Şimdi Ara

Magnetic Power Sporcu Çantası: 28 LT. - Usb Çoklayıcı Hediye - Ücretsiz Kargo : 18,90 TL ( N11 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
3.694
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Magnetic Power Sporcu Çantası: 28 LT. - Usb Çoklayıcı Hediye - Ücretsiz Kargo : 18,90 TL ( N11 )

N11 puanları ve ihtiyacı olan arkadaşlar değerlendirebilir...

http://urun.n11.com/canta-ve-cuzdan/magnetic-power-sporcu-cantasi-28-lt-P87184753

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xEkremx -- 26 Kasım 2015; 9:27:26 >

• Urunun hediyesi de bir acayip fena durmuyor özellikle ücretsiz kargolu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • citiraga kullanıcısına yanıt
    6 Lira kargo - en az böyle bir çoklayıcıyı da 2-3 liraya alsan çanta 10 liraya gelirki, çok uygun...
  • teşekkürler kaptık bir tane
  • Pazar cantasi olarak kullanılabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.6" canta veya kilif bekliyoruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: tarabdi

Pazar cantasi olarak kullanılabilir

valla artık nerede kullanmak istersen sana kalmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

11.6" canta veya kilif bekliyoruz..

uygun fiyatlı ürün temini için arkadaşlarımız çalışma yapmaktadır.
  • Fiyat iyi ama görsele bakınca pazar malı gibi duruyor
  • webmaster-mt kullanıcısına yanıt
    Ürünün Normal satış fiyatı 79 TL . Magnetic power ürünleri özel seri üretimdir. Daha önce farklı model ürünleri alan forumdaşlarımızın yorumları çok olumlu yöndedir. Elinize aldığınızda gerek malzeme kalitesi gerek se kullanım açısından ne kadar iyi olduğunu anlayacaksınız. Görsellik bazen yanıltabiliyor. Öyle ki görselinde çok iyi dediğimiz ürünler elimize aldığımızda berbat bir halde de çıkabiliyor. Şunu özellikle belirteyim bu fiyat bandında bez çantalar var. Bu ürün ise özel seri kumaş üretimdir. Şimdiye kadar sattığımız hiç bir üründe bu kötü, bu fiyat etmez dedittirmedik. O yüzdendir ki hem N11 ve Gitti gidiyorda satıyor, hemde buradaki arkadaşlarımızın beğenisine sunuyoruz :)
  • mantıklı gelmiyor

siz şimdi 79 liraya satılan çantayı 19 liraya satıyor ve kar ediyorsunuz öyle mi?

eğer öyleyse bu çantayı sizin üretmeniz gerekiyor. hiç inanasım gelmedi açıkçası. fiyatta bu kadar fark olması insanı kuşkulandırıyor maalesef. çünkü kar etmeniz için en azından uğraşınızın karşılığını almanız için bu çantayı 12 lira civarına almanız gerekir. dolayısıyla üreten firmanın bu ürünü 6 lira civarına üretmesi gerekir ki bunun ambalajı lojistik bedellerini karşılaması lazım

6 liraya da bahsettiğiniz ürün biraz zor imal edilir
  • Üstteki yazdıklarıma eklemek istediklerim var buradan devam ediyorum "edit" yaparsam yanlış anlaşılma olabilir

ayrıca yanında hediyeniz var ve 1 liraya gelse size o hediye onun da fiyatını dediğim rakamlara göre hesaplamanız lazım

ve son olarak komisyon da veriyorsunuzdur heralde n11 e?

bunları düşünürsek feci rakam çıkıyor ortaya
  • kargoyu hiç söylemiyorum bile :)
    Ticarette bazen herşey istediğiniz gibi gitmiyor ... siz düz mantıkla hareket ediyorsunuz. Evet bu çantadan geriye 10 lira gibi bir rakam kalıyor. Ben bu çantayı 50 TL desem buraya koysam kim bilir neler derdiniz. Ben satış fiyatı 250 TL olan e-kitap okuyucuyu 49 TL ye verdim yine N11 ve gitti gidiyor dan yine ücretsiz kargoyla buradaki arkadaşlar 1 saate aldı. Üstelik eink ekranlı. Herkes tesekkur etti dua etti. Halen soran var.. yine bunun gibi çok urun sattım buradaki arkadaşlara. Ben egerki buradan ederi olmayan bir mali satmış olsam halen burada olabilirmiydim... ekrandan bu çok kotu demek hesap kitaba girişmek kolay tabiki... Ama dediğim gibi bu isler bazen senin benim istediğim gibi olmuyor. Ticaret farklı birşey... Ha bir de dikkat ettiysenettiyse N11 ve gittigidiyor dan satıyorum. Beğenmeyen alır ürünü verir ücretsiz kargoya girer iade kargosunu geri alır parasını...

Dediğim gibi 10 TL lik bir üründen 500 TL lik kalite bekleyemezsin ama bu üründen 50 liralık kaliteyi görürsün. Üzerinde orijinal barkodlu etiket fiyatı mevcut o şekilde gönderiyoruz. Burada aylardır urun sunuyorum çok şükür ki kimseye haksızlık etmedik. Herkes ödediği paranın hakkini sonuna kadar aldı. Almayada devam edecektir...

5 para etmeyen ürünleri profesyonel sütüdyolarda resim çekerek allayıp pullamiyoruz bunuda demiş olayım ;))

• xEkremx kullanıcısına yanıt
    Hocam hakkaten şu kitap okuyucuyu bi daha getirmedin gitti. Çok ayıp ediyorsun :-) getirirsen mutlaka haber ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

Hocam hakkaten şu kitap okuyucuyu bi daha getirmedin gitti. Çok ayıp ediyorsun :-) getirirsen mutlaka haber ver.

BendeBende bekliyorum hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte mesele orda zaten kendi kendinizi ele verdiniz

size 10 lira bırakıyorsa alışınız (kargo - komisyon - hediye bedeli vs düşünce) 5-6 lira birşey olmalı

bende diyorum ki bu imkansız.

ilk mesajınızda yazdığınız daha doğrusu övdüğünüz ürünün size o fiyata gelmesi zor yani kaliteli mal o fiyat etmez. hadi etti diyelim (imkansız) bu üretici hiç kar etmedi anlaşılan.

şöyle bir durum varsa kusuruma bakmayın. malı zamanında almışsınızdır şuan phase-out olarak satıyosunuzdur bilemem o zaman durum farklı birşey diyemem.

demişsiniz ya bana ekran başında hesap kitaba girmek kolay diye. o ekran başından hesaba giren kişi şuan bimeks'te satınalma departmanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

işte mesele orda zaten kendi kendinizi ele verdiniz

size 10 lira bırakıyorsa alışınız (kargo - komisyon - hediye bedeli vs düşünce) 5-6 lira birşey olmalı

bende diyorum ki bu imkansız.

ilk mesajınızda yazdığınız daha doğrusu övdüğünüz ürünün size o fiyata gelmesi zor yani kaliteli mal o fiyat etmez. hadi etti diyelim (imkansız) bu üretici hiç kar etmedi anlaşılan.

şöyle bir durum varsa kusuruma bakmayın. malı zamanında almışsınızdır şuan phase-out olarak satıyosunuzdur bilemem o zaman durum farklı birşey diyemem.

demişsiniz ya bana ekran başında hesap kitaba girmek kolay diye. o ekran başından hesaba giren kişi şuan bimeks'te satınalma departmanında.

Ele verdiğimiz bir şey yok biz olabildiğince şeffafız. Maalesef bimeks'te satın alma departmanında olmanız ticaretin gerçeklerini yeterince benimsemenizi gerektirmez. Kaldıki Bimeks Teknosa gibi büyük ticari markaların satış unsurlarını bizimle bir tutamazsınız. 1000 liralık bir malı televizyonlarda daha ucuz gibi gösterip 1500 liraya satabilirsiniz.

Bir ürünün ederini anlamak için eğerki elektronik ve belli başlı bilinen özellikleri yoksa, onu denemeniz elinize alıp bakmanız ve kullanmanız gerekir. Bizde gerek müşterilerimize gerekse forumdaşlarımıza bunu sürekli ve gerektiğince sağlamış bulunmaktayız. Eğer ki burada bir ürüne hak ettiği değer vermek ve buradaki arkadaşlarımıza fikir vermek istiyorsan; bunu bilmediğin bir ürünü pazar malı gibi göstermek yerine, alıp deneyip o şekilde yönlendirme yapabilir veyahut alıp kullanan arkadaşlarımızdan yardım isteyerek sağlayabilirsin.

Üslubumda herhangi bir kırıcılık olduysa özür dilerim,

Saygılarımla...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.