Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2KS -- 21 Mart 2021; 3:17:20 >

• Tebrikler hak aramak ne kadar gerekli olduğu cok iyi anlatan bir olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2KS kullanıcısına yanıt
    superonline yıllar önce kapandı artık Turkcell'in diye biliyorum.
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    kapanmadıda türkcell kendi bünysine kattı . Türkcell Süperonline oldu .http://www.superonline.net/
    TURKCELL SUPERONLINE nın Hediye Tuzağına Sakın düşmeyin....!

hepsi eğitimli...!hepsi profesyonel....!
    patronlarını aç bırakmazlar.....!
    Garibanın sırtından inmezler.....! bin bir hileli yöntemlerle müşteriyi aldatmada ustadırlar burada zavallı vatandaşın yapabileceği hiçbir şey yok bu vazife DEVLETİN ve YARGININ dır
    zavallı tüketici hakem heyetleri ne yazık ki çok işlev değiller kilitlenmiş bir çoğu haydi ayıkla bu pirincin taşını
    bırak turkcell Superonline verdiğin hediyenin parasını istemeyi( D-SMART vs)
    bırak turkcell Superonline 24 ay taahhüt zorunluluğunu ve milleti sömürmeyi

"Kenar-ı Dicle'de bir kurt aşırsa bir koyunu, Gelir de adl-i İlahi sorar Ömer'den onu"
    TURKCELL SUPEROnline nın Hediye Tuzağına Sakın düşmeyin....!

24 ay taahhütlü 55 TL ye Fiber internet sözleşmesi yaptım,ancak taşınmam sebebiyle geriye kalan 9 aylık süremi fiber olmadığı için yalın internet talebinde bulundum fakat 24 ay yeni taahhüt ile aylık 74 TL ödemem gerekiyormuş,
    -neden bu fark 55 yerine 74 TL
    -neden 24 ay yeni taahhüt zorunluğu
    uyanıklar bana sözde D-SMART hediye etmişlerdi 3 ay kullandıktan sonra iade etmiştim,ancak bu hediyenin bile bedelini 505 TL olarak belirtiyorlar.(iptal etmem durumunda)
    hiç bir tekliflerini kabul etmedim ABONELİK İPTAL FAXI gönderdim
    Devletimin yasaları vatandaşlarını bu işkencelerden korumaya yetmelidir.
    "Kenar-ı Dicle'de bir kurt aşırsa bir koyunu, Gelir de adl-i İlahi sorar Ömer'den onu"
  • helal

• Tüketici hakem heyeti doğru karar vermiş, ama açıklamasını görmeden, detaylarını okumadan bir servisi kullanmak da çok doğru değil.

"Ücretsiz yazıyordu, ben de cep telefonunu da kapsayacağını varsaydım" demek çok da doğru gelmiyor açıkçası
  • Hakkını aramaktan korkmamak lazım. Tebrikler hocam
  • Adam belliki arastirmis fakat bulamamis hocam. Hayatinizin her alaninda herseyin detaylarini arastiriyormusunuzki? Icimin yaglari eridi valla helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkımı yedirmem

TURKCELL SUPEROnline nın Hediye Tuzağına Sakın düşmeyin....!

24 ay taahhütlü 55 TL ye Fiber internet sözleşmesi yaptım,ancak taşınmam sebebiyle geriye kalan 9 aylık süremi fiber olmadığı için yalın internet talebinde bulundum fakat 24 ay yeni taahhüt ile aylık 74 TL ödemem gerekiyormuş,
    -neden bu fark 55 yerine 74 TL
    -neden 24 ay yeni taahhüt zorunluğu
    uyanıklar bana sözde D-SMART hediye etmişlerdi 3 ay kullandıktan sonra iade etmiştim,ancak bu hediyenin bile bedelini 505 TL olarak belirtiyorlar.(iptal etmem durumunda)
    hiç bir tekliflerini kabul etmedim ABONELİK İPTAL FAXI gönderdim
    Devletimin yasaları vatandaşlarını bu işkencelerden korumaya yetmelidir.

Sözleşmeyi okumazsan böyle olur. Ayrıca taahhütnameye imza atarken sen "fiber internet" kullanıcam diye taahhüt etmedin mi? Superonline sana kolaylık sağlıyor, gittiğin yerde ADSL yapalım ceza ödeme diye. Sözleşmede de yazmıyor mu evden taşınırsan Superonline'yi bağlamaz diye.

Demekki neymiş, okumadan imza atmamak lazımmış. Bak uydunete taşınırsan banane diyor cezayı ödeyeceksin diyor. Uydunet abonesiyim. İmza atarken biliyordum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.