse bu durum bu yaz bitmeden son buluyor.

Şirketin üzerinde çalıştığı ve son test aşamasına getirdiği yeni uygulaması, kişilerin GoPro kameralar ile çektiği videoları direkt olarak akıllı cihazlar üzerinde düzenlemesine ve paylaşabilmesine imkan tanıyacak. Bu sayede kişilere çok büyük zaman kazancı getirecek olan şirket, ayrıca daha önce duyurulan kendi bulut depolama servisiyle de bu deneyimi daha etkili bir hale getirecek.

• Bence ekransiz goprolar için telefonun ekranını anlık akışı gösterecek şekilde kullanabilsek harika olur.

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    mevcutta var zaten.1sn falan gecikmeli geliyor sadece.

ayrıca çekilen video'yu anında telefona indirip paylaşmak da mümkün.haberde kolay paylaşımla neyi kastetmişler anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

ayrıca çekilen video'yu anında telefona indirip paylaşmak da mümkün.haberde kolay paylaşımla neyi kastetmişler anlamadım

benim arkadaşa alacağım gopro ama karar veremedim araba çekimleri için lazım bize gopronun parası çok yüksek ben dedim alternatiflerini alalim drift görüntüleri felan çekeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    ucuzlardan sj4000 baya kötü çekiyor.görüntü soluk ve pikselli,ses de cızırtılı.sj5000 daha iyi.ya da Xiaomi Yi camera bakabilirsiniz uygun fiyatlı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 22 Temmuz 2015; 14:50:27 >
  • Videoyu paylaşma ve kesme işlemi yapılabiliyor. Kestikten sonra başka videoları birleştirme ve müzik ekleme gibi özellikler gelse süper olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

benim arkadaşa alacağım gopro ama karar veremedim araba çekimleri için lazım bize gopronun parası çok yüksek ben dedim alternatiflerini alalim drift görüntüleri felan çekeceğiz

Selamlar;
    GoPro almadan mutlaka şu yazıyı okumanızı tavsiye ederim.http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=108499550Yeni GoPro mobil uygulaması geniş olanaklar sunacak
    Son çıkan session ve hero+ modelleri ile birlikte Hero 3 ve 3+ modelleri üretimden kalkıyor onunla ilgili bir yazı. Alternatif markalar düşünürseniz de ben şahsen GoPro seviyesinde görüntü almak isterseniz iON Kameralarhttp://www.providyo.com/iON-Air-Pro,LA_366-2.html#labels=366-2 veya Sonyhttp://www.providyo.com/Sony,LA_403-2.html#labels=403-2 kameralar üzerinde durun derim. Konu ile ilgili yardım almak isterseniz kameralar ile ilgili Providyo'ya da danışabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.