Şimdi Ara

Yardım Edin Oyunu Bırakmak Üzereyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arsenali şaha kaldırmak için bir kariyer açmıştım 2. sezonda ligi kazanıp şampiyonlar ligi finaline çıkıyordum.Aynı zamanda foruma kariyer hikayemi yazacaktım onun için hazırlık yaparken bide baktım bugün kariyerim yok, silinmiş.Abimle ortak laptop kullanıyoruz ve her kafası kızdığında bana sinirlendiğinde oyunlarımı silerdi eskiden.Uzun süredir yapmazdı bunu dün yine yapmış.Elim ayağım titriyor beyler lütfen bana bir taktik verin.
    not: bayramdan sonra bilgisayar toplatacağım zaten ortak laptoptan kurtuluyorum ama bu kariyerim benim için çok özeldi

• Sistem geri yüklemeye bakın hocam abinizin silmeden önceki en yakın tarihe geri alabiliyorsanız alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun kayitli olan dosylari silinmemistir belki bir bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calderon7

Sistem geri yüklemeye bakın hocam abinizin silmeden önceki en yakın tarihe geri alabiliyorsanız alın

Hocam o sistem geri yükleme yalnızca yüklü programlar için zamanında az denemedim.Recuva oyunun v2 dosyasını bulabildi kurtardım ama oyuna girdiğimde kayıtlı oyun bulunamadı hatasıyla karşılaştım tahmin ettiğim gibi
  • Easy Recovery adlı programın ilaçlısını bulup, bi' tarama yapın derim. Faydalı olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.