Şimdi Ara

Canlı yayında Asus Strix R9 380 2GB ekran kartını deneyeceğiz saat 21:30'da kaçırmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut Çevik ile Canlı Oyun'un bugünkü konuğu ASUS Strix R9 380 2GB ekran kartı. Kartın potansiyeli nedir? Oyunlarda kaç dereceye kadar ısınıyor? Hangi oyun hangi ayarlarda kaç FPS veriyor görmek istiyorsanız canlı yayınımıza bekliyoruz.

Canlı yayına sorularınızla katılmak için Twitch kanalımızı ziyaret edin: http://www.twitch.tv/bsc_ekstra

• Aslında birde 4gb modeli olsa ve aynı özelliklere başka sahip sistem kullanılsa. Belleğin yarattığı farkı göstermesi açısından iyi olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. En azından bu program olmasa da başka programlarda misal bir 4 GB bellekli GTX960 ve bir 2 GB bellekli GTX960'in benzer sistemlerdeki farkını görmek isterdim. Yada buna benzer farklı kartların.
  • Test sistemindeki pahalı işlemcilerle değil de i5 4460, fx8320 gibi o ekran kartını alacakların bütçesine hitap eden işlemcilerle deneseniz bence daha anlamlı olurdu
  • R9 280'in isim değiştirilmiş hali diyebiliriz, performans aynı.
    2 GB olması kısıtlayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: zumber4428

R9 280'in isim değiştirilmiş hali diyebiliriz, performans aynı.
    2 GB olması kısıtlayacak.

R9 280'in isim değiştirmiş hali değil R9 285'in isim değiştirmiş hali. Daha doğrusu Tonga gpu'sunu Antigua Pro olarak yeniden adlandırdılar.
  • 4 gbye paranız yetmedi sanırım.

:-)

2 gb alternatifi kart çok aslında 4 gb deneseydiniz daha akıllıca olurdu.

380, 390 ve 970 bunları incelemek lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil bios olmaz 2. Bir bios var onu restle

• 2. BİOS da resetlenmesi lazım

• mesut abi bana desen ,,, al sana bedava bu karti verim desen alirsan namertim , amd iggggggggghgggggggg

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

4 gbye paranız yetmedi sanırım.

:-)

2 gb alternatifi kart çok aslında 4 gb deneseydiniz daha akıllıca olurdu.

380, 390 ve 970 bunları incelemek lazim.

4günlük msi r9 390 kullanıcısıyım memnunum. gerçi biraz darboğaz yaşıyorum ama benim sistemimden kaynaklı.
  • Ulan GTA V'te orjinal ezan sesi eklenmiş gibi oldu :)

• Mortingen oldu yayın

• Ne zaman devam edecek bilgisi olan var mı?
  • oyunlarla aram yok, ancak güzel bir yayın olmuş vakit geçirmek için izledim..
    ekleme: yayın sonu çok duygusalmış, :) geçmiş olsun Mesut Çevik, umarım halletmişsindir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fz18 -- 20 Temmuz 2015; 13:10:33 >
  • reis oyun açıldı aşada geberiyor . :)
    tıklaman gerek oyun ikonuna.

• ekrandaki fps leri ve sıcaklıkları gösteren programın adı nedir bilen varmı.

• Abi fx6300 gtx760 ve 8 gb ramim var tera online oynayamıyorum.O yüzden senden ricam böyle 2-3 sağlam mmorpg bulup savaş alanında test etmen.Benim pc terada kasıyor ama onun haricinde çoğu oyunu orta ayarlarda oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 22 Temmuz 2015; 1:57:25 >
  • Up.takipp

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.