Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti - Playstation 1 Efsaneleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
3.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playstation 1'de aklımızı başımızdan alan oyunlar hangileriydi? Tenchu 2, Syphon Filter, Final Fantasy 7 ve Tomb Raider 2 gibi oyunlar listemizde bulunuyor. Nostalji zamanı.

• Programı Ersin abi veya Talha abinin sunması bana göre daha iyi olur.
  • Tunahan abi bu programda olsaydı kesin Jackie Chen Stunt Master'ı anlatırdı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadpool1239

Tunahan abi bu programda olsaydı kesin Jackie Chen Stunt Master'ı anlatırdı :)
    WE ve Driver serisi efsaneydi
  • Gökhan Allah aşkına şu "falan" sözünü azalt yahu çok kulak tırmalıyorsun.
  • Su an playstation 1 olsa sıkılmadan oynayacagım tek oyun jackie chan dir gerisi benım gözümde yalan dolan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalzagg

Su an playstation 1 olsa sıkılmadan oynayacagım tek oyun jackie chan dir gerisi benım gözümde yalan dolan
    syphon filter
    die hard trilogy 2
    xena:warriror princess
    Test driver 6
    Nuclear Strike
    Medal of Honor Underground
    Resedent evil 2
    Resedent evil 3
    Driver 1
    Driver 2
    Fifa 2000
  • ps1'de zevkle oynadığım bi oyun ara sıra aklıma takılıyordu "lan bunun ismi neydi, otelin karşısında sniper kullanıyorduk sonrasında karanlık bir ormana gidiyorsun falan muazzamdı." Talha ve Alkan ağabey çok teşekkür ettim Syphon Filter şu oyunu hatırlattığınız için. :D
  • Benim en çok oynadığım oyunlar street fighter alpha 3 max (cd de çizik vardı sanırım gen karakteri karşıma çıkınca oyun donuyordu her maçta dua ediyordum gen çıkmasın diye karşıma)dino crisis,winidepoo oyunu vardı tigermiydi adı neydi bide namconun bi yarış oyunu vardı adını hatırlamıyorum o birsürü oyun vardıda bunları hatırlıyorum zaten sonradan oyun cdlerinin üstüne tükenmez kalemle isimlerini yazmıştım sonra hiçbir oyun açılmamıştı birdaha :D
  • Hala bence oyun piyasasına çıkan en iyi oyun konsolu PS1'dir arkadaş. Oradaki oyun kütüphanesi, diğer hiçbir konsol oyunlarında yok. Fear Effect, Parasite Eve, Gran Turismo 2, ve programda saydığınız tüm oyunların ''oyun'' olduğu dönemleri özlüyorum! :(
  • Ben ps1'de silverster tweety, pembe panter filan oynuyordum, çok zevkliydi.
  • Crash Bandicoot
    Crash Team Racing
    Syphon Filter
    Driver 1
    Spec Ops Stealth Patrol
    Quake 2
    Medal of Honor
    Winning Eleven
    Tekken 3
    Test Driver 6
    Fighting Force
    Gran Turismo 2

Özellikle bu oyunlar benim için efsanedir. Ps1 de bunlarla binlerce saatimi geçirdim, diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila the Great -- 19 Temmuz 2015; 15:58:10 >
  • Metal Gear Solid'i PS1'de oynama fırsatı bulamamıştım. Spoiler olmaz dediniz ama ben az kalsın yiyordum :D Neyse MGS kısmını atladım son anda. Bu arada Mortal Kombat 3-4'ten bahseden yok. Biliyorum ilk başta jetonlu atariye çıkmıştı ama biz PS1'de gece gündüz oynardık. Bunun haricinde sayabileceğim. Twisted Metal, Crash Bandicoot, Resident Evil, Gekido diye uzar gider. Bir de pek fazla bilinmeyen C-12 Final Resistance diye de bir oyun vardı. Syphon Filter tarzı bir şeydi. O oyun da benim için efsanedir.
  • En sevdiğim 6 PS1 oyunu:

1) CTR (Crash Team Racing)
    2) Ape Escape
    3) Wining Eleven Serisi
    4) Crash Bandicoot Serisi
    5) Syphon Filter 3
    6) Driver 2

Hele ki CTR'nin hikaye modunu 5 kere bitirmişimdir. Ayrıca arkadaşlarla turnuvalar yapardık. En yakın arkadaşımla da, hangi yarış pistinde ne kadar derece yaptığımız hakkında bir defter bile tutuyorduk :)

Ape Escape'in yeri ise bambaşkaydı. İnanır mısınız, geçen sene yeniden oyunu bitirdim. Sonrada kalan tüm maymunları yakalamaya karar verdim. Yakaladım baktım ki bir bölüm daha açıldı. Meğersem oyun tüm maymunları yakaladıktan sonra yeni bölümü açıp, Specter'i temelli yenip, yakalayıp, şapkasını çıkarınca bitiyormuş. Anlayacağınız, çocukkken 3 kere bitirdiğimi sandığım oyunu ancak geçen sene bitirmiş oldum :)
  • beyler talha yine bol bol söz kesiyor mu? ona göre izleyelim
  • ilk 5
    resident evil 2-3
    crash bandicoot 1-2-3 ve CTR
    winning eleven
    silent hill
    tekken 2-3

ikinnci 5
    metal slug
    dino crisis 1-2
    twisted metal 2
    need for speed 3
    metal gear solid
  • ya bu eski oyundayız serileri ne güzeldi be dayz bide age of 2 çok keyifliydi izlemesi şimdi alamıyom o tadı bu twicth falan bozdu beni.şöyle güzel montajlı oyundayız çekin gökhan abinin el atması lazım dont starwe together yada modular combat çekseniz harika olur bence
  • gökhanı çok seiyorum daha fazla konuşsun
  • hep oynamak isteyip de hic oynayamadiginiz oyunlar diye oyun muhabbeti ceker misiniz?
  • harika bir söyleşiydi. teşekkürler...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.