Şimdi Ara

Reeder A8 iW Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende bu tabletten var. İnternet sürekli kesiliyor. Wifi simgesi turuncu oluyor 2-3 dk beyaz hala geçmesini bekliyorum. Aynı sorunu yaşayanlar var mı çözümü var mı ?

• Malesef kronik seviyesine ulaşan bir durum. 4 a8iw kullandım ve hepsinde bu sorun malesef var ve sorun Kesinlikle donanımsal. Cihazın Çindeki orjinal halinin romunu a8iwya attım bir tık daha iyi oluyor ancak yine de wifi sorunlu malesef. Servise vereceğim ben de kısa süre içinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GodisCoking kullanıcısına yanıt
    Hmm. Ben de servise yollayacam bu gidişle. Ama 1 ayda falan zor döner heralde 1 ay tabletsiz geçirmeyi göze alamıyorum.

Ayriyetten Chromede falan , sorunlar oluyor sanki . Uygulamadan atıyor bazen durduk yere. Şöyle ilginç bir sorun da var. Arka planda spotifyde müzik dinliyorken chrome girince . 1-2 dk sonra spotifyde müzik duruyor. Çok spesifik bi sorun ama . Aleti tasarlayanlar en ince detaylarına kadar kullanıcılarımızın sinirlerini nasıl bozarız diye düşünmüşler galiba
  • terane94 T kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamen katılıyorum. İstanbula gittiğimde ben de servise vereceğim.Bazen öyle sinir bozuyorki ortadan ikiye ayırasım geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reeder servies tablet yolladım, sıfır tablet, 5dk bile kullanmadım. Ekranında ölü piksel vardı, aynısı geri gönderdiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.