Şimdi Ara

1399 TL(139 TL bipara) Samsung 28' U28D590D 1ms 4K Ultra HD LED Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1399 TL(139 bipara) Samsung 28" U28D590D 1ms 4K Ultra HD LED Monitör

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?&uid=146135

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 18 Temmuz 2015; 4:31:17 >

• 139 olsa sıcak olurduu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız bu monütör TV değil , yani bu fiyata iyi gibi geldi.. Panel görüntüsü kaliteliyse alınabilir gibi geliyor. Yeni oyunların bu çözünürlükte destekleri olacağından çözünürlük bakımından da güzel. Tepki süresi de Oyun monütörlerini aratmıyor. Renk gerçekliği kötü değilse ve ghosting falan yoksa havada kapın.
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    Bu monitörlerden üç tanesi ile 12k çözünürlükte oyun performansı

• Ultra hd ler çok pahalı şuan biraz bekleyin full hd fiyatına alıcaksınız ileride

Hele şu hologramlı ekranlar çıksın bunu 250 TL ye bile alabilirsiniz

Şuan piyasaya sunulan teknolojik aletler 20 sene öncesinin ürünü.
  • Teknolojinin beklemesi olmaz. Her zaman derim. Onu bekle bunu bekle yok v1 çıktı v2 yakında. Onu alma bunu al. Nereye kadar.insan zevklerini erteleyemez. Bunu bilen kapitalist düzen insana fırsatları her zaman kaşıkla sunar.

• Ürün fena gözükmüyor, biraz inceledim, bende bu aralar monitör arayışındayım,
    Ayrıntılı inceleme videosuna buradan ulaşabilirsiniz.
  • ucuz alternatif olarak Asus mx279h ye bakilabilir
    en ucuzu bu linkte

http://www.hanedanmarket.com/27-asus-mx279h-5ms-hdmi-dvi-mm-ips-led.html

• quote:

Orijinalden alıntı: hosjackal

ucuz alternatif olarak Asus mx279h ye bakilabilir
    en ucuzu bu linkte

http://www.hanedanmarket.com/27-asus-mx279h-5ms-hdmi-dvi-mm-ips-led.html

Aynı fiyata bile olsa ve önerdiğiniz full hd değil de ultra hd olsa tamam da bu nedir? Elma almak isteyene muşmula önermek olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylastigin monutorun fiyati 500 lira civarinda olursa ancak samsungun bu monutoru ile kiyaslanabilir.

• hosjackal kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hizlial hepsiburada vs dururken 500 liralık full hd monitörü 1000 liraya hanedan marketten almak istiyordum tam da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 22 Temmuz 2015; 8:17:46 >
  • Bene geçen gün lg aldım bugün yarın ulaşır. tamamen farklı yapıda ama yeni vergiler öncesi alacağınız varsa alın bence. Bu arada aldığımda 109 bipara vardı ama bitmiş sanırım.
    http://www.bimeks.com.tr/urun/147109/lg-29um65-p-29-genis-ekran-led-monitor-ultra-wide-ips-.aspx

http://forum.donanimhaber.com/m_108059742/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 22 Temmuz 2015; 9:00:55 >

• elindeki teknolojiyi en uc noktasina kadar kullanacaksin (bozulanakadar) busektör kene gibi emdikce emiyor kanimizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunnkaar -- 22 Temmuz 2015; 9:07:17 >
  • Bu monitörü kullanıp geri iade eden arkadaşlar var forumda, monitör kısmında konusu mevcut, sağlam bir ekran kartı olmadan bu monitörü beslemek zor gibi görünüyor.Alacak arkadaşların forumu araştırmalarını tavsiye ederim.
  • 4k çözünürlük 16 milyon renk max 60hz 27"
    onun yerine oyun için alacaklara tavsiyem 1000 liraya hepsiburada'da aoc gaming monitöre bakmalardır.
    onunda özellikleri 1080p 16 milyon renk max 144hz 24"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 22 Temmuz 2015; 9:41:25 >
  • Bu kadar para verdikten sonra g sync destekleyen almak daha mantıklı değil mi

• Input lag sorunu varmis monutorde fps tarzi oyun oynayanlar uzak dursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    4k lar fullhd lerin fiyatina 6 ay gibi kisasurede dusecek gorunuyor.

• ınput lag dan zıyade ekran kartı yeterzı gelıyor bu monıtore. Su an kullaniyorum, benden once 3 kisi kullanip ofleye pofleye bir sonrakine devretti. sonunda kimse kullanmayinca ben de log akisini izlemek icin kullanmak icin kendi bilgisayarima bagladim. Sorun su ki; bu boyutlarda bir monitore 2k cozunurluk daha uygun. eski yazilimlar sorunlu, metro arayuz neyse de yazi duzenleme, e-posta, tarayici yazilimlari sorunlu. menuler farkli, icerik farkli gorunuyor. pencerelerden birisinde yazilar cok buyuk , otekinde cok kucuk kaliyor. arabirim ayarlarini kurcaliyor, kabul edilebilir bir ayar yapiyorsunuz, hoop, oturumu kapatip tekrar acinca ayarlar alakasiz birseye donusuyor. Kullananlarin hepsi is mi yapicam, bunu mu ayarlicam diye geri verdi.

ps: panel sanirim tn idi, net bilgisi olan paylassin. Bu arada ben neredeyse 1 yil once 1500 e aldim, nereye 6 aya fhd fiyatlarina dusuyor? hele dolar 3.20 olsun 2016 da, uzerine de ek ithal vergisini koysunlar, 2500 e alabilirseniz opup basiniza koyun olacak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.