Şimdi Ara

Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S4
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Alındığı gün spigen nano slim temperli cam ve spigen naylon arka koruyucu takıldı,spigen slim armor kılıf a takıldı. kılıfsız hiç kullanılmadı.
    Kozmetik olarak 9.8/10 rahat alır. Sadece arka kapak altı şarj girişi yanındaki aşınma var fotolardan görebilirsiniz.

Cihazda kronik pil şişme sorunu vardı. Cihaz boot loop a takildi ve bu yüzden yaklaşık 7 ay önce samsung yetkili servisi adaser adana servisine verildi.

Cihazın anakartı ve pili sıfırı ile değiştirildi.
    Dolayısıla cihaz kutusu üzeri ve kasadaki IMEI ile *#06# den cıkan IMEI farklıdır.

Eski imei ve yeni IMEI yetkili servis değişim kağıdında onaylı olarak yazmakta ve eski IMEI btkdan silinmiştir.

Cihaz sıfır sorunla çalışmaktadır.

Onaylı Kağıtta mevcut olup oda faturayla bir yollanacaktır.

Tüm kutu içeri tamdır.
    Kulaklık hijyen acısından göndermek istemem ama isterseniz onuda yollayabilir.
    Faturası kutusu mevcuttur.

Garantisi Haziran ayında bitmiştir.

Ankaradan elden deneyerek alabilirsiniz.
    Havale sonrası ürünü istediğiniz adrese yollayabilirim. Referanslarım belli.
    Z3 hevesim yüzünden satılıktır, dosta gidecek cihazdır.

Fiyat 680 TL.
    Takas z2 z3 5s ile olur.
     Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teote -- 26 Temmuz 2015; 1:20:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihaza lolipop güncellemesi geldi ve kurulumu yapıldı.
    Şuan 5.0.1 sürümü yüklüdür.

Cihaza hiç root işlemi yapılmamıştır.

• Antutı skorudur.
     Satılık çok temiz S4 i9500 vodafone cihazı +spigen slim armor kılıf ve temperli ekran koruyucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teote -- 2 Ağustos 2015; 13:09:17 >
  • Pm
  • Cevaplandi satisa devam

• Özel mesaj gönderdim.
  • Cevaplandi.

• pm
  • Kapora almadan kimseye cihazı ayırmıyorum. Eski yeni üyesi kalmamış.adam bekletiyor 10kişye satıldı dıyorum. Ses soluk çıkmıyor mesaj atıyorum ben aldım cihaz diyor. İlginç vallaha..

Ankaradan elddn alacaklara fiyatta bir güzellik yapacam.

• satılmıştır. arkadaşa hayırlı uğurlu olsun @garuda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.