Şimdi Ara

Sandisk CruzerBlade 128GB Usb Bellek 99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • içine bir de kısayol virüsü girdi mi tmm
  • 128 Gb lık bir boyut Usb 2.0 ile çekilmez olur ama fiyat güzel.
  • Usb 2.0 bunu doldurmaya ömür yetmez. Bu tarz cihazlar küçük dosya transferlerinde kabul edilebilir olsa da bu boyutta bir bellek için mantıksız. Hızı 3-5 mb/sn arası değişir ürün başlığında 2.0 açıklamada 3.0 yazsa da SDCZ50-128G-B35 için amazon yorumunda Usb 2.0 olduğu belirtilmiş kullanıcı tarafından. Yani fiyat uygun görünse de alınmaz.
  • usb 2 mi 3 mü belli değil. Bu na 128gb tı kaç saatte atarsınız onu düşünün.

http://assets.kliksa.com/htmlinclude/ProductDescriptionImages/usbbellek/SDCZ50/1.PNG

Bu resme inanmıyorum sandisk .:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekaydirma -- 19 Temmuz 2015; 2:09:56 >
  • 128gb veri buna emanet edilmez bence.
  • vay be bunun 128GB olanı mı varmış, bende 16gb olanı var kullanıyorum fena değil ama birkere doldurup unutmak lazım.
  • USB 2.0 olmasını geçtim, Blade modeli. Hani düşmanınız vardır, ne kötülük etsem diye düşünürsünüz ya; gidin bunu eline verin, binlerce fotoğraf ve MP3'ü içine atmasını söyleyin. Montla s.çsa daha iyidir.
  • 8gb vardı çok dandik bir plastik bide 2.0 ise

kimsenin alıcağını sanmıyorum.. adam akıllı demir veya daha kaliteli bir plastik olsa olabilirdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

içine bir de kısayol virüsü girdi mi tmm

Hocam o virüsten kurtuluş yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berbat bir flash bellek. yazma hızı 4-5 mb olması lazım. 8 gb olanı bile çekilecek çile değilken 128i düşünemiyorum ayrıca giriş kısmı bile plastik çok kolay kırılıyor.
  • Çöp.
    Olduda bir full hd film atayım deseniz belki 1 saat belki daha fazla sürecek çekilcek şey değil buna 100 tl verilmez 50 de verilmez
    Buna para verilmez benden söylemesi

• giriş kısmı plastik olması dezavantaj.. bende 16gb olanı var. plastik giriş kısmı hemen kırıldı. çalışıyor şimdilik ama ömrü uzun değil
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    içinde kaybetmeyi göze alamayacağınız dosyalar varsa kendi bilgisayarınızdan başka bilgisayarda kullanmayın. farklı farklı virüsler var. bazı virüsler belleği formatlamadan temizlenmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

quote:

antivirüsle taratın sonra flash belleğe girip kısayolu silin. winrardan flash belleğe girin gizli klasöre bir isim verin. Sonra aşağıdakileri yapın düzelir. ama biraz zaman alır. Bir hafta önce 5-6 kişinin flashında vardı bu virüs. böyle kurtardım. yoksa dosyaları taşı kopyala felan çok uzun oluyor.

Komut satırından (çalıştır \ cmd.exe ) önce usb belleğin ana dizinine geçerek aşağıdaki komutu vermekle dosyalar eski durumlarına getirmek mümküm
    Örneğin usb belleğin sürücü harfi F olsun

başlat \ çalıştır\ cmd exe veya Donatılar - Komut İstemi ne girelim

F: (enter)

attrib -h -s -a -r /d /s (enter)

• 128 gb bellek yapmışsın, gidip kasa kalitesi en kötü olan modeline yapmışsın. insan şunu bir metal yapalım falan der.
  • Bu flası alıpda quick demeden format diyenin vayy haline..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

quote:

hocam en sonunda format atıcam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.