Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S2 [Ana Konu - TANITILDI!] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
297
Cevap
10
Favori
22.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JjoLe

Merhabalar. Tablet alacağım. Kullanırkenki asıl fikir film, dizi izlemek mümkünse samsung televizyona bağlayabilmek, internette gezinmek. Pek oyun performansını önemsemiyorum açıkçası. S2 ve S arasındayım. S2nin 4:3 ekranı kafamı kurcalıyor. Ne yapmalıyım? Samsungta ısrarcı değilim önerilere açığım. Teşekkürler.

Bende aynı sebeplerden tablet arıyordum 1 hafta önce. bi tanıdık tabs satıyordu yarı fiyatına aldım hemde sıfır ayarında.
    film izlerken çok iyi, şarjıda çok uzun gidiyor. ekran parlaklığını %25te kullanıyorum. ekran çok aşırı parlak gözüm ağrıyo %35ten sonrasında
    güç tasarrufu hep açık zatEn oyun oynamadığım için hiçbir etkisi yok kulanıma vs.

tab s2de aynı bu şekildedir. sen git teknosa,gold gibi yerlerde dene. boyut olarak hangisini beğenirsen onu al. ben yan kullanımistiyordum. bu olmasa tab4 10.1 alıcaktım. onunda şarj süresi çok uzun.

hangisini alırsan al, ilk iş ayarlardan gereksiz çalışan uygulamaları devre dışı bırak. ram kullanımı 1.8gbtan 1.3gba düştü rootsuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 8inclik modeli için stantlı dönebilen kılıflardan kullanan var mı?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/samsung-galaxy-tab-s2-t710-kilif-8-0-360-kilif-200172151#product-information
    Şu ürün alınır mı? Orijinal kılıfında dik kullanım yok o yüzden onu alamıyorum. Başka tavsiyelerinizi de açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLastEngineer -- 16 Şubat 2016; 13:05:09 >
  • http://urun.n11.com/klavye-ve-aksesuarlari/samsung-galaxy-tab-s2-97-standli-klavyeli-tablet-kilifi-P80911486

selam arkadaşlar...

ben bu ürünü 10-15 gün önce n11 den aldım.. aldım ama bir yanlışlık oldu. almak istedğim ürün bu değildi.
    neyse ürün geldi. hemen mağazayı arayıp durumu izah ettim.. cayma hakkı olarak kabul ettiler. ben de olduğu gibi geri yolladım.

ellerine ulaşınca beni arayıp : kutu açılmış , kutusunda yırtıklar ve deforme vs var gibi nedenlerden dolayı alamayacaklarını söyleyip tekrar bana yolladılar. haliyle para iadesi de olmadı.
    oysa ki ben ürünü hiç açmadan sıfır deformasyon ile yollamıştım.. nasıl nerde oldu bilmiyorum.. (belki de bir oyuna kurban gittim:(:( )

neyse soru işaretiniz kalmasın diye biraz uzun yazdım mevzuyu..

şimdi benim tabletim yok.. (var da bu kılıf ve klavye ile uyumlu değil.) yani ben bu ürünü kullanamıyorum. çevremde de aynı tableti olan da yok.iade de olmuyor. o yüzden ben bunu satmayı düşünüyorum.250 ye aldım.ankara dan geldi faturası da mevcut. açtım baktım 2. kez gelince gayet de güzel bir şey. sizler zaten bilirsiniz. klayve + kılıf.

açıkçası bir şekilde elimden çıkarmam lazım. kullanamıyorum ki.sahibinden ve letgo ya da ilan vermeyi düşünüyorum. ama ilk aklıma kullananlar forumu geldi :)

düşünen ilgilenen olursa mesaj atabilir. fotoğraf isterseniz de belirtin. atayım..

durum bu arkadaşlar.. (tabi ki 250 ye vermeyeceğim..) teşekkürler..

• Ürün satıldı arkadaşlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.7 inc Tab s2 almayi dusunuyorum. Lakin batarya degeri az gibi geliyor sayisal veriye bakinca. Kullandigim note 2 telefonumda 3100 mA batarya var ve 4.5-5 saat civari ekran suresi aliyorum. 9.7 inc ekranda 5800 mA cok yetersiz degil mi?

• Arkadaşlar ben iPad mini 4 ile tab s2'nin arasında kaldım ve sanırım tab s2 alcam. Güncelleme konusunda çok şey okudum alıp almayacağına dair. Son durum nedir acaba?
  • sormak istediğim önemli ir soru daha var. SM-P602 kullanıcısıyım ve "Ülkeye özel dağıtım" (P602 diğer modeller olan ve Avrupa ve Amerika'ya dağıtımı yapılan P600 ve P601 donanımı ile hemen hemen aynı donanıma sahip olmasına rağmen sadece Türkiye'ye dağıtılmakta ve Samsung TR'ın tembelliği nedeniyle diğer akranları tüm dünyada güncellemelerine kavuşurken bu ürün güncelleme alamamakta) denen bir saçmalık neticesinde güncellemeleri anca bir birvbuçuk asır sonra alabiliyoruz.

bu tablet global bir dağıtım mıdır yoksa bu da Türkiye'ye özel ürün kodu mu içeriyor ?
  • Merhaba
    TAB S2 4G veya 4.5G yi destekliyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbrk

sormak istediğim önemli ir soru daha var. SM-P602 kullanıcısıyım ve "Ülkeye özel dağıtım" (P602 diğer modeller olan ve Avrupa ve Amerika'ya dağıtımı yapılan P600 ve P601 donanımı ile hemen hemen aynı donanıma sahip olmasına rağmen sadece Türkiye'ye dağıtılmakta ve Samsung TR'ın tembelliği nedeniyle diğer akranları tüm dünyada güncellemelerine kavuşurken bu ürün güncelleme alamamakta) denen bir saçmalık neticesinde güncellemeleri anca bir birvbuçuk asır sonra alabiliyoruz.

bu tablet global bir dağıtım mıdır yoksa bu da Türkiye'ye özel ürün kodu mu içeriyor ?

Ürün kodu benim kullandığım 8 inç için T710. Yani global model geçen kanada romu yükleyip geri döndüm.

• 3-4 gün önce gelen güncellemeyle beraber cihazın şarjı acayip yavaş dolmaya başladı , benden başka bu durumu yaşayan var mı?

• Cok ilginc tablete ilgi yok nerdeyse,
    Tablet cok iyi, alisveris site ve puanlarida yuksek, ipad mini 2'yi birak 4'u bile tokatliyor bazi konularda, incelik ve agirlik bakimindan rakipsiz sd kart desteg var minimum 32 gb kapaitesi ve fiyati resmi garantili 900 alinabiliyor, ipad mini 2 yi satip almayq karar verdim mini 4 den vazgecip bugunki magaza da edindigim deneyimden sonra

• bende teknosada bugu nrast gele gordum

cok his gorunuyor 4g kisi 1400 civari

indirmlerle vs 1000 tl yakalanirsa alinir

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Sim kartlı modeller destekler Hocam

• volkie kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz gayet güzel ve stabil, alanlar pek foruma uğrama gereği hissetmiyordur benim gibi 😆😆😆

• 3-4 defa basima geldi wireless kopuyor ucak moduna alip cikarinca duzeliyor. Yoksa aga baglanmiyor. S2 8 inclik modeli kullaniyorum. Boyle birseyi yasayan oldu mu?

• 9.7 inclik modelin batarya suresi nasil, kac saat ekran suresi aliyorsunuz?
    Tab s2 9.7 inc almayi dusunuyorum ama sayisal veri olarak 5800 mah pil bu ekrana gore yetersiz kalir gibi geliyor.

• Arkadaşlar 8inc lik modelini kullanıyorum. Ekranda 1 tane yeşil nokta oluştu 2 ay sonra aldıktan. Ölü piksel olduğunu düşünüp garantiye götürecektim ki 1 saat sürmedi düzeldi. Nedenini anlamadım. Bu durumu yaşayan oldu mu?

• Hangi modelini tavsiye edersiniz. ? 8 lik mi 9.7 mi

• Bende anneme doğumgünü hediyesi olarak almak istiyorum. Kullandığı galaxy tab 3'ten kurtulsun kadıncağız. Merak ettiğim annemin oynadığı bir sürü oyun var. Candy crush ve türevi oyunlar, farmville vs çok oynuyor. Bunları aktarabilirmiyiz kayıtları kaybolmadan. Daha önce android tablet kullanmadım hiç, bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar yaklaşık olarak 6 aydır 8inc olan modeli kullanıyorum.
    Ekran süresi 5 saat altına hiç düşmedim!
    Bekleme süresi olarakda en uzun aldığım süre 5,5-6 gün civarında 😆
    Yani cihazı kullanmadığınız dönemde hemen hemen hiç pil yemiyor. .
    Tablet olduğu için normalden çok uygulama yüklü cihazda 240 civarı. .
    Almak isteyenler için hem sosyal hem iş kullanımına uygun cihaz.
    Ekran kalitesi olarak, bana göre muazzam..
    Dergi, kitap, haber vs. okumak için de birebir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byone -- 9 Nisan 2016; 0:35:05 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.