Şimdi Ara

Max 1500 tlye f/p camasir makinesi tavsiye lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iyi gunler .1500 tlye kadar bu fiyata alabilecegim en iyi makineyi almak istiyorum .yardinci olabilecek varsa sevinirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ilk iki urun ayni :) ozellikleri de iyiymis tskler bu arada .electrolux de cok pahali ...

Kipada 1300 e samsung eko bouble 9 kg 1200devir var onerir misiniz ??

• aysuasya A kullanıcısına yanıt
    samsung çöp almayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 20 Temmuz 2015; 16:04:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysuasya

Ilk iki urun ayni :) ozellikleri de iyiymis tskler bu arada .electrolux de cok pahali ...

Kipada 1300 e samsung eko bouble 9 kg 1200devir var onerir misiniz ??

Samsung alinmaz ustam

• Peki almayalim samsung :)

• EWF1486GDW
    CMG140DTR
    F1496TDP3
    WM14T480TR
    WAT28480TR
  • Atl@s kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi Samsung sorunları var. Fakat videoda şu dikkatimi çekti

Daha yeni alınmış makinenin bile yaylari gicirdiyor. Samsung un kalite anlayışı bu olsa gerek. Burada BSH 'nin alt model Çamaşır makinelerinin yaylari bile gicirdamiyor.

• lg F1496TDP3 iyi bir makine değil. profilo CMG140DTR siemens WM14T480TR ve bosh WAT28480TR birbirinin muadili yerli yapım makineler ben daha ucuz olduğu için profilo olanı önerdim.sadece Electrolux EWF1486GDW bir alternatif olabilir 1286 lew serisi benim favori modelimdi Electroluxde su jetinden dolayı bu da fena değil alınabilir bunuda alternaflere eklenebilir.
    http://urun.n11.com/camasir-makinasi/electrolux-ewf1486gdw-8-kg-yikama-1400-devir-camasir-makinesi-P56607705
  • son dönemlerde özellikle televizyon ve telefon pazarındaki hakimiyetinden dolayı insanlar her şeyi samsungdan almak istiyor ama sonu hüsran bazı buzdolabı modelleri(kore üretim olanlar başta olmak kaydıyla) birde mikrodalga fırın haricinde beyaz eşya almayı ben onaylamıyorum samsungdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

lg F1496TDP3 iyi bir makine değil. profilo CMG140DTR siemens WM14T480TR ve bosh WAT28480TR birbirinin muadili yerli yapım makineler ben daha ucuz olduğu için profilo olanı önerdim.sadece Electrolux EWF1486GDW bir alternatif olabilir 1286 lew serisi benim favori modelimdi Electroluxde su jetinden dolayı bu da fena değil alınabilir bunuda alternaflere eklenebilir.
    http://urun.n11.com/camasir-makinasi/electrolux-ewf1486gdw-8-kg-yikama-1400-devir-camasir-makinesi-P56607705

lg F1496TDP3 bu makinayı nişanlımın ailesi kullanıyor. Benimde kullanan birkaç tanıdığım var. Onlar gayet memnun olduklarını söyledikleri için böyle bir tavsiye verdim.
    Bende ekim ayında evleneceğim için böyle bir liste yapmıştım.

• lg alınacaksa en alt LG F14A7FDS alınmalı
  • Atl@s kullanıcısına yanıt
    Hocam 9 kg dan dusuk dusunmuyorun .madem illede electrolux var mi 9 kg lik tavsiye ettiginiz makinesi ?

8 veya 9 kilo yazması çok önemli değil üzerinde 63 litre kazana sahip olup 7 kilo yazan da var 66 litre kazana 9 kilo yazanda var
    1500 lira limitle alınabilecek tek Electrolux, EWF1486GDW modelidir.o da 8 kilo ama kazanı 66 litre
  • http://m.n11.com/electrolux-ewf1497hdw-9-kg-1400-devir-buharli-yikama-a-10-P53700775
    Su indirimli nasildir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aysuasya -- 22 Temmuz 2015; 18:21:11 >
    yukarı yazdıpım durum burada karşımıza çıktı şimdi Electrolux EWF1497HDW 9 Kg tambur hacmi 66 litre , Electrolux EWF1486GDW 8 KG bununda tambur hacmi 66 litre
  • Kandiriloruz hocam desenize

• http://m.n11.com/electrolux-ewf1404br-camasir-makinesi-P56611662 bununki 69 lt ymis hocam ozellikleri nasil ama fiyat cikti baya de istanbulbilisim de 1500 tl + kargo ucreti .webdenal da da buna yakin fiyatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aysuasya -- 22 Temmuz 2015; 18:34:19 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.