Şimdi Ara

Windows ve Windows Phone için Metro Commander Pro ücretsiz yapıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows ve Windows Phone için Metro Commander Pro ücretsiz yapıldı 

Finebits tarafından geliştirilen gelişmiş dosya yönetim uygulaması Metro Commander Pro, 22 Temmuz tarihine kadar hem Windows Phone hem de Windows cihazlar için ücretsiz yapıldı.

Yeşil rengin hakim olduğu bir arayüzü bulunan Metro Commander Pro, temel olarak dosya yönetim amacıyla görev yapıyor. İki panelli kullanım yapısıyla bölümler ya da dosyalar arası aktarma işlemini oldukça kolaylaştıran uygulama, RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB arşiv dosyaları ile doc, docx, rtf, jpeg, png, bmp, gif, tiff, MP3, WMA, M4A, AAC, WAV, AC3, avi, 3gp, wmv, mp4, m4v, mov görüntü ve medya dosyalarını aktif olarak açabiliyor ve diğer uygulamalarla da dosya paylaşabiliyor.

Daha öce 8$'a satılan Metro Commander Pro uygulamasını buradan ve buradan ücretsiz elde edebilirsiniz.

• Metroyu kullananlar için iyi görünüyor tabi böyle birileri varsa :) Gördüğüm kadarıyla breadcrumb desteği yok. Birde psd ve ai belgelerini de gösterebilse iyi olacakmış. Explorer lar mutlu mesut yola şimdilik devam.

• telefon için dosya yöneticisi arayanlara önerim Metro File Manager. bana göre #1 dosya yöneticisidir deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft'un dosyalar uygulaması idare eder fakat uzun zamandır hiç güncellenmemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Microsoft'un dosyalar uygulaması idare eder fakat uzun zamandır hiç güncellenmemiş.

Belkide güncellemeye ihtiyacı yoktur.Microsoft daha çok sadelikten yana standart kullanıcıya yönelik içerik hazırlıyor.Tabii daha gelişmiş dosya yöneticileri var.Kişinin ihtiyacına göre daha gelişmiş dosya yöneticileri tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

quote:

Microsoft'un dosyalar uygulaması idare eder fakat uzun zamandır hiç güncellenmemiş.

Belkide güncellemeye ihtiyacı yoktur.Microsoft daha çok sadelikten yana standart kullanıcıya yönelik içerik hazırlıyor.Tabii daha gelişmiş dosya yöneticileri var.Kişinin ihtiyacına göre daha gelişmiş dosya yöneticileri tercih edilebilir.

Aslında geliştirilebilirdi iyi bir başlangıç yapmışlardı.

O saçma ikonu değiştirseler yeter.

Gerçi Windows 10 ile gerek kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 21 Temmuz 2015; 11:16:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen ikon benimde pek hoşuma gitmiyor.Microsoft doğru hamleler yapıyor.Evet biraz yavaş ilerliyor fakat sağlam geliyor, kendileri hakkında yapılan bir çok olumsuz habere rağmen yine de ilerliyor.

WM10 çok harika bir sistem olacağına inanıyorum.
  • İlk başlarda heyecanlanmıştım fakat şu an bize sunulan Windows 10 aslında Windows 8.1 olmalıydı. Microsoft hızlı ve doğru hareket etmeli. Yeni sistem güzel ama beni artık heyecanlandırmıyor belki 8.1'de kalırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 21 Temmuz 2015; 11:25:26 >
  • quote:

İlk başlarda heyecanlanmıştım fakat şu an bize sunulan Windows 10 aslında Windows 8.1 olmalıydı. Microsoft hızlı ve doğru hareket etmeli. Yeni sistem güzel ama beni artık heyecanlandırmıyor belki 8.1'de kalırım.

Windows Phone/Mobile güncellemeleri eskisi kadar heyecanlandırmıyor artık.Malum bu uzun bekleyişler psikolojimi bozuyor.Ne zaman şey olursa o zaman yüklerim.
    Bir çok kişi mağazanın uygulama/oyun eksikliklerinden şikayetçi, evet öyle olması gereken bir çok uygulama/oyun yok.Bu geliştiricilere kalmış bir durum, gerçi Microsoft bu sorunu çözmüş durumda.Artık ufak bir kod değişimi ile android/IOS uygulama ve oyunları kolayca WP/WM port edilebiliyor.Bunu sağlayan araç henüz yayınlanmadı sanırım.

Microsoft'a mağaza konusunda çok kızıyorum.Hadi tamam ortak mağaza yaptın, ufak kod değişikliği ile uygulama/oyun portlamayı sağladın.Mağazanın şu anki durumuna bir bakalım..Mazağa içeriklerini bölge bölge ayırmasına çok kızıyorum gerçekten, TR marketi gerçekten rezalet yani yav uygulama isimlendirmeleri bile o kadar saçma ki facebook 2015 Pro bu ne saçma bir başlık??Böyle uygulama başlığı mı olur?Bazıları uygulamaların yanına HD koyuyor sanki uygulamayı yüksek çözünürlükle kullanacaz.

Bunun dışında alternatif uygulamalarda gerekli.Fakat bir uygulamanın 50 çeşit alternatifi varsa biz bunların içerisinden en iyisini buluncaya dek 50'sinide denemek zorunda mıyız??Yav doğru düzgün uygulama yap 3-5 tane yeterli olur.Android markette isnetilen bir uygulama rahatlıkla bulunabiliyor fakat 10larca alternatifleride bulunabiliyor.Ben istediğim fonksiyonlara sahip uygulamayı bulacam diye 50 tane çeşit denemek zorunda mıyım??Gerek yok mağazada milyon tane uygulamaya....

Kaliteli olsun 3-5 tane olsun yeterli.

• Windows 8.1 hayal kırıklığı oldu benim için. Dosya yöneticisi bile ayrıca indiriliyor ve kullanışsız en basit örnek. Mağaza işi öyle kolay çözülmez bana kalırsa özellikle sosyal ağ uygulamaları yüzünden hesap kapatanlar vardır eminim.

Windows 10 için üzerinde Microsoft yazan cihaz sahipleri sevinsin Nokia yazanlar daha çok dışlanacak.

• quote:

Windows 8.1 hayal kırıklığı oldu benim için. Dosya yöneticisi bile ayrıca indiriliyor ve kullanışsız en basit örnek. Mağaza işi öyle kolay çözülmez bana kalırsa özellikle sosyal ağ uygulamaları yüzünden hesap kapatanlar vardır eminim.

Windows 10 için üzerinde Microsoft yazan cihaz sahipleri sevinsin Nokia yazanlar daha çok dışlanacak.

Bu saatten sonra batarya değişimleri falan filan fiyasko.Cihaz yenilemekten başka çare yok gibi gözüküyor.Nasılsa WM10 güncellemesini alacaz.Bu güncellemeden bir süre sonra karar veririz yola hangi işletim sistemi ile devam edeceğimize.

Kesin olan şu ki Nokia sahipleri olarak WM10'dan sonra güncelleme konusunda avucumuzu yalayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oreXin -- 21 Temmuz 2015; 11:56:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

quote:

Windows 8.1 hayal kırıklığı oldu benim için. Dosya yöneticisi bile ayrıca indiriliyor ve kullanışsız en basit örnek. Mağaza işi öyle kolay çözülmez bana kalırsa özellikle sosyal ağ uygulamaları yüzünden hesap kapatanlar vardır eminim.

Bu saatten sonra batarya değişimleri falan filan fiyasko.Cihaz yenilemekten başka çare yok gibi gözüküyor.Nasılsa WM10 güncellemesini alacaz.Bu güncellemeden bir süre sonra karar veririz yola hangi işletim sistemi ile devam edeceğimize.

Kesin olan şu ki Nokia sahipleri olarak WM10'dan sonra güncelleme konusunda avucumuzu yalayacağız.

+sonsuz.

Windows 10'nu biraz kurcalayalım zaten yeni cihaz şart olacak. Benim seçimim Apple'dan yana olacak gibi ama IOS biraz sıkıcı bir işletim sistemi ayrıca Apple cihazlar biraz pahalı.

Bakarsınız Nokia Android ile döner.

• Nokia'nın kaliteli mühendisleri falan Microsoft'a transer oldular.Şu anda Nokia'ya pek sıcak bakmıyorum açıkçası.
  • Metro Commander Pro

www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/metro-commander-pro/9wzdncrfjb30 0,30 ₺ eski fiyatı 23,25 ₺ (22,95 ₺ tasarruf edin)

12/31/2015
    Metro Commander is available for Windows 10 now.

Metro Commander, dosya ve klasörlerinizi gelişmiş Windows Kullanıcı Arayüzü’nden yönetmenize izin veren bir dosya yöneticisidir.

Kolayca dosyalar ve klasörler oluşturun, önizleme yapın, yeniden adlandırın, kopyalayın, taşıyın, arama yapın ve paylaşın.

Gezinme düğmeleri (geri, ileri, yukarı) sayesinde belgelerinize hızlıca göz atın, küçük görüntü önizlemeleri yapın, resimleriniz, müzik ve video klasörleriniz için ve diğer Favori klasörleriniz kısa yollar atayın.

OneDrive hesabınızdan oturum açarak tüm çevrimiçi dosyalarınızı kolayca yönetin.

Uygulamanın çift bölmeli arayüzü sayesinde dosyaları kolayca kopyalayın, taşıyın, oluşturun, yeniden adlandırın veya silin.

Arşiv dosyalarını açın (RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB...)

Dâhili görüntüleyici ve medya oynatıcı desteği (doc, docx, rtf, jpeg, png, bmp, gif, tiff, MP3, WMA, M4A, AAC, WAV, AC3, avi, 3gp, wmv, mp4, m4v, mov)

Favorilere klasör ekleme ve dosyaları Başlat Ekranına sabitleme
    Dosya ve klasörleri hızlı ve kolay tarama
    Arka planda ses çalma
    Diğer uygulamalarla dosya paylaşım desteği
    Dosya ve klasör arama
    Snapped mod desteği
    Küçük resim önizlemeleri
    Video ve resim önizleme
    Toplu işlemler

Çoklu seçim yapabilme desteği
    Temalar ve arkaplanlar, Bing duvar kağıdı
    OneDrive erişimi
    Dropbox erişimi
    Sistem Panosu ile birlikte çalışma (Windows Explorer'a kopyalama)
    Taşınabilir cihazlar ve flash bellekler için otomatik çalışma
    Kısayol komutları

Windows ve Windows Phone için Metro Commander Pro ücretsiz yapıldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.