Şimdi Ara

DriverEasy ücretsiz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
9
Favori
4.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İndirme Linki :http://cdn.drivereasy.com/DriverEasy_Setup.exe

Kayıt Linki :http://www.ie-projects.net/drivereasy/register/

Vorname - Adınız
    Nachname - Soyadınız
    E-Mail - Mail adresiniz
    Zahlen eingeben - Verilen numaralar

Ich habe die Datenschutzbestimmungen gelesen - Seçeneğini işaretliyoruz

30sn içinde mail geliyor, gelen maildeki linke tıklıyorsunuz, doğrulama maili geliyor (kod ile birlikte)
    Gönderilen koduhttps://www.drivereasy.com/de/pcgo/ adresinde en üste (Vorteil-Code) ve email adresmizi alta 2 kez tekrar yazıyoruz.
    Code anfordern yazısına tıklıyoruz ve lisans anahtarı mail adresinize yollanıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Teşekkürler daha güncel driverları bulabiliyor bu program, bir öncekinin adını hatırlamıyorum ancak onunla indirdiklerimden sonra bilgisayar formatlık hale gelmişti, umarım bunda olmaz.
  • Eyvallah. Lazım olur
  • teşekkürler
  • Bu konuda driver identifier ı öneririm google hesabıyla giriş yapıp ücretsiz tüm sürücüleri hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz en kapsamlı sürücü veritabanına sahip program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 19 Temmuz 2015; 9:40:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bu konuda driver identifier ı öneririm google hesabıyla ücretsiz giriş yapıp tüm sürücüleri hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz en kapsamlı sürücü veritabanına sahip program

Eyvallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Driver Easy gerçekten başarılı bir program webcam driver'ımı bulamıyordum hemen bulup kurmayı başardı.
    Görüntüde sıkıntı yok. Şifre geldiğin'de maile girmeyi denedim ama kabul etmiyor.
  • tek tek indirsek daha sağlam olmazmı driverları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

tek tek indirsek daha sağlam olmazmı driverları

üreticinin websitesinden modele göre indirmek daha güvenli tabiki.
  • bulunsun
  • Slimdrivers sahane bir programdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de format attığımdan beri kamera çalışmıyor. Arkadaşın verdiği programla tarattım bakalım olacak mı. Bir sürü şey buldum, tümünü indir dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bu konuda driver identifier ı öneririm google hesabıyla giriş yapıp ücretsiz tüm sürücüleri hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz en kapsamlı sürücü veritabanına sahip program

Hocam bende bir çok güncelleme buldu misal intel işlemci driver ı diyor ama bir çok üreticinin sitesinde driverlar buluyor hp samsung vs gibi. bunlardan hangilerini seçmek lazım?
  • Byler key hemen geliyor 1 dk ble surmedi üye oldm snra mail adresme mail geldi tikladim sonra key geldi mail olarak

• iObit'in Drive Booster programı güzeldir. İnternetten kolaylıkla geçerli pro lisans keylerini bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 19 Temmuz 2015; 16:10:42 >
  • @XanthiN evet iobit de başarılı bir programdır. Genel anlamda birçok başarılı yazılımı var. Driver Easy yaklaşık 6-7 senedir var, databaselerine güvendiğim için paylaştım.

@cohannan malesef driver identifier donanım odaklı bir yazılım. Donanımın ürün koduna göre çalışıyor, bu sebeple onlarca farklı sonuç çıkarabiliyor. Hangisi benim sürücüm, uygun mu değil mi ona karar vermek güç.

@Extinet_DeviL iki adet şifre geliyor, ilki mail adresini doğrulamak adına o gelen şifre ile gelen linkten tekrar giriş yapıyorsunuz sonrasında lisans anahtarı geliyor. İlk gelen şifre 12 veya 16 karakterlik kısa bir şifre. Lisans anahtarı 25 karakter.
  • Extinet_DeviL kullanıcısına yanıt
    Rehberi güncelledim birdaha deneyin lütfen.

30sn içinde mail geliyor, gelen maildeki linke tıklıyorsunuz, doğrulama maili geliyor (kod ile birlikte)
    Gönderilen koduhttps://www.drivereasy.com/de/pcgo/ adresinde en üste (Vorteil-Code) ve email adresmizi alta 2 kez tekrar yazıyoruz.
    Code anfordern yazısına tıklıyoruz ve lisans anahtarı mail adresinize yollanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

Rehberi güncelledim birdaha deneyin lütfen.

teşekürler dostum indirilenleri nereye kaydediyor acaba
  • sadece sizin donaniminiza göre sürücüler çıkarıyor ve en günceli en üstte.Piyasada işini en doğru yapan program

• selmand kullanıcısına yanıt
    Hiç farketmez hepsi aynı sürücüyü kullanır en günceli indirmeniz yeterli yalnız benim tavsiyem intel driverları için Microsoft un resmi sürücü tarama yazılımını kullanmanız

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.