Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 OTG KABLO SORUNU.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tablette usb'den film izleyebilmek için OTG kablosu aldım ancak taktığımda görmedi. Neyse geri vermeye gittim , hatta oradaki tabletlerde de denedik ve çalıştı. Görevli başka bir kablo verdi. (onu da denedik oradaki tabletler de o da çalıştı.) Sonra eve geldim kabloyu taktım bunu da görmedi. Tabletin girişinde herhangi bir sorun yok , acaba sorun nedir?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 23 Eylül 2020; 22:20:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Cihazın Samsung galaxy tab 3 7" ise otg desteği bulunmuyor. 8"ve diğer üst modellerde otg desteği bulunuyormuş.

Teşekkür ederim kabloyu iade ettim.

Şimdi ben tabletten film izlemek istediğimde bilgisayardan usb kablosu ile tablete atıyorum ancak bu çok uzun sürüyor, bildiğiniz daha kısa bir yol var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 23 Eylül 2020; 22:20:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Maalesef bildiğim kadarıyla yok. Ama eğer ota desteği bulunan bir rom bulabilirsen olabilir.mesela Cyanogenmod vb.

Merhaba hocam
    Ufak bir şey sorsam;
    Samsung tab 3 aldık,buna simkart takılır mı takılmaz mı,nasıl anlarız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caferhan kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:37:44 >
  • quote:

Bu modelde sim kart girişi bulunmuyor.

Yapma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.