Şimdi Ara

bulgaristandan araba alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HAYIRLI AKŞAMLAR ARKDAŞLAR. Bİ KONUDA YARDIMINIZ GEREK. BİZİM Bİ ENİŞTE VAR ONA GÜVENMEDİĞİM İÇİN SİZE SORUYORUM.

BU ENİŞTENİN ARKADAŞI YURT DIŞINDAN BULGARİSTANDAN ARABA GETİRİP 3 BİN LİRA KAR KOYARAK BURADA UCUZ 10-15 BİN LİRA ARASI BMW FALAN SATIYO AMA ŞU ŞEKİLDE. ADAM ALIYO ORDAN ARABAYI BURADA 3 SENE KULLANIYOSUN SONRA ARABAYI İADE EDİYOSUN İŞTE 5 BİN LİRA VERİYOSUN GERİYE ARABA ALIYOSUN FALAN DAHA SONRA TC SİNİ KAYDETTİRDİĞİN KİŞİLER ARACI KULLANIYOR GİBİSİNDEN Bİ ARABA ALMIŞ BİDE ADAM BUNA ARABAYI KULLANSIN DİYE VEKALETNAME GİBİ BİŞEY VERİYOMUŞ ASLINDA GÜZEL BİŞE OPEL ASTRA FALAN 10 BİN LİRA CİVARINDAYMIŞ BİZDE ALAK KULLANAK DEDİK BU İŞİ DETAYLI BİLEN YADA BU GİBİ BİŞE YAPAN ARKADAŞLAR VARMI BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRLERMİ.

KONUYU YANLIŞ YERE AÇTIYSAM AFFOLA :)

• t r de 3 sene yabancı araba konsolos dahi süremez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bu konuda kimsenin bilmedi bazi puf noktalar var ben 7 yildir kulaniyorum ve su zamana kadar bir sikinti cikmadi en sonunda baktim ki problem olmuyor bu arabalari alip satmaya basladim ve su zamana kadar bir sikinti cikmadi guzelde ekmeyini yiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: martin_87

Evet bu konuda kimsenin bilmedi bazi puf noktalar var ben 7 yildir kulaniyorum ve su zamana kadar bir sikinti cikmadi en sonunda baktim ki problem olmuyor bu arabalari alip satmaya basladim ve su zamana kadar bir sikinti cikmadi guzelde ekmeyini yiyorum

püf noktası falan yok, cevirmeye yakalanmamak için caba sarfediyorum desene, muayenesiz araç kullanmak gibi seninki, tek ciddi fark, muayenesiz araç kitlenir , seninki ise elinden alınır ihale ile satılır
  • Yapma ya benimkini niye kimse almıyor gidersin koç alyans bankasına yatirirsin yılık sigortasını yeterli bulgar arabasında muayne olup olmasını hiç kimse anlayamaz birader ben uzun yılardır kullanıyorum kimsenin de bisey yaptı yok aynı zamanda bu iside yapıyorum o yüzden bilmeden bir konu ona buna sormakla olmuyor bu isler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: martin_87

Yapma ya benimkini niye kimse almıyor gidersin koç alyans bankasına yatirirsin yılık sigortasını yeterli bulgar arabasında muayne olup olmasını hiç kimse anlayamaz birader ben uzun yılardır kullanıyorum kimsenin de bisey yaptı yok aynı zamanda bu iside yapıyorum o yüzden bilmeden bir konu ona buna sormakla olmuyor bu isler

Anlat bakalım 7 yıldır nasıl sürüyon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.