Şimdi Ara

Toshiba 1 TB HDTB310EK3AA 2.5' USB3.0 - 139.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toshiba 1 TB HDTB310EK3AA 2.5" USB3.0 Canvio Bas
    2 Yıl Toshiba Türkiye Garantili / Adınıza Fatura

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/toshiba-1-tb-hdtb310ek3aa-2-5-usb3-0-canvio-bas-179051635?scrf=gunun-firsati

Kargo Alıcı Öder.

• Kargo Alıcı Öder
    olmadı
  • pek sıcak sayılmaz ama belki 1-2 kişi faydalanır.
  • 100/20 çeklerde mevcut. 127 liraya geliyor. Nuvoyla 100 lira civarına bence iyi fiyat, fakat sık sık bulunabilen fiyat. Ayda en azından birkaç kez bu fiyatı yakalayabiliyorsunuz.
  • nuvo muhabbeti ney tam olarak 4 alışverişten 1 isi bedava mıydı ?
  • Tüm Toshiba Ürünleri şimdi 5 Yıl Garantili !!!

KAMPANYA İŞLEYİŞİ
    Kampanya, Toshiba yetkili satıcılarından 1 Mayıs ? 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında satın alınacak; Toshiba Türkiye Distribütörü TNB garanti kartlı tüm Toshiba ürünleri için geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için;
    1. Kullanıcılarınwww.toshibatr.com/5yilgaranti adresinde başvuru için gerekli linki kullanarak, aşağıdaki bilgileri girmeleri gerekmektedir:
    a) Kullanıcıya ait bilgiler
    b) Tüm satış noktalarında belirtilen kampanya tarihlerinde satın alınacak Toshiba Türkiye Distribütörü TNB garanti kartlı ürüne ilişkin ürün bilgileri
    c) Kullanıcı adına satış noktaları tarafından 1 Mayıs ? 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında düzenlenmiş, Toshiba ürüne ait fatura kopyası
    Kampanya işleyişinde,www.toshibatr.com/5yilgaranti web adresinde belirtilen kampanya koşulları geçerli olacaktır.

5 yıl garantiye çıkarılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: omer_398

Tüm Toshiba Ürünleri şimdi 5 Yıl Garantili !!!

KAMPANYA İŞLEYİŞİ
    Kampanya, Toshiba yetkili satıcılarından 1 Mayıs ? 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında satın alınacak; Toshiba Türkiye Distribütörü TNB garanti kartlı tüm Toshiba ürünleri için geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için;
    1. Kullanıcılarınwww.toshibatr.com/5yilgaranti adresinde başvuru için gerekli linki kullanarak, aşağıdaki bilgileri girmeleri gerekmektedir:
    a) Kullanıcıya ait bilgiler
    b) Tüm satış noktalarında belirtilen kampanya tarihlerinde satın alınacak Toshiba Türkiye Distribütörü TNB garanti kartlı ürüne ilişkin ürün bilgileri
    c) Kullanıcı adına satış noktaları tarafından 1 Mayıs ? 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında düzenlenmiş, Toshiba ürüne ait fatura kopyası
    Kampanya işleyişinde,www.toshibatr.com/5yilgaranti web adresinde belirtilen kampanya koşulları geçerli olacaktır.

5 yıl garantiye çıkarılabilir.

o zaman harika olur !

• Bir ust modelini almaya calisin. Bu modelle ilgili olumsuz bir cok yorum gormustum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne gibi mesela link atarsanız daha iyi olur

• Dün SanalPazar'dan 20 TL indirim ile toplam da 135 TL ödeyerek bunun bir üstü olan Toshiba Canvio Plusaldım
    +3 Yıl Garanti onay e-postası da az önce geldi.
  • ürün 5400 rpm meraklısı için.
  • o zaman olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: megaonur

o zaman olmaz.

zaten hepsi 5400rpm, kimse taşınırların içine 7200 rpm koymuyor.Fiyat kötü değil alınabilir.
  • öyle mi ? peki o zaman neden 5400 rpm diye diye yorum yazdın

• artemisbd kullanıcısına yanıt
    alana olursa güzel bir hız testi bekliyoruz ..bunun cache'si 32 mi 64 mb 'i keza fiyat uygun olunca sanki eski serileri eritiyorlarmış gibi geldi ..

Bir de bunu tv'de kullanamayiz değil mi illa 3.5 adaptörlü serileri istiyor tv'ler hani güç sağlayamadıkları için ?
  • benim arkadaşım 2.5 luk diski kullanıyor bi sorun yok?

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

alana olursa güzel bir hız testi bekliyoruz ..bunun cache'si 32 mi 64 mb 'i keza fiyat uygun olunca sanki eski serileri eritiyorlarmış gibi geldi ..

Bir de bunu tv'de kullanamayiz değil mi illa 3.5 adaptörlü serileri istiyor tv'ler hani güç sağlayamadıkları için ?

Hocam ben mi bişeyi yanlış anladım yeni modellerin özellikleri 3,5 inç diskler gibi mi? Bu konudaki 2,5 inç taşınabilir 5400 rpm küçük disk ben yaklaşık 2 sene kullandım. 2,5 inç disklerde 16 mb cache ve 5400 rpm çok normal bişey.Şahsen ben 32-64 mb cachelisini görmedim, 7200rpm olanlar bile 16 mb lik.

Tv lerde sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Sadece tv nin 1 tb desteği olsun yeter.
  • laptop disklerinde 7200 rpm nadir bulunuyor

• 50 tl bonus var, acil ihtiyaç degil..Alsam mı bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 TL bonus varsa kaçırma denir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.