Şimdi Ara

(ÇÜLDÜÜ) GENERAL MOBİLE E-TAB 4 ROOT VE FORMAT GÜNCEL 1000/1000 SAĞLAM TABLETİ BOZULANLARADA YERVAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
3.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar general mobile e-tab 4 root atmayı göstericem .. XX:NOT:>>BİlgİSAYAR GEREKİR ŞARJI 15 İN ALTINDA OLMASI GEREKİR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilk olarak tabletin ses + ve power tuşuna basılı tutuyoruz ve android yazısı çıkınca çekiyoruz sonra da bir yazı çıkacak data/format yazısına geleceksiniz ses tuşlarıyla seçiceksiniz ve power tuşu ile açıcaksınız ve yanda 1 tane yazı çıkıyorsa olmamıştır 4 tane olması gerekiyor 5 ve 6 kere yaptım ben ve öle 4 tane yazı çıktı ve sonra robot sistem now yapın ve tabletiniz format oluyor ve açılmadan önce düşük pil uyarısı gelecek ve oradan hemmmmen pil kullanımına basacaksınız basamayanlar hemen basınnn! ve sonra ayarlara girmiş olacaksınız geliştirici seçenekler gözükmüyorsa tablet hakkındaya girin derleme numarasına 6 7 kez basın ve artık siz bir geliştiricisiniz yazısı gelecek ve hala geliştirici seçenekleri yoksa depolamaya girin ve uygulamalara basın ve oradan sadece ayarları seçin birdaha tekrarlıyorum sadede ayarlar yazacak ve ayarları seçtikten sonra verileri sil yapacaksınız ve artık geliştirici seçenekleri çıkacak oradan Usb hata ayıklayıcıyı seçin sahte konumlara izin veri seçin ve usb hata ayıklayıcı uygulamasını cocpit installer i seçin ve sonunda tabletteki işiniz bitmiş olacak şimdide bilgisayardanhttp://mobogenie.en.uptodown.com/down... indirin ve açın sonra tabletininizi açıp usb ile bilgisayarınıza takın ve mobogenie programında tabletinizin içine girmiş olacaksınız ve şimdide mobogenie den my phone den uninstall stock apps a girin orada silmeniz gereken şeyler şunlardır. Mdm mesajlar - İnstaller Rebooter - Ebasso - MPTP - Ota Updater - Kokpit İnstaller - Mptestgps - Policy Dealer Service. ve tabletiniz sanki parayla almışsınız gibi olacak ve her oyun yüklenecek.
    TABLTİ FLn BOzULANLAR BURAYA YAzSIN

• elimde e tab 4 var. dediğiniz gibi format atıp geliştirici seçeneklerinden ilgili yerleri onayladım. fakat tablet ben bunları yapana kadar mdm sayfasını açıyor. her sseferinde bir sseeçeneği aktif edbildim. usb ile pc ye takınca da yine mdm sayfası geliyor ve bu yüzdden mobegenie tableti görmüyor.. mdm sayfasını engellemenin bir yolu varmı ? tablet açıldıktan 5sn sonra mdm sayfası geliyor ve bu yüzden root atamıyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.